95 kiloyum spor salonuna gidicem ama çok çekiniyorum?

herkes bana bakıcak :/ orda bide taş gibi kızlar falan olucak :/ tayt giysen olmaz o bacaklara, eşofman giysen olmaz kısa bişey olmaz. napcam :/

Güncellemeler:
sevgilim ordaki erkeklerin çoğunu tanıyor. beni gördüklerinde rezil olucak o da

0|0
1330

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yazdıklarımı seni teselli etmek için söylemiyorum. Doğru oldukları için söylüyorum. şu an 19 yaşındayım ve yaklaşık 2,5 yıldır Fitness/MMA ile uğraşıyorum. Benle birlikte fitnessa başlayan bir arkadaşım var. Elif adı. 100'den fazlaydı ilk başladığında ve şuanda 65 kilo. Taş gibi. Ve normal kilo değildi onunki. Bir şey bezlerinde sorun varmış sanırım bu yüzden kilo veremiyordu. İlk gün baya bir çekingendi fakat bir kaç hafta sonra o ortama ısınınca o çekingenlik gitti. Aynısı bana da oldu , ilk haftadan sonra çekinmen için bir sebep olmadığını anlayacaksın çünkü kimse dalga geçmeyecek. Geçemeyecek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kızlarda bir zamanları şişkoydu ☺️☺️☺️

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Ne garip insansınız ya, zaten kilo vermek ve sağlıklı yaşamak için öyle yerler var.

4-5 ay sonra sende zayıflamış olacaksın.

1|0
    0|0
  • Yok öyle birşey spor salonlarında aktiviteler falan olur kadınlar o aktivite günlerinde bir yemekler yapıyorlar ki bunlar nasıl sporcu dersin zaten oraya gidenlerin çoğu kilolu yani senin anlayacağın bu yüzden korkma yapman gerekini yap

0|1
    0|0
  • Sen oraya kendini Sergilemek için değil Spor yapmak için gidiyorsun Başkalarının hakkında ne düşünüceğini umursama ve GİT. Rezil olunucak bir durum zaten yok ortada bunun yanında o adam seni seven insan zaten Rezil olucaksa böyle bir durumda Bırak onu

1|0
    0|0
  • Spor salonu bunun için vardır. Hem nerede olursa olsun senin ters bir şekilde bakılacak bir yanın yok. Gayet olabilir. Spor yaparsın kilo verirsin canın istiyorsa.. Hiç dert etme böyle şeyleri :)

1|0
    0|0
  • hahaha giy eşofmanlarını git ne olacak. elalemin ne dediğini niye takıyosun kurban olsunlar sana

1|0
    0|0
  • bunlari dert etme en guzel cicilerini giy en guzel salona yazil

1|0
    0|0
  • troll mu ciddi mi? 95 kilo ve sevgilim var dedin ya ondan

0|0
    2|0
  • Bunları düzeltmek için oraya gidiyorsun zaten.. Sürekli insanların bakmasındansa oradakiler bir süre görsün.. Kurtul :) Seçim senin :)

0|0
    0|0
  • 95 kiloyla manita yapmışsın bu daha neyin kompleksi:)))
    git orda kafana göre yap sporunu.
    salona 45 kiloluk çıtırlar gitmiyo

0|0
    0|0
  • Tayt giyme eşofman giy. Aslında kimse sana bakmıcak ama sen hep öyle hissediceksin :-) emin ol tuhaf bakıslar olmiycak

0|0
    0|0
  • #Çekinmekyok
    #Sporadevam

0|0
    0|0
  • Saçmalama be ! Böyle düşünürsen hiç bir yere gidemezsin. Bakarlarsa baksınlar sen azminle bir şeyleri başaracaksın ne var ki bunda?

0|0
    0|0
  • Sen zaten zayıflanmaya gideceksin merak etme kimse bakmaz sana orda

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz git

0|0
    0|0
  • şimdi gitmessen 105 kilo da gitmek zorunda kalcan :D tombişim benim git hadi :D

0|0
    1|0
  • yav çek eşofmanı git bacım sende bu kadar takılma insanlar zayıflamaya gidiyo zaten

0|0
    0|0
  • Utanma kötü bisi yapıyorsun spor yapiypsun

0|0
    0|0
  • Çekinme. Şimdi sana yukardan bakanlar, eğer azimliysen zamanı geldiğinde özenirler. Her şey senin elinde. Hey hey bak ipin ucu kaçıyor tutmalısın bir an önce. Be yourself.

0|0
    0|0
  • Baskalarini bosver , böyle düsünceyle gidersen oldugun yerde kalirsin , o yüzden ordaki insanlari kafana takma

0|0
    0|0
  • bir yerden baslamak lazm.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 12

• birkac ay sonra sen de oyle olacaksin... cekinme, ne istiyosan onu giy

1|0
    0|0
  • Bol pantolon giymeyi tercih et. Her zaman sabahları kalk evde sporunu yap, birde neren kilolu duruyor yani kilolusun ya belli ediyormusun kilonu? Sabah erken kalk iki bardak su iç öğlende iki bardak iç yemek yemeden önce su içmeyi tercih et.

0|0
    0|0
  • Çekinme kilolularda gidiyor

0|0
    0|0
  • daha guzel bacim iste, 1 sene sonra orada tas gibi salinacagini dusunup gaza gel.

0|0
    0|0
  • Ben daha cok sevgilinin rezil olacagini dusunmene takildim eger oyle biriyse hemen ayril ondan o nasil bir sevgilidir oyle
    Ve sakin cekinme basin dik git oraya sporunu yap yakinda sende tas gibi olacaksin

0|0
    0|0
  • Sekilci olmayin bu kadar olur mu oyle sey kendine guven hedefine odaklan sen. Ne yani sen tas gibi olsan 95 kilo bir kiza gulerek mi bakacaktin.

0|0
    0|0
  • aynen aynen bana da bir akıl verin :d

0|0
    0|0
  • Kadinlarin gittigi yerlere git ne isin var orda kotu hissedersin

0|0
    0|0
  • Canim git sen kilo vermek icin gidiyorsun cokda normal bu! Yuru kizim kim tutar seni! Sevgilin senden utanacaksa kilolarin icin.. Olmasin oyle sevgili.. Basit konusuyon dicen ama bende senin kadar kiloluyum!

0|0
    0|0
  • Allah Allah oyoemiymis bende 83 kiloyum :D gidiyorum sana niye kim baksın oraya spor için gidiliyor git zayıfla emin ol ustune dusuyolar sen birşeyler basar diye zayiflayinca mutlu olcaksin

0|0
    0|0
  • Sevgilin rezil olacagini düsünüyorsan eger ondan ayril bence. Cünki gercekden seven hirsin icin azimin icin gurur duyar. Kadinöar spor salonlarida oluyor cok rahatsizsan orayada gide bilirsin.

1|0
    0|0
  • Bayanlara özel salona git sende

0|0
    0|1
Yükleniyor...