Evlilik bekar insanın düzene girmesini ne kadar saglar ?

bekarsınız sevgılınız var ama duzenınız yok evlenırsenız hersey yoluna gırebılırmı sizce

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Aslında birazda kişilikle ALAKALI kimi insan vardır evliliği her şekılde yola götürür yani o sorumluluğu alir kimi insanda hani Hayatım düzene girsin der evlenirsem evlenir ve o sorumluluğu kaldıramaz eski hayatını özler ve eşini de mutsuz eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu kişiye göre değişir.Bekarken düzeni olmayan birinin evlenince hayatı ne kadar yoluna koyabileceği tartışılır.Erkekler adına konuşmak gerekirse; eğer eşi destek olur,ufak kusurlarını hoşgörüyle karşılar ve ortak bir düzen kurma yolunda yapıcı davranışlar sergilerse evlenince herşey yoluna girebilir.

0|0
    0|0
    • zaten yasını almıs bırı evlılık cagı gelnce evlenmek isteyecektir çünkı artık onn tek yolu evlılktr dıye dsnuyo msela ben ne kadar istersem isteyım şu anda evde duramıyorum illakı çkıyoruz dısarı gec saatlere kadarda gelmedgımız hatta hiç gelmedgımız gunler oluyo evlılık olsa bole olurmu acaba olmaz sanırım ?

• Evlilik olsa elbette böyle olmaz.Hayatın daha düzenli olur,çünkü evde seni bekleyen birinin olduğunu bilirsin,eşine karşı sorumlu olduğunu bilirsin her şeyde ona göre hareket etmeye başlarsın.

• evlilik düzen değildir ... düzeni oturtmaktır ...

0|0
    0|0
    • bu ve buna benzer butun cevapları aryorum ki karr verrkende zorlanmadan verelim diye

• evlenince bakcaz:))

0|0
    0|0
  • tam olarak düzenlediği söylenemez ama biraz daha toparlar yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlilik hayata daha genis acidan bakmani sagliyor evlenenler öyle diyor sonucta sorumluluk aliyorsun.Herseyin yoluna gimrmesinden kasit buysa.İse gitmeli eve gelmeli esinle zaman gecirmelisin.Zamanin planli olmali.Herseye vakit ayirmak icin.

0|0
    0|0
  • kimini daha beter düzensizleştirir..herhalde benim yerime düşünecek biri var diye...örneğin çorabı saga sola fırlatmak suretiyle özgür bırakmak.

önce değişimi istemek lazım sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...