Hangi stadyum daha güzel?

iki nadide futbol stadyumumuz var bildiğimiz gibi: TT Arena ve Şükrü Saraçoğlu. diğer stadlarımızda ya yenileniyor yada yerine yenisi yapılıyor. ben Bursaspor'luyum ve bizimde yeni stadımız inşa ediliyor. tarafsız olarak cevaplayalım lütfen. bu iki stadyumumuzun hangisi daha güzel sizce? bu stadlara gitmiş olanlarınız, bu satdların bir eksiği sorunu varmıdır sizce?

• Türk Telekom Arena
    A seç
  • Şükrü Saraçoğlu Stadyumu
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Saraçoğlunun mevkisi cadde içinde olduğundan trafik sıkıntısı oluyo maç günleri..Akustik olarak arenaya göre daha iyi..

Arenanın otopark geliş-geçiş sıkıntısı yok insanlar maça gelirken çıkarken çok rahatlar..Daha modern dizayn edilmiş maç izleme keyfi var o stadın..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Arena büyük bir kez gittim modern ,güzel ama maçı evde izlesen daha büyük keyif alıyosun sanki Ali Sami Yen daha iyiydi.

Şükrü Saracoğlunu severim bunda fenerli olmamın da katkısı büyük belki ama eksiklikleri yok değil yalnız zamanında gıpta ile bakılıp şimdi dönüp çok kötü demek fazla abes.

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım bu konuya objektif bakmam imkansız..TT Arena atmosferiyle teknolojisiyle herşeyiyle mükemmel bi yer...

1|2
    0|0
  • TT Arena tabi ki.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fenerliyim ama Bursaspor'un Timsah Arena stadı yapıldığında en güzel stat onların ki olacak. Projelerine bakan bana hak verecektir.

0|0
    0|2
    • yok katılmıyorum. mimarı almış yürümüş iken bizim stad biraz basit projelendirilmiş.

• Türk Telekom Arena gerçekten güzel stat. Şu anda Türkiye'nin en güzel stadı. Fakat Timsah Arena'nın estetik açısından mükemmel olacağı tartışılmaz bir gerçek bence.

• TT arane diyorum

0|1
    0|0
  • ne olursa olsun TT Arena'nın atmosferi varken başka seçeneği gözüm görmez

0|1
    0|0
  • A şıkkı karabükü yenecek misiniz ?

0|0
    0|0
  • Kayseri kadir has

0|1
    0|0
    • evet oda güzel ama koltuk araları, merdicen boşlukları, katlar arasındaki boşluklar çok bırakılmış o büyüklükte bir stat çok daha güzel ve ergonomik olabilirdi.

Yükleniyor...