• Sor
  • Bence

Yürüyüşle göbek gider mi?

Kilomdan herşeyimden memnunum sadece göbeğim var. onunda nedeni sürekli evde oluşum! bundan böyle hergün yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum öyle 1 ayda... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 41

• Göbek yürüyerek gitmez. Yürüme kilo kaybettirir fakat kilon yok göbeğin varsa sadece o bölgeyi çalıştıracak egzersizler yapmalısın. Spor salonları işine yarar.

• o kadar kolay değil en zor eriyen bölge

• az göbek iyidir

• hergün 2 saat yürüyorum yok arkadaş gitmiyor ... azcık bir göbek var gitmiyor, yapıştı kaldı üstüme :... ekmek arası ekmek de yemiyorum ki göbek kalsın ... mekik çek bence gider...

• ayva göbegı ıse kafana yakma armut gıbıyse fitnese git kavun gibiyse öl :)

• Bak sana bir program yazayım...Pazartesi: 1 saat koşu + 20 Şınav + 50 MekikSalı: ( Benim için basketbolda teknik ancak sana göre) 1 Saat koşu + 20 Şınav + 50 MekikÇarşamba: 1 Saat Koşu + 20 Şınav + 50 MekikPerşembe: ( Benim için basketbolda teknik ancak sana göre) 1 Saat koşu + 20 Şınav + 50 MekikCuma: 1 Saat Koşu + 20 Şınav + 50 Mekikhaftalar ilerledikçe şınav ve mekik sayısını arttır kilo verdiğini göreceksin zaten :DBu arada 1 saat koşarken yorulunca yapabileceğin olarak: Asla durma, Sadece yürü :)

• mss olympia

• Anlamadım Ben Ya :D

• beni ekle sana bir video göstericem link atamıyorum :D

• kaynamıs suyun ıcıne bıkac yaprak lahana yapraqı koy demlendıkten sonra ıc.. butun zayıflama haplarının hammaddesı lahanadır..lımonda ekleyebılırsın.. yuruyuse cıkmadan once bunu ıc bıde kuru kayısı ye.. baqırsakları calıstırır quzel ter atarsın.. tabı yururken baya terlemen qerekıo :) göbek qıder karın kasları cıkar :)

• Yürüyüş yaparak pek göbek erimez ama bol bol mekik çekebilirsin göbeği eritmek için.. Her öğün 25 şınav mekikle başla ve zamanla sayısını çoğalt.. Kola, fanta benzeri asitli içecekleri bırak tamam :)

• Ya afedersinde 0 beden olup napcaksınn.. 0 bdenler hep itici gelmiştir biliomusuuun :S çoğu bayandada hoş durmuyoo ..

• yedıklerınden cok hareket ettıgın surece yuruyuste etkılı olur

• Göbek Eritmek, özellikle kaslardan eritmeden yapmak... 1. Mekik çek.. Yavaşyavaşta olsa yap... Yürüyüş elbette faydalıdır. Ama 30 dk sonra yağ yakımına başlıyorsun... Kalp atışın 100 üzerine geçerse de yine kilo vermiyorsun. Hafif hızlı Diyaframdan nefes olarak sabit hızlı yürüyeceksin... Kilo vermesi 3 aydan sonra başlar... :) Tecrübe ile sabit..

• yürüyüş yapamıyorsa sa eger...su sekil dene...sırtüstü düz bir yere uzan...iki elini sırtının en alt kısmına yani kuyruk sokumunun oldugu yere koy...yani elin zemin ile kuyruk sokumunu oldugu yere koy...her iki ayagını hiç dizden kırmadan kalcadan kaldır 30 40 santim kadar...beklemeye basla ne kadar durabiliyosun ddene karın bölgesi yanmaya baslarsa dogru yapmıssın demek...fazla durman imkansız ama 1 dakikaya kadar ulasmaya calıs...dinle tekrar yap...en az 10 kere yapmaya calıs...ordaki kaslar yapılanır...

