Henüz boşanmamış erkeği ister miydiniz? Bayanlar soru size ama lütfen samimi olun...

Erkek evli ve beş yaşında bir kızı var... Kadın ise saldırgan ve psikolojik rahatsızlığı var, bu sebeple ayrı yaşıyorlar. Ama hem çocuk için, hemde kadının psikolojisi için adam boşanmıyor ve eşinin masraflarını karşılamaya devam ediyor... Ama bu adam diyor ki doğru insanı bulursam eşimden ne pahasına olursa olsun boşanırım.

Siz böyle bir arkadaş için ne düşünürdünüz, ve kendisinin sizi tanımasına izin verirmiydiniz? Soru net henüz boşanmamış adamı ister miydiniz?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle eşinin tedavi sürecinde de yanında olmalı bu sadece maddi değil manevi desteğinide esirgememeli. çünkü bu tür hastalıklar genellikle maddi değil manevi destekle aşılır. eşini sevmıyorsa yada başka tür problemleri varsa boşansın ondan sonra düşünürüm. ama eşi hasta ise onun yanında olmasını beklerim çünkü o kadının ona benden daha çok ihtiyacı var.

0|1
    0|0
    • :) Aralarında bu saatten sonra kesinlikle aşk yok, ama erkek vicdani yükümlülüğünü yerine getirme gayretinde, peki bu nereye kadar sürmeli, siz o adamın yerinde olsanız ne yapardınız...

• Kadındaki hastalık başladıkdan sonra aşk bitiyor, çünkü hastalığın belirtisi saldırganlık, ve kendine güven eksikliği, bunun için doktorlar antidepresandan başkasını vermiyor. Ama kadın sürekli kendisinin hasta olduğunu ve kimsenin onu anlamadığını düşünüyor, bir gün karnı ağrıyorsa, ertesi gün midesi bulanıyor tarzında bir rahatsızlık...

• aynı durumu bende yaşadım kadının durumunu yani. sevilmediğini anladıkça daha kötü oluyorsun ve iyice hastalık hastası oluyorsun. sonuçta ayrıldık yeni bir hayata başladım ve şuan özgüven süper antidepresanlar işe yaramıyor. zamana ihtiyacı var ve özgüveni yerine ne getirecekse onu yapsın yapmasına teşvik et en azından. yani evlilik bu gerçekten iyi günde kötü günde diyorsun aynı şey sennde başına gelebilridi bunu düşün ve evet kocası olarak değil belki ama en azından arkadaşı olarak yanında ol

Kızlar Ne Diyor 8

• evlilik bitmeden böyle birsey cok yanlis olur. resmi olarakta bitmeliki bir adim atilabilsin. hic bir sekilde yargilanmamali insan. ama esinden neden vazgeciyor? neden destek olmuyor? esi razimi? onun hakkina giriliyormu bu sekilde? her acidan bakmak gerek..

0|1
    0|0
    • Eşiyle ayrı yaşıyorlar zaten, kadın için hiçbir anlamı yok çünkü dengesiz :) ama adam yarın birgün kızı hesap sorar diyede, kadının iyileşmesini bekliyor, bu arada kadın 5 senedir bu durumda, 6,5 sene kadarda evliler ... :) şidi alıyım yorumları...

• Boşanmamış birini istemem hatta benim yuzumden boşanmasını hiç istemem :S

0|1
    0|0
    • Peki aşık olsaydın bir şekilde o zaman ne yapardın ? ...:)

• Karısının sağlık durumunun düzelmesini ve daha sonrada boşanmasını beklerim :))))))

• doğru olan eşinden boşanmasından sonra görüşmektir. çünkü her ne olursa olsun nikah devam etmektedir ve eşlerin birbirlerine karşı sadakat borçları vardır. eşini tedavi ettirsin. daha sonra ne yapacağına karar versin. şu an başka birilerini düşünmesi doğru değil.

0|1
    0|0
    • Eşinin hastalığının ne oldu belli değil, gidilmedik doktor kalmamış ve bu durum 5 senedir devam ediyor, şimdi buyrun lütfen, birde bu açıdan bakın... :)

• hakikaten zor bi durum. kadını bıraksın diyecem acaba adamın vicdanı rahat edecek mi? bu kadın niye iyileşmiyor, şimdi ben bunu merak ettim. acaba kocasının kendisiyle ilgilenmesi için yalan mı söylüyor? :S

• Gerçekden rol yapıyor ise, bu rolü 5 sene sen olsan devam ettirebilirmiydin ? Ayrıca Osmann Müftüooğlu gibi bir doktor bile antideprasan kullan başka bir şeye gerek yok dedi... :(

• karımın sağlığını düzeltir sonra boşanırım. evlenirken iyi günde kötü günde denilmiyor mu? o kişiden de bunu yapmasını isterim ve beklerim. bencil olamam

0|1
    0|0
  • çok bencilsin sana evlat vermiş can vermiş kendi zevkin için o kutsal (anne) varlıktan vazgeçiyorsun tanıştığınızda o sağlıklıydı bir düşün niye böyle oldu ya evladın için ne yaptın ben bir bayan olarak seni hayatıma hiç bir sekilde sokmam boşan boşanma ben de hasta olabilirim onu bırakan kötü zihniyet beni de bırakır hiç düşündün mü ya sen olsaydın onun yerinde eşin seni bırakıp başka tercihler arasaydı ne yapardın ?

0|1
    0|0
    • :) bak o ben değilim , o bir arkadaş... Ayrıca adam bırakmıyor, ayrı yaşıyıyor. Sana diyor ki ben eşimi boşamam ama seninlede flört ederim... Aliağaolğlu gibi bir arkadaş tiplemesi bu, bu açıdan düşünürsen ne olurdu :D :?

• Güzel cevap ...:D

• aao kim önce seçimlerim gelir her sey para değil

• henüz bosanmamıs ama evlilik bitmis gibi görünüyo.bi iliskiye baslamazdım o adamla hemen.Bazı seylerin sonuclanmasını beklerdim.karısının daha iyi olmasını,ayrılmalarını vs. cocugun psikolojisi zaten aile ortamı mutlu olursa bi zarara ugramaz

0|1
    0|0
    • Bir ilişkiye başlamazdın ama yinede tanımak isterdin. Ön yargıyla değil, gözlemle yaklaşırdım mı diyorsun ?

• aynen öyle.eger gercekten onunla bi gelecek paylasıcak kadar deger verseydim,icinde bulundugu zor durumdan onu kurtarmak icin elimden geleni yapardım.

• byk konuşmamaym ama istemezdm

0|1
    0|0
  • isteyemem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...