Emmanuel eboue mi ? Daniel alves mi ? Sizce hangisi daha iyi?

emmanuel eboue mi ? Daniel alves mi ? Sizce hangisi daha iyi? Bence Eboue çok daha iyi bek !..

• Emmanuel Eboue
    A seç
  • Daniel Alves
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• alves dünyanın en iyi sağ bekleri arasında yer alıyor kıyasladıgın adam da kim ?

0|0
    1|1
    • Arsenalde 6 sene oynamış adam Eboue Paris saint german istiyor şimdide yeterlim?

• en iyi futbol oynayan takım diyebilirdin en büyük futbol takımı real madriddir,ayrıca hiçbirisi değil En büyük GALTASARAY.

• gs mi gag :DDDDDDDDD

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Vuvuzelam gümüşten , yeni geldim varoştan , Afrika çocuğuyum, 30 cm doğuştan Emmanuel Ebouee Ebouee Eboueee <3

0|1
    0|0
    • O fenevlilerin sözü niang için yazmışlardı onların saçma sapan şiirlerini yazma DİŞİ ASLAN >3

• Fenerbahçelilerle ilgilenmediğim için hiç rastlamadım ama bunu ben bizzat tribünde söylerlerken gördüm izledim ultrAslan 'ın yaptığı beste diye biliyorum o yuzen

• Daha önce vardı da herneyse istediğin şeyleri yazabilirsin dişi aslan >3 30 cm'nin ne oldugunu biliyonmu :D:D:.

• 2007 Yılında ki Dünya kupası yarı finalinde frikikten bi gol atmıştı Alves...O günden beri hayranım o adama..Eboue de mükemmel bi oyuncu ...İyi bi Galatasaray'lıyım böyle bi kıyaslamayı doğru bulmuyorum ama..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sağ bek olarak soruyorsan sabriyle kıyaslaman gerekiyordu

0|0
    0|1
  • Kesinlikle eboue bence

1|1
    0|0
  • Bu ikilinin kıyaslanması bile saçma. Eboue çok iyi bir bek olsaydı Arsenal'da kalırdı ya da daha büyük kulüplere gelirdi. Tabi kide Daniel Alves... Tartışmasız...

0|0
    0|0
    • Türkiyede Eboue gibi bek varmıda saçma diyosun alves'den ne eksiği var ?

• gökhan gönül Eboue'ye bi kaç beden küçük gelir zaten fenevli.

• Kardeşim senin Ultravesti taraftarı olduğu belli :D Eboue ile Alves'i kıyaslaman senin psikolojik sorunlarının olduğu göstergesidir. :D Diğer cevaplara bakarsanda anlarsın :)

• bunu tartısmamız bıle komık bence..tabıkı danı alves

0|0
    0|0
    • ne alaka eboue'den ne artısı var alves'in ?

• ebue onun için mi arsenal 6-7 sene oynadı ?

• benım sahsı fıkrım arkadasım. madem arsenal'dakı oynamıs olduguna gore kıyaslıyorsun bırsey dıyemem.arsenal ıle barca'yı aynı kefeye koyuyorsan onu da bılemem tabi

Yükleniyor...