Hayatını yalnızlık üzerine odaklayan var mı?

hani iş bulursunuz çalışırsınız, kendi eviniz olur rahat rahat takılırsınız, kimseye hesap vermezsiniz, canınız istediğinizde yurtdışına gidersiniz, canınız istediğinde açarsınız maçınızı, filminizi izlersiniz vs. evlenmeyi düşünmeyenler, hayatını yalnız geçirmek isteyenler var mı?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• O kadarda olmasin.. Yalnizlik iyidir yada kendine özel birseyler yapmak ama o kadarda fazla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben ki zaten öyle yaşıyorum şuan. yalnız yaşıyorum kafama göre eve geliyorum istediğim arkadaşlarımı istediğim zaman davet edebiliyorum. ama ömür boyu böyle yaşanır mı onu bilmem. belki bikaç sene daha. sonra evlenmek isterim sanırım yanlzlıkta br yere kadar

0|1
    0|0
  • yanlızlık kötü ama bn evlenmek istemezdim öyle zengin olup hayatımı kafama göre yaşamak istedim giderdim 6 ay gelmezdim hep sıcak ülkelerde yaşardım :))

0|1
    0|0
  • Kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum.Büyük konuşmayı sevmiyorum ileride ne olacağını bilemem ama böyle bir düşüncem yok en azından şimdilik.

0|1
    0|0
  • Yalnızlık için odaklamıyorum kendimi ama kalabalıkta hayal etmiyorum.Bir arkadaş yeter.Evlenmeyi düşünmüyorum.

1|1
    0|0
  • Yalnizlik mahfeder insani...

Hos, kimse "yalniz"degildir..

Arada kendi kosesine cekilip yalniz olmak iyi gelir.

Ama kendini yalnizliga mahkum etme gibi bi'sacmalik yapmamak gerek.

0|2
    0|0
  • şu an yanlızım ama ileride yanlız yanlız nereye kadar canım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evlenme dışında ben böyle yaşamak istiyorum. Evlenme yeme, içme gibi bir ihtiyaç. Cinsellik açısından söylemiyorum bunu, insanın sevgisini feda edebileceği birisine ihtiyacı vardır. Ancak diğer insanlara ihtiyacım yok diye düşünüyorum, böyle düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • +5

Yaklaşık yarım saat sonra arkadaşlarla yola çıkıyoruz,gittiğimiz yer pek de matah bir yer değil maksat motorla dolaşmış olmak. Evliyken sıkıyorsa bu saatte çık dışarı.

0|1
    0|0
  • böyle giderse bende bu yolu düşüneceğim

0|1
    0|0
  • 5X.. soruya cevap ya da yorum yok...

0|1
    0|0
Yükleniyor...