Neden istediklerimi elde edemiyorum?

Elimden geleni yapmama rağmen neden istediklerimi elde edemiyorum Allaha şükür herşeyim yerinde ve herşeyim var fakat dışarıdan bana bakan insanlara göre çok basit olan ve bir türlü oluşmayan sorunum var neden olmaz anlamıyorum özellikle bu aralar ölü gibiyim kendimde değilim yeni işe girdim orayada ortamada alışamadım sizce bunlar neden olur?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepimizin böyle dönemleri olur.Hayatının sıradanlaştınığı düşünüyosun belki hergün bir diğerinin tekrarı gibi geliyo gibi olabilir.Mutlaka yapmaktan zevk aldığın şeyler vardır.Arkadaşlarınla vakit geçirebilirsin veya yeni ilgi alanları keşfet.

1|1
    0|0
    • arkadaşlarım olsa amenna sadece 1 kişi var samimi olduğum oda çok yoğun işte çalışıyor bende şuan çalışıyorum 1 ay oldu ne işe alışabildim nede arkadaşlara çalıştığım iş biraz ağır çok kilo verdim iştah kesildi... suskunlaştım iyice.. eskisi gibi sempatik...

birde uzun zaman oldu hala elde edemedim... ama dışarıdan da insanların o kadarda olmadığına hayretler içinde baktığı bir konu

• sadece 1 kişinin olması daha iyi en azında kurukalabalık yok etrafında ona anlat bu durumu ve kendi kendine moral vermelisin.Mesala yarını kendine başlangıç olarak belirle ve farklı uyan kalkınca gününün iyi geçmesini sağla.

• yaa zaten oda aynı benim gibi biri şu aralar sınav dönemindeyizz 1 haftadır gece 3 te kalkıp sabah 7 ye kadar çalışmaya çalışıyordum sonrada işe iş yeri çok yoğun aşırı yaniiii hiç durmuyor hat

her geçen gün farklı başlamak için uyanıyorum kendimi motive ediyorum ama yine sup pus oluyor insan hele durduğum hat şuan fabrikanın en yoğun hattı ses soluk keyif kesiliyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...