Bayanlar siz olsaydınız...

çok sevdiğim bir kız var ,yan sınıfta ve onu her gün görüyorum.İkimizde birbirimizden hoşlanıyoruz , ve ben onu deliler gibi seviyorum amerikan futbolcusuyum ve sırf onun için gitmediğim antremanlar yüzünden hocamla aram açıldı ama onu çok seviyorum oda bana karşı boş değil bunu biliyorum ,kesinlikle eminim ama son zamanlarda mesajlarıma cevap vermiyor aradığım zaman açmıyor ,sebebi bana kırgın olması heralde yaklaşık 1 ay önce ,heralde bizi beraber gören arkadaşlarım sınıfta bişeyler demiş oda herkeze anlattığımı sanmış ,ve ben onu biraz sıktım itiraf ediyorum ,konuştugu erkekler den sonra bu kim falan bayaa soru soruyordum, ve daha önce hiç sevgilisi olmamış fazla sevilmiyen bir kız ,ve portresini çiziyorum ,gerçekten güzel çizerim ona hediye etmeyi düşünüyorum aldığım kolyeyle .Şimdi bayanlar lütfen siz olsaydınız niye böyle bir şey yapardınız ,ne düşünüyo olabilir ,ben ne yapmalıyım ayrıca başta amerikan futbolu oynadığımı söyledim ama öyle kaba biri değilim

Güncellemeler:
hata yaptım biliyorum ama ne yapmalıyım

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• fazla anlam yukleme daha gencsin. hediyeyi yap ver guzel supriz. biyle birseyi her erkek yapmaz. kabul etmez ya da umursamazsa senin gibi erkegi hak etmiyor demektir.

fazla da sikma kizi. ozellikle ailesi baskici biriyse senin ona baski yapman itici gelir o aile baskisindan kurtulup ozgur olmak istiyordur.

ailesinden cok sey anlasin. eger ailesi cok rahat birakiyorsa kiz sahiplenilmek kiskanilmak ister. ailesi cok simartiyor ve her istedigini yapiyorsa, otoriter ve biraz maco erkek ister.

ailesi ayri ise sevgi gosteremiyorsa, sevgi sefkat ve ilgi ister. hayatta ne esikse onu sunan erkegi ister kiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...