Bayanlar, baylar rahat mısınız ?

Sevgilinizin yanında osurmak geğirmek bence çok iğrenç ve etik değil .Peki ya hem cinslerinizin yanında rahatmısınız böyle bişiler yaparmısınız yaparsanız rahatsızlık duyarmısınız ? Yoksa makaraya mı vurursunuz ?

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

• Saygısızlık ve iğrenç ve itici ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ben yapmam ve sadece geğirmesine bişey demem belki o da ortamına bağlı mesela evde oturuyosak başka da kimse yoksa çok kola içmişse napsın çocuk yani :) Öküzlüğe de bağlamasın tabi de çok da rahatsız olmam

0|0
    0|0
  • Normal bsy her insann vucudunda olan bsy ayibi flan da yok geliyosa ve yanimdaki de yakinimsa niye tutym kardes :D

1|0
    0|0
  • itici ve iğrenc

0|0
    0|0
  • ıyyyy kimsenn yannda yapılmaz

0|0
    0|0
  • Hazır olda duran tipler yerine rahat olanları tercih ederim.

1|0
    0|0
  • İğrenclesmeyın abı

1|0
    0|0
  • relaxxx :) sonuçta sevgilinzle birbrinizi tanıyosanız makaraya vurursunuz benim için normal :))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yapmam ıyk

0|0
    0|0
  • Hayır iğrenç.

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla yapılınca makaraya vururum tabi mesela baktım gaz geldi yüksek sesle kkonuşur yaparım

0|0
    0|0
  • Ne hemcinslerin ne sevgilimin yaninda yapmam.

0|0
    0|0
  • sevgilimin yanında çekinirim biraz yapmadım hiç ama arkadaşlarımın yanında geğiririm

0|0
    0|0
  • Benim sevgilimle 2 senemiz oldu. Gayet rahat. Geğiriyor mesela. Sorun değil benim için.

0|0
    0|0
  • ay yok bana hep bunları yapmak saygılızlıkmış gibi geliyo yapamam yani

1|0
    0|0
  • yapan arkadaşlarım var. hatta sevgililerinin, normal erkek arkadaşlarının yanında yapan dahi tanıyorum.

ama çok ayıp bir şey. yanlışlıkla olabilir insanlık hali. ama ben ne sevgilimin, ne annemin babamın yanında yaparım öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • biz sevgilimle bu konuda hiç rahatsız değiliz ikimizde yapıyoruz gülüp geçiyoruz :)

1|0
    0|0
  • tabi ki hayir..bi gizli yer bulurum..:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• s*csaydın derım ıster bozulsun ıster bozulmasın

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yapmam, o da yapmaması lazım. Acil bi durum yada birşey olursa hissedersem hemen kalkarım ve canım bi saniye diyip elime telefon alıp birini ararmis gibi yaparım, ordan uzaklasırım yani.

0|0
    0|0
  • Ben yapmam ama arkadaşlar yapar :D Makaraya vururuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...