Yürüyüşle göbek gider mi?

Kilomdan herşeyimden memnunum sadece göbeğim var. onunda nedeni sürekli evde oluşum! bundan böyle hergün yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum öyle 1 ayda sıfır beden olmayı hedeflemiyorum yeterki o göbek gitsin isterse 6 ay sonra olsun. benim sorum şu: ne kadar sürerse sürsün yürüyüş göbek eritir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kesinlikle gitmez . Hızlı yürümeyle de gitmez .

Erkekler Ne Diyor 40

• yedıklerınden cok hareket ettıgın surece yuruyuste etkılı olur

• kaynamıs suyun ıcıne bıkac yaprak lahana yapraqı koy demlendıkten sonra ıc.. butun zayıflama haplarının hammaddesı lahanadır..lımonda ekleyebılırsın.. yuruyuse cıkmadan once bunu ıc bıde kuru kayısı ye.. baqırsakları calıstırır quzel ter atarsın.. tabı yururken baya terlemen qerekıo :) göbek qıder karın kasları cıkar :)

• göbekliiiii:D

• Bir süre ekmekten, patateden hamur işlerinden uzak dur bu arada saglam yürüyüşler yap.

• Bazen göbekte hoş durabiliyor ama miktarına bağlı bence yürüyüş ve mekik yap

• Şöyle söyleyim bayanlarda çok hafif göbek iyidir yani kucukbi çıkıntı sadece eğer gobegin simitlesme yolunda ilerliyorsa 15gun düzenli koş vücudun bi alırsın sonra haftanın 5 günü mekikcek her boş saatinde dinlen çek sürekli tekrarla 5 tensonra yemek yeme haşlanmış sebze olur, ve meyve şeker içeren bişey yeme aburcubur ve dışardan yapılan hiç bir şey yeme özellikle çiğ köfte... Söylediklerimi dikkate alırsan muhteşem olursun ve bunlar alıntı değil bizzat tecrübelerim ve bu Program çok basit..

• Yürüyüş yaparak pek göbek erimez ama bol bol mekik çekebilirsin göbeği eritmek için.. Her öğün 25 şınav mekikle başla ve zamanla sayısını çoğalt.. Kola, fanta benzeri asitli içecekleri bırak tamam :)

• çakı yapıcaksın alt miğde egzersizleri yaz google a

• Bak sana bir program yazayım...

Pazartesi: 1 saat koşu + 20 Şınav + 50 Mekik

Salı: ( Benim için basketbolda teknik ancak sana göre) 1 Saat koşu + 20 Şınav + 50 Mekik

Çarşamba: 1 Saat Koşu + 20 Şınav + 50 Mekik

Perşembe: ( Benim için basketbolda teknik ancak sana göre) 1 Saat koşu + 20 Şınav + 50 Mekik

Cuma: 1 Saat Koşu + 20 Şınav + 50 Mekik

haftalar ilerledikçe şınav ve mekik sayısını arttır kilo verdiğini göreceksin zaten :D

Bu arada 1 saat koşarken yorulunca yapabileceğin olarak: Asla durma, Sadece yürü :)

• Anlamadım Ben Ya :D

• mss olympia

• olabilitesi var dene sadece

• tempolu koş yürüyüş nine işi.Hem hayatının da temposu düzelir.

• hergün 2 saat yürüyorum yok arkadaş gitmiyor ... azcık bir göbek var gitmiyor, yapıştı kaldı üstüme :...

ekmek arası ekmek de yemiyorum ki göbek kalsın ...

mekik çek bence gider...

• yürümekle gitmez terlemekle de gitmez karın egzersizi yapman lazım

• Az ye .d bide hafif tempoda koşş süper olrsn yag oranını düşürmen lazımm

• Göbek Eritmek, özellikle kaslardan eritmeden yapmak...

1. Mekik çek.. Yavaşyavaşta olsa yap... Yürüyüş elbette faydalıdır. Ama 30 dk sonra yağ yakımına başlıyorsun... Kalp atışın 100 üzerine geçerse de yine kilo vermiyorsun. Hafif hızlı Diyaframdan nefes olarak sabit hızlı yürüyeceksin... Kilo vermesi 3 aydan sonra başlar... :) Tecrübe ile sabit..

• Yürüyüşle Alakası Yok Terlemen Yeterli Ki Yağlar Erisin İster Koş İster Egzersiz Yap Dengeli Beslen Ve Sürekli Yap Yapıcağın Seyi , Anladın ;)

• Terlemiyorsan eğer kesinlikle gitmez , uzun yol yürümek yerine kısa süre koşmak her zaman daha iyidir.Bunu fazlaca trekking yaptığımdan biliyorum.

