2.El Ürün Satın Almak?

Geçen gün internette günlük çanta bakıyordum.Louis Vuitton falan. Ama durumum yok o yüzden taklit alıcam.Model fazla beğenemedim bi model buldum çok güzeldi başka bi yerde göremedim zaten. Elimdekilercom diye bi site.4. level değilim link olarak yazamadım siz siteye girerken noktayı eklersiniz :) Site 2.el ürün sitesi. Ama hiç kullanılmamıştır yazıyor benim beğendiğimde. Sizce güvenilir mi,alayım mı? çok beğendim ama kullanılmış olmasından korkuyorum hiç kullanılmamış yazıyor ama bilmiyorum.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• elimdekiler.com a girince hangi ürün olduğunu nasıl anlayacağız peki =)

0|0
    0|0
    • Ürünün hangisi olduğu önemli değil site iyiyse zaten ürünü alabilirim:)

• Site güvenli durmuyor ayrıca bir limited şirket bünyesinde açılmış basit bir site..açanların faaliyet alanıda bu değil,belliki ticaret yapalım nasıl olursa olsun mantığı var...Bence uzak dur...site açmak ve e-ticaret yapmak çok kolay bunu herkes yapabilir..

0|0
    0|0
    • haklısın almayayım mı

• Alma..Şu an oturduğum yerden 1_2 saatte bir e-ticaret sitesi oluştururum..herşey bu kadar kolay..İstanbulda isen 2.el satan çeşitli real yerler var..benimde alışveriş etmişliğim vardır oralardan..

• ürünleri güvenli bir siteden aındıgı sürece 2 5 10 fark etmez 10 numara oluyorlar valaa

0|0
    0|0
    • Sitenin güvenilirliğini bilmiyorum işte sorun orda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...