Okulu bırakmamı isteyen eski sevgilim

arkadaşlar okulu bırakmamı isteyen eski sevgilime bu mesajı atmayı düşünüyorum sizce atayım mı ve ne düşünür sizce?

son kez annemin babamın üzerine yemin ederim ki son kez yazıyorum.cumartesi günü karsa gidicem ve gittiğimde bana gerçekten bittiğimizi söyleyeceksin bidaha iki dünya bir araya gelse olmayız diyeceksin sende annenin babanın üzerine yemin edeceksin bana asla geri dönmeyeceksin bu son olacak .bak ben son demine kadar uğraştım biliyorum ben kızım bu kadarı fazla ama çok sevdim .ne zamandır ne sesini duydum ne yüzünü gördüm artık güzel günleri hatırlamakta bile zorlanıyorum o kadar eski ama hep özledim lan, çok özledim, hayvan gibi özledim.İnsan isterse unutur ben seni unutmak bile istemedim hiç aklıma geldiğinde daha çok düşündüm aklımdan git die uğraşmadım hiç.bi gün deryanın arkasından konuştuğun gibi konuşma diye son kez yazıyorum Allah şahidim son kez söyle şimdi ben gidersem bitermiyiz ben başkasının olursam hiçmi üzülmezsin.

Güncellemeler:
arkadaşlar şimdi gndereyim mi gndermiyeyim mi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• "ben başkasının olursam hiçmi üzülmezsin" bunu ekleme... Yarınların sana ne getireceğini bilemezsin. Belki karşına öyle biri çıkacak ki, bu günler aklına geldikçe utanç içinde bıraktıracak birisi. Ve o kişiye ölümüne aşıkken, bu şahıs karşına gelip bu sözü yüzüne vurduğunda ne olacak ? Asla geleceğe dair büyük laflar etmeyiniz. Yarına ne olacağınızı bilmek kimsenin harcı değil. Bugünün beklentileri için yarınlarınız üzerine büyük oyunlar oynamayın...

Kaldı ki senin okumana karşı gelmesi ayrı bir muamma.. İnsan sevdiğine şart-kısıtlama koyması ne acı. Okursan sevmeyecek, okumazsan sevecek. "rağmen" diyen birini bulabilmeniz temennisi ile...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sen burda bence direk su soruyu sormalısın elemana, "ben senin için ne ifade ediyorum,beni kaybetmekten korkuyomusun ? ", diğer butun kelimeler bu ana sorunun içinde harabeye dönmüş bu sebepten kalbini görebiliyorum acı bir durum ama ben mesaj atma derim, attığın takdirde onun egosunu yüceltirsin ve bu daha çok acıtacağı anlamına gelir.

0|0
    0|0
    • onun için ne ifade ettiğimi 1 haftadır anlatıyor ama inat edio gitme gidersen biter dio

• eğer anlattığı ile yaptığı çelişiyosa salla gitsin daha çocuk.

• okulu bırakmada ne yazarsan yaz... hatda mümkünse hiç yazma o okul düşmanlarına... insan severse bence okumana izin verir

1|0
    0|0
  • Bu mesaj olmamış, resmen okulundan vazgeçmeni isteyen bir adama acizliğini belirtiyorsun. Bitti de gitsin. Bu mesajı biraz traşlamalısın.

0|0
    0|0
  • Tek mesaj da gitmez bu

1|0
    0|0
  • öncelikle böyle bir şeyi isteyen biriyle birlikte olman akıllıca değil. ha seviyorsan başka ne diyeyim. ayrıca lan kelimesini çıkar orası olmamış. diğer türlü de güzel mesaj ama ayrılmak istemiyormuşsun havası veriyorsun bu mesajında

0|0
    0|0
  • ya zaten moralm bozk aglıcam simdi ayrılmyn lan hakkı yok sna bnu yapmya !

0|0
    0|0
  • Sanki sen ayrılmak istemiyormuşsunda eleman seni bırakmış gibi olöuş değiştir

0|0
    0|0
    • ayrıyız zaten 1 haftadır bu konuyu konuşuyoruz benı çok sevdiğini çok özlediğini söylüyor ama gidersen biter diyor

• sen git boş ver onu iki ay sonra seni bırakınca çooook pişman olursun

• Bu ne arkadas kimin kime naptigini anlamadim ben mi fransizim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tam anlamadım meseleyi falan ama hem son kez yazıyorum diyorsun hemde soru soruyorsun biraz karışık olmuş

0|0
    0|0
  • Annenin babanın üzerine yemin etmen olmamış1

Abartmışsın gibi geldi2

hayvan gibi özledim...senin de gururun var,bunu dememelisin,insansın sen3

Direk sor,özleyip özlemeyeceğini4

Hayırlı günler.

1|0
    0|0
  • olmamışş..

0|0
    0|0
    • neden

• olmamış dedin ama ölemi düşünüosn yoksa atmiim diemi dedin

• ben senin yerinde olsam atmazdım. sessiz kalırdım. zaten gercekten seviyorsa dayanamaz arardı. aramazsa da yoluma bakardım. sen içimde kalmasın keşke demek istemiyorum sonra dedin diye at dedim . atarsanda kısalt biraz 3-4 cümle yeterli bence.. gidiyorum ama senden ayrılmak istemiyorum nedir son kararın vs gibi.

• bence*git yrraaam yaz yolla

0|0
    1|0
Yükleniyor...