• yürüyüş kalori yakmak için iyi bir yol. göbekte eritir, diyetle desteklersen. göbeğinin şekillenmesinide istiyorsan mekikte çalışabilirsin. ancak yürüyüşü nasıl yaptığın önemli. minimum yarım saat mümkünse 40-45 dakika yürümelisin. yürüyüş hızın önemli. yaklaşık saatte 6 km hızla yürümelisin. yani mağaza gezer gibi olmaz. yürürken kollarını sallaman hem seni rahatlatır hemde daha fazla kalori yakmanı sağlar. ritme uygun bir şekilde ileri geri kollarını salla. yürüyüş hızını ölçmek hızın şunları uygulayabilirsin;

- mesafeyi biliyorsan matematiksel hesapla 30 dakika da 3 km yürüyecek şekilde bir orta yol bulabilirsin. 45 dakika da 4,5 km yapar.

-yürüyüş hızının en yaygın kullanılan tespiti yürürken nefes nefese kalacaksın ancak nefes alıp verme hızın konuşmanı bir kaç cümle kurmanı engellemeyecek hızda olacak. bu şekilde min 30 dakika istediğin kadar süre yürüyebilirsin.

kolay gelsin. başarılar.

• beni ekle sana bir video göstericem link atamıyorum :D

• Mekik diyenlerin tümü yanılıyor. Mekik, karnımızdaki 8 adet küçük kas gurubunu çalıştırır bu kaslar toplasanız bir kolumuzdaki kasların yarısı kadardır. Göbek eritmek için vücudun büyük kas guruplarını çalıştırıp vücuda çok enerji harcatmak gerekir. Bu da vücudun alt kısmındaki kalça, basen ve bacak kasları ile mümkündür. Yani yürüyüş ve koşu en iyi göbek eritme yoludur. Eridikten sonra sıkılaştırma için mekik olabilir ama mekik tek başına göbek eritmez.

• o kadar kolay değil en zor eriyen bölge

• Hem yürü hemde mekik çek 1 aya halledersin fazla göbek yoksa

• yürüyüşle zor Mekik Şart

• Erir de, kaslandırmak, şekillendirmek için mekik falan yapman lazım sonuçta.

• Yürüyüşle senin yaşındaki genç bir insan göbek bölgesindeki yağ dokularını eritemez ama burda belirttiğin gibi istikrarlı olacaksan yürüyüşün ardından bir miktar terlediğinde alt ve üst karın kaslarını çalıştırarak bu sorunu çözebilirsin. bunun için sana 2 link 2 hareket veriyorum 1. si üst karın çalıştırmak : link 2.si alt karın hareketi : link

• az göbek iyidir

• Yürüyüşle gitmez.Bak sana önerim Ben sporla çok içili dışlıyım sürekli antremanlarım oluyo maçlarım oluyo şöyle söyliyim sana yürüyüşle kilo vermek çok zor.Ama koşabilirsin hafif tempoda.Ve spor yapmadan önce ısın sakın ısınmadan spor yapma bi tarafını incitirsin göbek hareketleri ve şınav göbeği eritir kas yaptırır sana ...Ayrıca sen bir bayansın evde dans ederek de o yağları yakabilirsin .Mekik hareketi de çok öenmlidir.Ama tekrar söylüyorum ısınmadan yapma başına bela alırsın.Allah korusun sakatlanıtsın .Yürüyüşle anca 20 km 'ye yakın yürüceksin ki öyle biraz bişeyler olabilir.Günde 10 bin adım atmaya dikkat et ve diyey yap.Diyet o göbeği eripmek için takviyedir eğer spor yapıyorum ben yiyiyim bişey olmaz diyosan o nötr olur ne kilo alırsın ne kilo verirsin ama diyet yaparsan akabinde spor yaparsan kilo vermeye başlarsın

• yürüyüş yapamıyorsa sa eger...su sekil dene...sırtüstü düz bir yere uzan...iki elini sırtının en alt kısmına yani kuyruk sokumunun oldugu yere koy...yani elin zemin ile kuyruk sokumunu oldugu yere koy...her iki ayagını hiç dizden kırmadan kalcadan kaldır 30 40 santim kadar...beklemeye basla ne kadar durabiliyosun ddene karın bölgesi yanmaya baslarsa dogru yapmıssın demek...fazla durman imkansız ama 1 dakikaya kadar ulasmaya calıs...dinle tekrar yap...en az 10 kere yapmaya calıs...ordaki kaslar yapılanır...

• mekik ve yürüşyüş bana güven bu ıkısını kesılıkle yap aksatma aslaa

• Göbek yürüyerek gitmez. Yürüme kilo kaybettirir fakat kilon yok göbeğin varsa sadece o bölgeyi çalıştıracak egzersizler yapmalısın. Spor salonları işine yarar.

• yürüyüşün mutlaka faydası olur ama 6 ayda sadece yürüyüş eritmez koup terlemelisin ve ekmekten uzakdur..

