Tayt giyen kadın sayısındaki nüfus artışının farkındamısınız sizde. bu tayt hastalıkmıdır???

tayt giyen kadın sayısındaki nüfus artışının farkındamısınız sizde. bu tayt hastalıkmıdır?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bazen size hak vermiyor değilim bende giyiyorum ama giymek için uygun vücudum, öyle 180 kilo değilim yani bide uzun salaş kazaklarla, çizmelerle hoş ve rahat oluyor diye. ama şimdi 60 yaşındaki teyzecim senin ne işin var o leopar taytla , yada sevgili 180 kiloluk hemcinsim senin yağ katlantılarını görmek zorunda mıyım ben ? kız giymiş, tayttın bacağının arasında olması gereken kısmı dizine kadar gelmiş, ne kötü bir görüntüdür ama ben yine de karışmıyorum :) sizde karışmayın size de bulaşabilir :)

0|0
    0|0
  • ya bi bitmediniz haaaaa. taktiniz tayta sanki hosunuza gitmiyor. birakin bu sacmaligi millet ne isterse onu giyer

0|0
    0|1
  • sadece kendimize yakistiriyoruz, hastalikla alakasi yok, fazla abartiliyor

0|0
    0|0
  • Rahat oldugu icin giyilior. Hem sanane bundan ne giyerlerse giyerler alla alla

0|0
    0|0
  • Sorun da surda, vucudu tayt giymeye uygun olan da giyiyor uygun olmayan da.

0|0
    0|0
  • He evet tayt hastalık. Bağımlılık yapıyor. 2 3 kere giydikten sonra çıkartamıyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tayt giyenlerin kendılerını teshir etmekten baska bi amaçları yok rezıllık yanı resmen vucudun kalıbı ortaya cıkıyo

0|0
    0|0
  • Bırak giysinler kardeşim neden karışıyorsun ekmeğimizle oynamayın :))

0|0
    0|0
  • yakısıyor ama

0|0
    0|0
  • Rahat oldugu icin giyiyor kadınlar, da neden buna biz bu kadar takılı kaldık?

0|0
    0|0
Yükleniyor...