Sevgiller gününde sevgilimle bulussam mi?

O benim ilk sevgilim, onun icinde aynisi gecerli. simdi bu sevgililer günü ilk ilcak bizim icin, aslinda bana sacma gelirdi bu sevgililer günü, hicte takmazdim. ama dün gece telefonda bana "Persembe günü görüsüyoruz degilmi askim?" dedi, yani kesin birseyler hazirladi. gül falan alir kesin.. ama benim sorunum, o gün cok gec cikiyorum isten, eve gelip dus alana ve hazirlanana kadar 2 saat gecer benim cok uzun sürüyor hazirlanmam, ondan gec olur diye grsemeyiz belki. dus almadanda gidememki iste terliyorum falan pis olur igrenir ya :( neyapsam acaba bilemedim...

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Himm. gecte olsa cikabiliyorsan sorun olmaz bence. yada o gun dha az yotulmaya calis :)

1|0
    0|0
    • diyorum acaba isyerinde fenalastim numarasiyla daha erkenmi ciksam..

ya bilmiyorum annem gecenin 9unda salarmi beni disariya.. :(

• O zaman beyaz ylan aticaksin. elinden geleni yap

Erkekler Ne Diyor 9

• çarşamba yada cuma görüşelim de durumu izah et hem yaptıgı süpriz bosuna gitmesin hayal kırıklıgı olur hemde sende gitmiş olursun bi gün önce sonra farketmez dogum gubu degıl bu sonucta

1|0
    0|0
    • önceki gün ayni saatte cikiyorum ve sonraki günlerdede mümkün degil onun isleri var malesef :( yoksa öyle yapardim cuma bulusurdum zaten..

• o hafta herhangı gunb ulus sende bı gun once yada sonrası sart degıl

• aa saçmalama sevgililer gününde hiç sevgiliyle buluşur mu insan anneler gününde buluş sevgilinle teyy allam yaa :DDDD

0|1
    0|0
  • birazcık hızlı hazırlanmaya çalış sende, garibim hazırlanmış belli ki.

0|1
    0|0
    • hadi ya biseyler mi hazirlamis sence? ya sacim cok uzun sürüyor dogal hali kivircik onlari düzlestiriyorum cabuk bile hazirlansam en az 1 bucu saat gecer :(

• seninle vakit geçirmek istiyo belli ki, napmış ne etmiş onu bilmem ama öyle bence. bırak kıvırcık kalsın değişiklik olur.

• bence duş al git saçınla falan uğraşma.. ben sevgilimin başka şeylere harcayacağı zamanı bana ayırdığında daha mutlu olurum şahsen

0|0
    0|0
  • Bence bulusma sorun bukadar uzun olduguna gore adamin yaninda kim bilir nasil konusuyorsun gsriban sevgililer gunende cene iskencesi yapma yazik yaaaa:))))

0|0
    0|0
    • yok ya ben asla öyle dirdir eden biri degilim nekadar acele etsemde belli etmem yada o gec kalinca ben uzun zaman bekleyince özür falan diliyor ben hep sorun degil askim diyip geciyorum yani o konularda suratsiz degilimdir

• Boyle guzeldir cok uzun yazinca dikkatimi cekti;)

• sende hızlı hazırlan arkadasım.

0|1
    0|0
  • alir alir merak etme sen :D

0|0
    0|0
    • cok merak ediyorum acaba bisey yaptimi, yaptiysada ne yapti diye :) ben bisey alsam mi ona ya? :/

• bilmiyorum ki, yerek ki cikiyorsanaz almistir bir seyler yapmistir, seni bilmem icinden geldigini yap en iyisi bu bence

• böyle günleri samimi bulmuyorum işin doğal akışıyla oluşan işler değil : /

0|0
    0|0
  • Kurban bayramında kurban kessem mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...