• Bir süre ekmekten, patateden hamur işlerinden uzak dur bu arada saglam yürüyüşler yap.

• tempolu koş yürüyüş nine işi.Hem hayatının da temposu düzelir.

• Az ye .d bide hafif tempoda koşş süper olrsn yag oranını düşürmen lazımm

• yürüyüşün mutlaka faydası olur ama 6 ayda sadece yürüyüş eritmez koup terlemelisin ve ekmekten uzakdur..

• Şöyle söyleyim bayanlarda çok hafif göbek iyidir yani kucukbi çıkıntı sadece eğer gobegin simitlesme yolunda ilerliyorsa 15gun düzenli koş vücudun bi alırsın sonra haftanın 5 günü mekikcek her boş saatinde dinlen çek sürekli tekrarla 5 tensonra yemek yeme haşlanmış sebze olur, ve meyve şeker içeren bişey yeme aburcubur ve dışardan yapılan hiç bir şey yeme özellikle çiğ köfte... Söylediklerimi dikkate alırsan muhteşem olursun ve bunlar alıntı değil bizzat tecrübelerim ve bu Program çok basit..

• çakı yapıcaksın alt miğde egzersizleri yaz google a

• göbekliiiii:D

• Bazen göbekte hoş durabiliyor ama miktarına bağlı bence yürüyüş ve mekik yap

• olabilitesi var dene sadece

• yürümekle gitmez terlemekle de gitmez karın egzersizi yapman lazım

• Yürüyüşle Alakası Yok Terlemen Yeterli Ki Yağlar Erisin İster Koş İster Egzersiz Yap Dengeli Beslen Ve Sürekli Yap Yapıcağın Seyi , Anladın ;)

• Terlemiyorsan eğer kesinlikle gitmez , uzun yol yürümek yerine kısa süre koşmak her zaman daha iyidir.Bunu fazlaca trekking yaptığımdan biliyorum.

• yürüyüş kalori yakmak için iyi bir yol. göbekte eritir, diyetle desteklersen. göbeğinin şekillenmesinide istiyorsan mekikte çalışabilirsin. ancak yürüyüşü nasıl yaptığın önemli. minimum yarım saat mümkünse 40-45 dakika yürümelisin. yürüyüş hızın önemli. yaklaşık saatte 6 km hızla yürümelisin. yani mağaza gezer gibi olmaz. yürürken kollarını sallaman hem seni rahatlatır hemde daha fazla kalori yakmanı sağlar. ritme uygun bir şekilde ileri geri kollarını salla. yürüyüş hızını ölçmek hızın şunları uygulayabilirsin;- mesafeyi biliyorsan matematiksel hesapla 30 dakika da 3 km yürüyecek şekilde bir orta yol bulabilirsin. 45 dakika da 4,5 km yapar.-yürüyüş hızının en yaygın kullanılan tespiti yürürken nefes nefese kalacaksın ancak nefes alıp verme hızın konuşmanı bir kaç cümle kurmanı engellemeyecek hızda olacak. bu şekilde min 30 dakika istediğin kadar süre yürüyebilirsin.kolay gelsin. başarılar.

• Mekik diyenlerin tümü yanılıyor. Mekik, karnımızdaki 8 adet küçük kas gurubunu çalıştırır bu kaslar toplasanız bir kolumuzdaki kasların yarısı kadardır. Göbek eritmek için vücudun büyük kas guruplarını çalıştırıp vücuda çok enerji harcatmak gerekir. Bu da vücudun alt kısmındaki kalça, basen ve bacak kasları ile mümkündür. Yani yürüyüş ve koşu en iyi göbek eritme yoludur. Eridikten sonra sıkılaştırma için mekik olabilir ama mekik tek başına göbek eritmez.

