Çocukluk arkadaşınız sevgilinize aşık olsa ne yapardınız?

ikisi arasında ne yapardınız ?

çocukluk arkadaşınız sevgilinize aşık olsa napardınız ?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• o durumu ben yaşadım...sevgilim beni terk edip arkadaşıma ilanı aşk etti...arkadaşım kabul etmişti teklifini...ben arkadaşımla kusmustum kavga yapmıştık..sonram gidip ayrılmış ben arkadaşıma bunu yapamam o seni sevdigi surece seninen olamam dedi tabi oda hemen beni suçladı senin yüzünden bend en ayrıldı dedi kavga etmeye başladı ve bana dediki lütfen onu ikna et bana geri donsun diye bende sırf onun mutlulugu için gidip arkadaşıma yalvarıyordum ki onla çıkmaya devam et diye:(çok acı çekiyordum:(Allah kimseye öyle acı vermesin:(sonram yinede arkadaşım kabu etmedi ve onu benimgibi seven olmadıgını anladı bana geri döndü...uzun sure ilişkimiz devam ediyordun ve 5 gün arkada kavga ettin ayrıuldık:(:(inşallah barışırız:(yaşım 35 degil 17 yaşımdayım arkadaşlar şimdiyken söylüyorum çünkü bazıları dalga geçiyorlar yaşın 35 hala evdemi kaldın diye..:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aşık olan yerlerini keserim

0|0
    0|0
  • hala birlikte olduğum sevgilime mi?

0|0
    0|0
    • çocukluk arkadaşım sayılır mı bilmiyorum.. lise sınıf arkım, aynı zamanda dersane sınıf arkım.. 4 sene her gün birlikte vakit geçirip kardeşim muamelesi çektiğim mezun olduktan sonra aynı şehirlerde isek mutlaka görüşüp takıldığımız adam, 4.5 senelik eski sevgilimi ayartmaya çalışmış ben onunla birlikteyken.. bizim ayrılıp barışmalı bir dönemimizde ise ilk yaptığı şey gidip plana kaldığı yerden devam etmek olmuş.. karşılaşmayalım diye umut ediyorum, dostluğa kardeşliğe ihanet eden affedilmez..

• bu haltı yediği sırada 9 yıllık dostluğumuz vardı..

• Önce kendimi sonra onu vururum

0|0
    0|0
  • önce çocuğu vururum, sonra kızı vururum, sonra bi taşın üstüne çıkıp bağırırım : Adriyııııııınnn aşsdfjşsadlf

0|0
    0|0
  • basıma qelmedı oyuzden bılmıorum.. :)

0|0
    0|0
  • öyle arkadaş mı olur derdim çocukluk arkadaşımı silerdim hayatımdan. ayrıca dikkat et. böyle durumlarda arkadaşın sevgilinin aklını çelmesi yüksek ihtimal

0|0
    0|0
  • agzını yüzünü dagıtırım

0|0
    0|0
  • Birinin boğazını kesmem için çocukluk arkadaşım olması gerekmiyor..

0|0
    0|0
  • arkdasımda olsa sevdiğime yan gözle baktımı acımam ağzını burnunu kırarım

0|0
    0|0
  • çocukluğuna geri gönderirim onu

0|0
    0|0
  • kıyamet kopardı heralde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5