Hocalara ıcınızden hıc kufur ettıgınız oldumu?

benım oldu hakkım varsada haram zıkkım olsun hakkımın yendıgını dusunuyorum hıc bırsey bılmeyen arkadas dersı gecıyo ve ben gecemıyorum alttan dersım kaldı bu tur hocaları basımıza gecırenlerındee... neyse daha fazla agzımı bozmayacam cok sınırlıyım

Güncellemeler:
hakkım varsa haram zıkkım olsun cunku hakkım yendı gece gunduz ders calıstım bazıları uyudu o uyuyanlar dersı d sını bılmezken hepsı gectı

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• yıl 1986 zatı muhterem bir adam şuanda mesleginde ileriderecede başarılı diploma için dekana rüşvet; evet yanlış okumadın rüşvet veremedigi için o diplomasını 10 yıl sonra alabildi ,onunla aynı okula giden başarısız hemcinsleri o diplomayı o sene aldılar ama hiç biri o meslegi yapamadı , sağda solda yönetici oldular.Ama şu ankileri bilmiyorum aaa birtane var hani uzay profosörü olmuş gidip kulaktan dolma sözlerle makale yayınlayıp "hiç bir araştırma yapmadan" sorsanız bilim insanı işini yapıcana ünilerin kapısında elinde fotograf makinesi türban kovalıyor .Bili adamı dedigin bir acıklamasında milletin ufkunu acar , akılları karıştırır.

Haklısın kim bilir neler dönüyor o hocanın aklında

0|0
    0|0
    • hocayla aran ıyıse tamam gectın yada dıger turlu oluyor bu ısler sanırım

• Olsun sen üzülme o sana şer görünen , gün gelir devran döner karşına hayır olarak cıkar,Planlar kusursuz işler bu dunyada biz nekadar olanlara öfkelensekte:)

Erkekler Ne Diyor 10

• hocalarla hiç içli dışlı olmadım.takık olan hocalar yokmuydu ? vardı elbet.ama ben pek kale almazdım.otur yerine sıfır derlerdi ben burnumu karıştırırdım.

0|0
    0|0
  • malesef dünya böyle, ya alış yada alış

0|0
    0|0
    • zoruma gıdıyor kaldıramıyorum:(

• Ben daha çok küfredenlere tanık oldum. :)

0|0
    0|0
    • İyi de ben çok iyi çalıştığım hiçbir dersten kalmadım.Sende hiç mi suç yok,belki onlar doğru çalıştı?

• hayır kendımden emınım emınım :(

• olmaz mı yaa

0|0
    0|0
  • gece gündüz çalışmak yerine nitelikli çalışsaymışsın otur sıfır...

0|0
    0|0
  • bende hocanın yerinde olsam seni bırakırdım bu çok net : /

0|0
    0|0
  • çalıştıktan sonra her türlü iyi bi not alırsın panpa.suçu öğretmenlere atma.

0|0
    0|0
    • bazı cins hocalar olur ama yükswek not alldıktan sonra,öğretmene azmin gösterditen sonra asla böle birşey yapmaz.yapmamalı da..

• ya hayır ben kendımden emınım nasıl boyle olur anlamıyorum

• dışımdan ettiğimde çok oldu

0|0
    0|0
  • ben yüzüne sövüp daldıgım cok oldu

0|0
    0|0
  • dışımızdan ettiğimizde çok oldu hak edene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendimi gördüm sende.

0|0
    0|0
    • moralım cok bozuk:( hc bırsey bılmeyen arkadaslar var hıc bır derslerı kalmadı no ortalamasıda yuksek hakkıyla aldıklarına ınanmıyorum

• icinde küfretmek mi? a a ne ayıp

0|0
    0|0
  • DİREK SURATINA ETTİM QNQ DİREK SİZİN ANANINIZI SİKİYİM DEDİM OKULDAN ATILDIM

0|0
    0|0
    • ıyı cesaret varmıs sendede

Yükleniyor...