Kapat

Boyum 1.91hızlı koşuyorum altyapıda var ama nefesim çabuk kesiliyo sizce bu futbolda engel olur mu?

boyum 1.91hızlı koşuyorum altyapıda var ama nefesim çabuk kesiliyo sizce bu futbolda engel olur mu?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Baskete geç bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• engel degil
    sadece sigara icmemelisin
    icmiyorsan da doktora gidip cigerlere baktır

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Haftada en az 2 kez koşu yaparak kondisyonunu artırabilirsin. Kondisyonun artınca nefesin açılmaya başlar.

0|0
    0|0
  • sigara kullanmıyosan devam et futbola.

0|0
    0|0
  • Olur tabi ilk 10 15dk oynayip sonraki zamanda fizik olarak dusersen neye yaradi?

0|0
    0|0
    • Olmaz mi yani

• Tamam abi tesekkur ederim :D

• Ahh su pereira nin yerine beni koycaklar bir macligina :D

• Futbolun boyla ne alakası var? Sigara içmiyosan parkta 1 hafta tempolu koşu yap ciğerin açılır engel olmaz

0|0
    0|0
    • Abi icoyorum ama birakirim cigerlerim acilirmi oyle tikanmazmiyim

• İçiyosan bırakırım diyosan olmaz bu iş sen onu bırakacanda ciğerlerin kendine gelecekte sonra açılacakta falan filan sen boşver futbolu git kahvede okey çevir😂

• Yaş kaç tam

0|0
    0|0
    • 18 abi

• Kardeşim sigara falan kullanıyorsan genetik bir problem yoksa antreman ların a dikkat et. Problem olmaz. antreman programların i deg. Yorgunluk illaki olacak.

• Tamam abi tesekkur ederim

• Futbolda zaten kondisyon onemlidir hızlı kosman fayda etmez

0|0
    0|0
  • sadece kondisyon eksikligi olabilir. Duztaban misin?

0|0
    0|0
    • Abi o nasil oluyo, hic bir bilgim yok

• kosuda cabuk kesilmenin en buyuk sebebi o olabilir. Duzenli kosular yapman lazim yani her gun 20 dk. 20 dk ya ulasmak icinde yavstan 3 dk ile baslayip sonra 5 e,10'a 15 derken 30 dk kosabilme seviyesine gelebilirsin ama usanma uzerine git. Iyi beslen. Uykunu tam al. Sigara ve alkolden uzak dur. Asitli icecekleri hayatindan cikar. guzel beslen

• Tamam abi tesekkur ederim

• astım değilsen ciğerlerin küçük başkan

0|0
    0|0
Yükleniyor...