• Ya afedersinde 0 beden olup napcaksınn.. 0 bdenler hep itici gelmiştir biliomusuuun :S çoğu bayandada hoş durmuyoo ..

• az ye bol spor yap 3 ay gider

• mekik çekmeye başla ancak fazla yormadan kendini.yoksa ağrısından duramazsın.hergun ustune 1-2 fazla ekleyerek devam et.birkaç ay içinde şekillenip yağların yerine kas oldugunu göreceksin :) internetden nasıl nizami mekik çekilir onuda izlemelisin.

• Piiiiiiiii göbekliiii pis...

Bira içme bira

• ayva göbegı ıse kafana yakma armut gıbıyse fitnese git kavun gibiyse öl :)

• mekik çek.

• yooo ögle belesden zayiflama yok !

yaa spor yap giderr 7 haftadaa

• bence göbeğin ayva göbeği ise hiç eritme. öyle göbek kızlarda çok tatlı duruyor:)

• Fitness'a ya da spora gidenler bilirler ki; Çalışmadan onu eritemezsiniz. Yani onu calistirmaniz lazım.. Yani fitness yardımcı olur yürüyüsle göbek gitmez

Kızlar Ne Diyor 23

• yürüyüş,merdiven çıkmak falan.çok etkilidir.

• Birazda tuttun mu boğazını korkma sadece sabret gider düzenli yürüdükce bide mekik çek arada süper

• yürüyüş ve çaprazlama ile göbek erir

• 3 beyazdan uzak durmadığın, bol bol su tüketmediğin, yürüyüşü "DÜZENLİ" yapmadığın sürece o göbek gitmez..

Yerleşir hatta :)

• Göbek için bölgesel çalışmalısın.

• Eritir kesinlikle

• yürüyüşle bırak göbeğin gitmesini bacaklar bile sıkılaşmaz,hiç yoktan koşu yap yürüyüş ne

• yürüyüşle önce göbek gider ..cidiiyim ayrıca göbek cok tatlı bişii sıkma canını

• bölgesel bi değişiklik istiyorsan o bölgenin çalışması ve yağ yakması için hareketler yapmalısın. üst karın alt karın çalıştıran bazı egzersizler var onları denemelisin

• yürümekle gitmez kondisyon kazan sonra koşmaya bşla ve extra karın egzersizi yap gider

• sadece koşmakla ya da yürümekle göbek gider mi allasen.

mekik çekceksin,günde ara vermeden 50 çekmeye çalış olmuyosa azdan başla giderek artır artır.

bende vardı az da olsa,50 çeke çeke yağ filan kalmadı simdi de baklavalar olusuyo hafiften

• mekik çek arkadaşım.

• asla gitmez bölgesel çalışman lazım. yürüyüş+ cardio şart

• Gitmez illaki karın kaslarını çalıştırıcak egzersizler yapmalısın

• Yürüyüş tek başına yetmz, ekmeği azaltmak şart ve akşam 18:00 dan sonra yemek yememek... Anca öyle... Böyle olursa yürüyüş göbeği eritir, bir de tavsiyem var, yürüyüşünü yaparken bir yandan da karın kaslarını kasıp bırak, böyle böyle yol alacağını düşünüyorum. Bir de eğer bira falan içiyorsan ondan uzak dur, bira göbeği fenadır, kolay kolay geçmez. İçmemek en iyisi...

• Mekik çek olur biter. Ama unutma sayısı değil nasıl yaptığın önemlidir :) 1 Aya kalmaz göbeğin erir.

• mekik çek karın kasların hareketlenyr o zaman günde 50 tane falan çek

• Gider tabiki hiç gitmez mi

• Haftada 3 gün, günaşırı, yani 1gün yürüyüş, 1 gün dinlenme yaparsan ve tabi beslenmene dikkat edersen, göbeğin erir.

• göbeğini içine çek bazen bunu alışkanlık haline getir düzleştiriyomuş

• Poşet sar göbeğine bide yürü bak nasıl gidiyor

• size kalmış :)

• Nefes nefese bir seksilik hı ?

• yürümeden ziyade hafif tempolu koşarsanız hem göbeğiniz erir hemde kalçalarınız sıkılaşır daha seksi görünüme kavuşursunuz

• gitmez eritilir

• Yürüyüş yapabilirsin.Ama mekik çekmeni tavsiye ederim hem göbeğin gider hemde şekillenir.

• Rica ederim 15 gün sonra haber verirsiniz artık :)

• tesekkur ederim gazi sizden aldim artik birakmak yok mekigi :)

• 15 gün sonra faretmeye başlarsın yavaş yavaş.En azından sıkılaştığını fark ediceksin.Saedece göbeğin değil bacaklarında sıkılaşıcak.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...