Gizli dosya ve belgelerim var yardım

Ben itunesi kullanmayı bilmiyorum yeni iphone aldım şimdi ben eşzamanlamanın nedemek olduğunu anlamadım ..Benim telefonumdaki bilgiler gizli ve kullandığım bilgisayarda başkasının ituneste benim herhangi bir bilgim kalmışmıdır başkasının görebileceği resim özel belge falan..Bir yardımcı olursanız sevinirim..Birde ben iphoneye video atamıyorum whatsapptan gelen seskayıtlarınıda aktaramıyorum :( of kafam karıştı.ituneste gizli herhangi bi bilgim kalmışsa nasıl silebilirim acaba şimdiden teşekkürkler.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• iphone karışıklıktır dosya atman için İTOOLS U İNİDİR ÇOK KOLAY SÜRÜKEL BIRAK...

yedekleme bir önce kaydın içine yapılır bilgisayarım gizli dosyalarındadır .. başka kişi o yedekleri alırsa her şeyi yapar..

1|0
    0|0
    • peki o yedekleri nerden bulabilirim ?

• hım benim telefonumdaki konuşmaları silersem tamamdır yani bilgisayarda yok ...

• sanırım evet..

Erkekler Ne Diyor 2

• - itunes de 5 farklı telefonu authorize edebilirsin.

- Belgelerini aynı bilgisayarın yerel klasörerine "synchronize" yani eşzamanlama (telefondan bilgisayara, bilgisayardan telefona değişen video, müzik, kontakt vs bilgilerin gönderilip güncellenmesi) yaptıysan muhtemelen o bilgisayarı kullanan diğer kişi görebilecektir.

- ses kaydı veya melodi aktaracaksan link burayı öneririm.

0|0
    0|0
  • İtool su yükle o eşzamanla özelliği beni delirtti çok saçma bişey. İtools la yükleme silme daha rahat

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...