Baylar Lütfen bana yardım edin

Ciddi bir birlikteliğiniz de kız arkadaşınızın ciddi bir travma geçirdiği depresyonda olduğunu ve sorunları olduğunu size söylemesini nasıl karşılardınız? Kız bunu saklamalı mı bu sizi nasıl duygulara sokardı acırmıydınız ona? Evlilik kararınınızdan vazgeçirmıydınız. Lütfen oldun beyler cevap versin erkek arkadaşım yaşça ve kişilik olarak büyük biri.

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• biz birbirimizin varimiz yogumuzus derim, nasil oyle tabiki soylerse cok sevinirim , evlilik butunesmek herseyimizi paylasmak degilmi, ben hayatta birakmam onu ve sonuna kadar yaninda olurum onun, yeterki paylasin neyin ne oldugunu anlatsin, bir gun bende oyle olursam anlatmak isterim herseyimi ona

1|0
    0|0
    • Acırmıydınız ona

• Cesaret verdiniz bana teşekkür ederim..

• bisey degil kardes

Erkekler Ne Diyor 11

• gayet normal bir durum sonuçta sağlığına sıhhatine dokunan bir durum.

ancak konu da çok önemli

ayrıca neyi nasıl anlattığınızda önemli.sonuçta evlilik gibi önemli bir karar yanlız başına yaşanacak ya da yalnız olarak sıkıntıları atlatılabilecek bir durum değil.

siz dürüst olun can-ı gönülden karşınızdaki kişinin yüreğine dokunun.emin olun birşeyler düzelir allahın izni ile

1|0
    0|0
  • bir travması varsa ona karşı ne ve nasıl yardımcı olabileceğimi araştırırdım. saklamaması en iyisi saklarsa tavırlarını anlayamam. ciddi bir bir birliktelikse ve seviyorsam neden ayrılıyım. acıma duygusu olurdu tabiki.

1|0
    0|0
    • Bana acımasını istemıyorum onun yanında zaten mutluyum mutluyuz şüphe duysun ıstemıyorum benden ama atamıyorum beynımden bazı şeyleri aklıma gelıyor derin üzüntü geçiriyorum.. Sanırım bilmemesi daha iyi olur

• konunun ne olduğunu bilmiyorum ama ilişkiyi sen yaşıyosun dediğin gibi bilip bilmemesi kararı tamamen senle alakalı

• Sorun olmaz. Evlenmeden önce söyle, sen de onun tepkisiyle ne olduğunu öğrenmiş olursun...

1|0
    0|0
  • İçine atmakla olmuyor ne kadar içine atarsan at dışa yansır. Onun için açılman en iyisi. Sonuçta anlayış gösterecektir. Aranızda yaşanmışlıkların hatrı var sonuçta ne olursa olsun.

1|0
    0|0
  • ya yaşça büyük biri ise ona söyle söylemelisinde saklama herşeyini bilsin yanında olsun falan falan ama benim gibi genç (23) taze ise zaten birsürü sorunları varsa ve çocugun yapacagı bişi yoksa söyleme kendi basının caresıne bak bide onu kasma .. sevmiyorum sorunlu kızları ya :D

1|0
    0|0
    • Ahahah alemsin :D

• Hep böyle pozitif bakarsın dilerim hayata enerjini buradan alabildim :) teşekkür ederim yorumun için..

• evet biraz enerjikimdir .. bu kadar cok negatif şey varken pozitif bakmak gerek :p

• Travmadan kastın ne onu anlamadım daha açık yazarmısın ? Bu şekilde anlaşılmıyor soru

1|0
    0|0
    • üzücü bir ola geçirdim hafızamdan silemediğim ailevi mutsuz bir insanım.

• Ailevi bir üzüntü geçirdim sadece bilmek istediğim benım sorunlu bir kız olduğunu öğrenmesi ilerisi için onu düşündürür mü benım dışımda benım sebebiyet vermediğim bir durum bu. Benım hatam yok sadece etkılenen ben oldum.

• Yok hayır kız olman yeterli problem olmaz erkekler için ona çok ihtiyacınız olduğunu bilmek herzaman kendini önemli hissetmesi anlamı taşır merak etme. Bu konu problem olmaz.

• eğer seviyorsam terketmek yerine yanında olurdum

1|0
    0|0
  • evlendikten sonra öğrenmesinden çok daha iyi giderse hiç senin olmamıştır zaten

1|0
    0|0
  • İnsan sewwdiğinden vazgeçermi bireysel sorunları oldğu için partnerinin ben olsam kız arkadasımın bana sölemesini isterdim sorunları beraber atlatmasını isterdim

0|0
    0|0
  • evlilik kararımdan vazgeçirmez böyle birşey. yardım ederdim. erkek kadına yardımdan haz duyar. sadece yardımıma rağmen triplerini uzun sürerse beni umutsuzluğa sürüklerdi

0|0
    0|0
  • İyi terapi ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...