Evli kadınla bekar erkeğin samimiyetinde suçlu kimdir?

İki kişi...kadın evli 1 çocuk annesi.eşinden ilgi sevgi göremiyor.erkek bekar.30lu yaşlarda.konuşkan aktif cana yakın...fırsat bulduğu canı sıkıldığı anlarda kadının odasına gidiyor sohbet muhabbet...erkekte belirgin göze çarpan bir davranış yok ama kadının adamı görünce gözlerinin içi gülüyor.yakın olmak istiyor..şahit olsan da sesini çıkartamıyosun işte.sizce bu yakınlaşmada ikisininde mi suçu var?kadın yüz verse bile erkek istemese gitmez yanına diye düşünüyorum.adam özel bi eşyasını(kozmetik türü)kadının odasına bırakıyor.lazım oldukça burdan gelir alırım diyor.kadın da ben evliyim özel eşyanızın odamda ne işi var demiyor.Aralarında birşey var mıdır?kadın evli rezil olmaktan korkmuyor mu anlayamadım.Sizce nasıl bir arkadaşlıktır bu anlam veremedim?

0|0
427

En İyi Erkek Görüşü

• Kız da suçludur evli erkeğin aklını çeldiği için.Erkek de suçludur karısının,varsa çocuklarının hakkına girdiği için.Aslında suç demeyelim bu çok büyük bir günahtır.Yazık diyorum...

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• sahsı dusuncem .. evlı bekar ılıskılerınde ıkı tarafta da suc bulurum .. erkek ılerıde kendısınınde aynı duruma dusebılme ıhtımalını dusunmelı .. ve kadının kocasının yerıne kendısını koymalı .. ( empati yapmalı ) kadın ıse .. mutsuz bır yuvası var ıse boşanmalı yada katlanıyor ıse .. o sekılde devam etmelı .. cocugunun ve ıstenmeyen esının de durumunu dusunmelı .. hayatta bır seyı yapmadan once empatı kurmalı ınsan ... olabılecekler ve karsı tarafın dusecegı durumu kendısının dusebılecegını de dusunmelı ... ( hayatta hersey 5 dakıkalık zevk olarak dusunulmemesı lazım )

0|1
    1|0
  • seninde düşündüğün gibi suçu kadın arkadşım kadın ona o yüzü ve rahatlığı vermese bu denli muhabbet sohbet ve yakınlaşma olmayacktır sen bunun üstünü ört yine kimseye duyurma izle buda sana bir ders olsun ama illaki beraberler veya cinsel ilişki olur veya olacak diye bir kaide de yok belli olmaz hi..

0|0
    0|0
  • Bi laf var dişi kuyruk sallamadıkça erkek peşinde gezmez diye kadın kuyruk sallıyo ki erkek peşinde geziyo suçlu tabikide kadın

0|1
    3|0
  • çok sıkıntılı bir durum evli kız arkadaşlarım var yanlış anlaşılmak eyvah eyvah ama farlı bir durumda çok müsait kadın biraz değişiklik arıyor olabilir fakat çocuk bekar olduğu için duygulara kapılabilir ve bu bir yuvanın dağılmasına yeter fakat bazende bu durum yıllarca sürüp gider

0|0
    0|0
  • he kadın evlilik durumunu söylemekten imtina ediyorsa suc kadının erkek bunu bildigi halde geliyorsa suc ikisinin kadın durumunu anlattıgı halde adam ısrarcıysa suc adamın

0|0
    0|0
  • Birlikte olmak istiyorsun,Birşeyleri paylaşmak istemek bir şekilde onun hayatında olmasını istemektir..sen eşini kalbinden silmiş yalnız mantığında yaşatıyorsun..Eğer tek başına ayakta durabilirim diyorsan ayrılmanı tavsiye ederim..evliliğiniz mantık evliliğine dönüşmüş..Aranızdaki uçurum her geçen yıl derinleşicek bir an evvel kendine bir hayat kur..Böyle bir hikaye başımda var..kadın evli ama çıkmadan süreceği ruju bana sorar,yani aklında bitirmiş bir şekilde yaşıyor ama o evliliği..Sen ondan hoşlanıyorsun ondan içten içe, ama kendine bile itiraf edemiyorsun,son cümlen Sizce nasıl bir arkadaşlıktır bu anlam veremedim?..Sizce bu nasıl bir birliktelik bile diyememişsin..

0|0
    1|0
    • olayı yaşayan ben değilim şükürler olsun.Allahım yaşatmasın.kaldı ki görmek dahi istemiyorum.arkadaşlık derken orada bir soru işareti var.ima ettim anlaşılsın diye.

