Boyum 1.91hızlı koşuyorum altyapıda var ama nefesim çabuk kesiliyo sizce bu futbolda engel olur mu?

boyum 1.91hızlı koşuyorum altyapıda var ama nefesim çabuk kesiliyo sizce bu futbolda engel olur mu?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Baskete geç bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• engel degil
    sadece sigara icmemelisin
    icmiyorsan da doktora gidip cigerlere baktır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Haftada en az 2 kez koşu yaparak kondisyonunu artırabilirsin. Kondisyonun artınca nefesin açılmaya başlar.

0|0
    0|0
  • sigara kullanmıyosan devam et futbola.

0|0
    0|0
  • Olur tabi ilk 10 15dk oynayip sonraki zamanda fizik olarak dusersen neye yaradi?

0|0
    0|0
    • Olmaz mi yani

• Tamam abi tesekkur ederim :D

• Ahh su pereira nin yerine beni koycaklar bir macligina :D

• Futbolun boyla ne alakası var? Sigara içmiyosan parkta 1 hafta tempolu koşu yap ciğerin açılır engel olmaz

0|0
    0|0
    • Abi icoyorum ama birakirim cigerlerim acilirmi oyle tikanmazmiyim

• İçiyosan bırakırım diyosan olmaz bu iş sen onu bırakacanda ciğerlerin kendine gelecekte sonra açılacakta falan filan sen boşver futbolu git kahvede okey çevir😂

• Yaş kaç tam

0|0
    0|0
    • 18 abi

• Kardeşim sigara falan kullanıyorsan genetik bir problem yoksa antreman ların a dikkat et. Problem olmaz. antreman programların i deg. Yorgunluk illaki olacak.

• Tamam abi tesekkur ederim

• Futbolda zaten kondisyon onemlidir hızlı kosman fayda etmez

0|0
    0|0
  • sadece kondisyon eksikligi olabilir. Duztaban misin?

0|0
    0|0
    • Abi o nasil oluyo, hic bir bilgim yok

• kosuda cabuk kesilmenin en buyuk sebebi o olabilir. Duzenli kosular yapman lazim yani her gun 20 dk. 20 dk ya ulasmak icinde yavstan 3 dk ile baslayip sonra 5 e,10'a 15 derken 30 dk kosabilme seviyesine gelebilirsin ama usanma uzerine git. Iyi beslen. Uykunu tam al. Sigara ve alkolden uzak dur. Asitli icecekleri hayatindan cikar. guzel beslen

• Tamam abi tesekkur ederim

• astım değilsen ciğerlerin küçük başkan

0|0
    0|0
Yükleniyor...