Sözlünüz dogum gününüzü unutsa tepkiniz ne olurdu?

sözlünüz doğum gününüzü unutsa tepkiniz ne olurdu

7 yıldır birliktesiz ama doğum gününü unutuyor

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• 7 yılsa birliktelik tabi ki hoş değil unutması.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Alış buna eğer ki evlenecekseniz... Tüm bir ilişkiyi sırf bir günü unuttu diye -neymiş efendim verdiği değeri gösteriyormuş yok daha neler, bir güne bağlıysa değer verme batsın bu dünya- sorguluyorsan, psikolojik destek alın lütfen...

0|0
    0|0
  • sonucta uzun surelı bı ılıskı.. ve qunluk hayatı yoqun olabılır yada kafası cok dolu olabılır qeleceqe nadir iş hayatı falan fılan.. bunu sorun etme.. anlayıslı olmaya calıs..

0|0
    0|0
  • Unutabilir insanlık hali hayat neleri unutturmuyorki

böylesine birşeyi kafama takmam sadece söylerim.

söylediğimde benden af dileyecektir.

0|0
    0|0
  • ooow yeeeah Dünyayı başına yıkardım.

0|0
    0|0
  • Eh insanda biraz burukluk oluyor da, hatırlayınca af dilerse falan uzatmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Çook fena trip atarım :D

0|0
    0|0
  • gg wp derdim

0|0
    0|0
  • üzülülür insan be

0|0
    0|0
  • buyutulecek olay degıl bence ve bunu ona üzüntülü sekilde davranman birdaha unutmaması ıcın olur

0|0
    0|0
  • olabilir bence normal şeler

0|0
    0|0
  • Tavar alir susarim konusmak son an lafi sokarim

0|0
    0|0
  • Mümkünse doğum günümü hiç kutlamasın nefret ederim doğum günü kutlanmasından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bi tane pasta alır suratına geçiririm aşkım baak doğum günü pastam tadı nasıl derim .

1|0
    0|0
    • hatirlanacak okadar cok gün varki hangisini hatirlayalim Dogum günü, evlilik yildönümü, sevgililer günü, nisanlanma yildönümü, ilk tanisma yildönümü, ilk elele tutusma yildönümü, ilk öpüsme yildönümü, ilk sevisme yildönümü, ilk sinemaya gitme yildönümü ve ve ve, desen jamiryooo senin partnerin senin elinden cok pasta yiyecek :D

• Partner yok olursada çok dayak yer :D zaten katil olmamak için yapmıyorum :D

• büyütülecek bir durum değil. hele sözlüyseniz. sadece ona belirtin bu durumdan üzüldüğünüzü

0|0
    0|0
  • kafası cok dalmis belli , belki is belki kendi problemleri , yada sevgisi ve ilgisi azalmış

0|0
    0|0
  • Ay beyinsiz :D

0|0
    0|2
    • Ya bi toz ol yavşak.

Yükleniyor...