• İyi o zaman hep bekar kal,benden sana tavsiye bu olsun,akıl verdiğime bakma bende bekarım :)

• iyiymiş:)

• Herkez kadının diyebilir ama olaya şöyle bakmamız lazım.Millet olarak mükemmeliyetçi bir kişiliğe sahibiz ve yasak olan herşeyi severiz. Eğer bir ekek kadındaki o yüzüğü gördüğü zaman o kişiye karşı tutumunu biraz kısıtlar ama bir taraftanda o kısıtlamaları tabuları yıkmak ister.Bence suçlu burada erkek olabilir.Ama tabiki diğer bir yandan kadının tutumu, yaklaşımı ve davranışlarıda başka sonuçlar doğurabilir. İstatistiki bir değer biçersek %70 Erkek , %30 kadın suçlu bence. :)

1|0
    0|0
  • kadın eşinden ilgi alaka saygı sevgi görmüyosa napsın yaa demekki gönlü kaymış oda istiyo bazı şeyler nefsine de hakim olamıyo yapıyo işte acıkcası bu fakat yanlış tabiki ayrılsa eşinden en dogrusu bu

0|1
    1|0
  • bekar erkek kim evinde ne işi var ?

kadın madem mutsuz evliliğinden ayrılmamakla ve eşini aldatmakla en aşağılık bir insandır benim için

erkek evli bir kadınla bile bile beraber oluyorsa şerefsiz ve karatersizin önde gidenidir yani ikiside suçlu :S

Allah düşmanımın başıana vermesiin :(

0|0
    1|0
  • Evli bayan suçlu . Bekar erkekde kabahatli. Durum tersi olsaydı evli erkek ve evli bayan suçlu olurdu neden dersen bayanlarda cazibe vardır kolay kolay erkekler ilgiye kayıtsız kalamaz.

0|0
    1|0
  • Elin derdi senimi gerdi derler aslında buna,

Burda birde namus bekçileri falan var. Kadın mutlu olmak için evli, sen evlen sonra bir de çocuk ver eline, sonra boşver, boş verilen kadında evliliğini korusun, nası olacak bu iş. Kocasının vermediklerini elin adamı veriyor.

İlk suçlu kadını n kocasıdır. Öbür tarafı beni ilgilendirmiyor..

Birde şöyle geyikler var, ya senin karın/kocan yapsa

Sana ne yaparsa..

İhtiyaç olduğunda onu sorarız burdan :)

0|0
    1|0
  • Her ikiside suşludur ama suçun agırlıgı evli olan kadındadır.

son olarakta bu nedirki, bu anlattıgın benim gördüklerim , bildiklerimin yanında sevap gibi kalır.

Örn:Adam evde misafir kadın gece bir vakitte, hayatında ilk defa gördügü ,evine misafir olmuş adamın odasına gidiyor.

0|0
    1|0
    • Gerçekten daha feci bir durummuş Allah korusun böylelerinden...

• Allah korusun tabi ,sülaleyi karıştırdı bu kadın dahada 5 yıllık evli

• bunlar iş arkadaşınız mı. eşyanın o odada olmasını aralarında birşey vardır diye yoramam ama sebebini de anlayamadım. ama anladığım bir samimiyet var. olaylar istedikleri gibi gelişirse ikiside ilişkiye girmekten geri durmaz. yakarlar ateşi. ama ikiside henüz nasıl adım atacağından korkuyor.

0|0
    1|0
  • evli kadınn suçluu bence. hadi onu geçtim yapma yazıktır. bak bu kadınları anlamak mümkün değil. ilgi sevmezler bunalırlar ilgisiz olunca kaçar giderler. orta yolu bulursun bu ne dengesizlik derler.

1|0
    0|0
  • senin için fesat.

0|0
    2|0
  • kadın kocasından görmediği ilgiiyi sevgiyi başkasında görünce yelkenleri indirmiş belli. acıdım kadına ne yapsın herkes mutluluğu yaşamayı hak ediyo kimi kocasıyla kimi sevgilisiyle gizli kaçamak allah yardımcıları olsun

0|0
    1|0
  • suçlu kadın. kadının korumak zorunda olduğu bi evliliği var bi erkekten koruyamayacaksa neden evlendi

0|0
    1|0
    • kadının kocasının hiçmi suçu yok sence

• Bende böyle düşünüyorum aldatmamalı boşanmalı.

• aynen öyle

• Evli kadın sanırım erkekle ilgileniyor

0|0
    0|0
  • bence yiyişecekler büyük resim bunu gösteriyor...

0|1
    1|0
  • ikiside ayrı bi

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

• kadın-kadının ilgi ve sevgisini göstermeyen kocası ve bundan istifade eden bekar adam

hepsi suçlu.

ne olursa olsun arada bir sınır olmalı.

1|1
    0|0
  • bu işin sonu belli . ama ben bir bayan olarak suçu bayanda buluyorum. kadın isterse olur istemezse hcbse olamaz bu da kadının karekterine baglı

1|1
    0|0
  • ikiside suçlu kadın evli başka adama yüz veriyor adam suçlu evli kadına ilgi gösteriyor

1|0
    0|1
  • adam eşyasını bıraktığı zaman eşşekten düşmüş gibi azarlıyıcan bak bi daha koyuyomu kadn yüz vermiş

1|1
    0|0
    • azarlamasını bırak bana çok iyi birşeymiş anlatıyor.kocan görse ne der diyorum ne var bundaaa dedi sadece.sustum bende.yazıkk...

Yükleniyor...