Eski sevgilimin kuzeni ekledi . Neden sizce

Yazmayalı 1 yıl olmuştu. Aklıma birşey takıldı . Yaklaşık 14 ay önce 2 senelik bir ilişkim vardı güzel gibiydi herşey yani bana öyle geliyordu.

O üniversiteydi ben bir sene daha hazırlanıyordum aynı yerdeydik ama . O gün işte o gün olmuyor yapamıyoruz demeye başladı 3 4 güne kadar herşey iyiydi birden değişti düzelir sandım barışmaya çalıştım , seni seviyorum ama olmuyor falan diyordu hala.

Böyle 1 ay geçti face kullanmıyordum açayım bi dedim gördüklerim baya şaşırtıcıydı biriyle fotoğrafları vardı ilişkisi var yazıyordu birde, Benden ayrılmadan konuştuklarını öğrendim ayrıldıktan 4 gün sonrada resmen başlamışlar.

Daha sonra 5 tane aralıklarla özür dileyin zamanında sevdiğini söyleyen uzun uzun mesajlar geldi. Kendisini arkadaşlarını sildim engelledim ertesi gün.

Ve geçenlerde kuzeni sadece 1 kere gördüm oda 2 saat süreyle yanımızda durmuştu 7. sınıftı , pek konuşkan değildi . O ekledi hiçbir ortak arkadaş yok zaten gizli profil baya arayıp eklediğini düşünüyorum . Neden sizce? Bu arada tam emin olmasam da hala birlikte o kişiyle

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence pardon kuzenim yazmış gibi bir şey bu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• of of...jökjkmjkm

0|0
    0|0
  • ben de eski sevgilimin kuzenini eklemisdim..ama hickimseyle beraber diyildim..ustelik onu seviyordum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence eski sevgilin sana karşı birşeyler hissediyor, kuzeni de sana bir şeyler hissedebilir. dilemma yani ikisinden biri

0|0
    0|0
  • İnsan ister istemez arkasında bıraktığını merak ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...