• Hem yürü hemde mekik çek 1 aya halledersin fazla göbek yoksa

• yürüyüşle zor Mekik Şart

• Erir de, kaslandırmak, şekillendirmek için mekik falan yapman lazım sonuçta.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 24

• Göbek için bölgesel çalışmalısın.

• Yürüyüş tek başına yetmz, ekmeği azaltmak şart ve akşam 18:00 dan sonra yemek yememek... Anca öyle... Böyle olursa yürüyüş göbeği eritir, bir de tavsiyem var, yürüyüşünü yaparken bir yandan da karın kaslarını kasıp bırak, böyle böyle yol alacağını düşünüyorum. Bir de eğer bira falan içiyorsan ondan uzak dur, bira göbeği fenadır, kolay kolay geçmez. İçmemek en iyisi...

• mekik çek karın kasların hareketlenyr o zaman günde 50 tane falan çek

• Haftada 3 gün, günaşırı, yani 1gün yürüyüş, 1 gün dinlenme yaparsan ve tabi beslenmene dikkat edersen, göbeğin erir.

• Mekik çek olur biter. Ama unutma sayısı değil nasıl yaptığın önemlidir :) 1 Aya kalmaz göbeğin erir.

• asla gitmez bölgesel çalışman lazım. yürüyüş+ cardio şart

• Birazda tuttun mu boğazını korkma sadece sabret gider düzenli yürüdükce bide mekik çek arada süper

• Eritir kesinlikle

• 3 beyazdan uzak durmadığın, bol bol su tüketmediğin, yürüyüşü "DÜZENLİ" yapmadığın sürece o göbek gitmez..Yerleşir hatta :)

• sadece koşmakla ya da yürümekle göbek gider mi allasen.mekik çekceksin,günde ara vermeden 50 çekmeye çalış olmuyosa azdan başla giderek artır artır.bende vardı az da olsa,50 çeke çeke yağ filan kalmadı simdi de baklavalar olusuyo hafiften

• Boğazı tuttuktan snra erimeycek yer yokk :D

• yürüyüş,merdiven çıkmak falan.çok etkilidir.

• yürüyüş ve çaprazlama ile göbek erir

• yürüyüşle bırak göbeğin gitmesini bacaklar bile sıkılaşmaz,hiç yoktan koşu yap yürüyüş ne

• yürüyüşle önce göbek gider ..cidiiyim ayrıca göbek cok tatlı bişii sıkma canını

• bölgesel bi değişiklik istiyorsan o bölgenin çalışması ve yağ yakması için hareketler yapmalısın. üst karın alt karın çalıştıran bazı egzersizler var onları denemelisin

• yürümekle gitmez kondisyon kazan sonra koşmaya bşla ve extra karın egzersizi yap gider

• mekik çek arkadaşım.

• Gitmez illaki karın kaslarını çalıştırıcak egzersizler yapmalısın

• Gider tabiki hiç gitmez mi

• Poşet sar göbeğine bide yürü bak nasıl gidiyor

• yürümeden ziyade hafif tempolu koşarsanız hem göbeğiniz erir hemde kalçalarınız sıkılaşır daha seksi görünüme kavuşursunuz

• Nefes nefese bir seksilik hı ?

• size kalmış :)

• Yürüyüş yapabilirsin.Ama mekik çekmeni tavsiye ederim hem göbeğin gider hemde şekillenir.

• ben denedim ama sadce 3-4 gun ust uste. hani ilk 2 gun gobek cok acir sonra artik acimaz ya! iste acimadigi sirada ben fayda etmedigi kanisina varip artik mekik cekmeyi birakiyorum. cidden eger ise yaryacaksa tekrar birakmadan denicem ama emin degilim.

• Öncekileri Göster
    • tesekkur ederim gazi sizden aldim artik birakmak yok mekigi :)

• Rica ederim 15 gün sonra haber verirsiniz artık :)

• göbeğini içine çek bazen bunu alışkanlık haline getir düzleştiriyomuş

• gitmez eritilir

Yükleniyor...