Sevgilinizin karşı cinsle samimiyetine nasıl bakarsınız?

Sevgilinizin karşı cinsle samimiyetine nasıl bakarsınız? Mesajlaştığı, herşeyi paylaştığı bir karşı cinsten bir samimiyeti olmasını onaylar mısınız?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Kaşrı cinsten sizlerin tabiri ile "kanka" "panpa" bilmem ne gibi samimiyet durumları olmaz ! Mutlaka bastırılmış açığa çıkartılamayan-çıkmayan duyguların etkisindedir iki tarafta. İlk fırsatta fırtınalar estirir bu durum. Kardeşim has "kankası" ile evli şu anda, öyle ki vakti zamanına bu kankası kardeşime kız-lar ayarlamış hatta bi'tanesi ile nişanlanmıştı. Nişanlısı kardeşimin has "kanka"sının komşusu ve "kanka"sı. Sonuç şu anda evli ve 2 çocuklu iki kanka :))

1|0
    0|0
  • kesinlikle hayır.

1|0
    0|0
  • Sevgilim karsi cinsle samimi olamaz

1|0
    0|0
  • öyle bişey mümkün değil.

1|0
    0|0
  • eger ben bırını sevıyosam ona quvenıorum demektır.. ve arkadaslarıyla ne derece samımı olmasını bılıosa sıkıntı olmaz..

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • sınırı vardır herseyın izin verırsem aynı ayrıcalıgın tarafıma sunulmasını ısterım kaldırabılırmı acaba

1|0
    0|0
  • sonucuna katlanır

1|0
    0|0
  • çok anlayışlıdırım. gözüne bakanın gözünü oyarım :D

1|0
    0|0
  • yok öyle bi dünya

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey söz konusu bile olamaz!

1|0
    0|0
  • Farketmez .

1|0
    0|0
  • olmaz soğutur beni kimin sevgilisisin lan sen derim :)

1|0
    0|0
  • erkek yada kadın farketmez şimdi arkadaştır lar kanki olurlar sonrada sevgili bir bakmışsın sen yoksun artık

0|0
    0|0
  • oyle bi dünya yok

0|0
    0|0
  • Hır çıkar...

1|0
    0|0
  • ölçülü davranırsa bir problem olmaz,ölçüyü kaçırırsa bir daha soranı olmaz:))

1|1
    0|0
  • umrumda bile değil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• gereksiz kıskançlık özgüven eksikliğidir. ben şu ana kadarda dozunda kıskanan görmedim. illa abartılır kavga çıkartılır burnundan getirilir. Bana bunun kıskanclıgını yapsa gözlerini oyar eline veririm. bana bu olayı yaşatsa yine gözlerini oyar eline veririm.

1|0
    0|0
  • O benimkini onaylarsa belki ;)

1|0
    0|0
  • kafasını keserim.

1|0
    0|0
  • "Mesajlaştığı, her şeyi paylaştığı"

Vay anasını, yok öyle dünya..

1|0
    0|0
  • Hiç hoş bakmam kıskanırım :(

0|0
    0|0
  • Hic olumlu bakmam.

1|0
    0|0
  • gözceğizlerimle bakarım o.O

0|0
    0|0
  • Samimi olamaz.

0|0
    0|0
  • ben cok kıskancım ya düşünce olarak tamam olabilir desem bile basıma geldi mi deliriyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...