THY kabin memurlarının yeni kıyafetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

link THY Kabin Memurlarınn yeni kıyafetleri hakkında ne düşünüyosuz.. ?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Birçok havayolu ile yurtdışına uçmuş biri olarak , hiçbir hostes giyiminin tahrik unsuru taşımadığını , kendi yöresinden esintiler taşıdığını ancak sınırın da bu olduğunu söyleyebilirim.

Tasarımda da olsa bu kıyafetler ve üstündeki fesvari şey, bitmiş osmanlı esintilerinden başka birşey olamaz, konuya görünüm olarak bakarken o kıyafetin 200 yada 400 kisiye hizmet esnasında vereceği zorluğu da düşünmek gerek. Ayrıca sana hizmet eden bir insandan tahrikvari faydalanma düşüncesi de kişiliğin kalitesinin bozukluğundan gelir. İnsan olan kendisine hizmette bulanana yan gözle bakmaz, onlar işini yapıyor biryeri kaldırmaya meraklarından değil.

Dünya pazarında uçak ve sefer sayısıyla yönetimin artı faydası olmadan sırf teşkilatın birbirine bağ ve modern hizmet gücü ile biryere gelmiş olan THY milli havayolu'nun imajının Cumhuriyet havayolu imajından Yemen havayolları imajına çekilmesini ve arap öykünmesini , o tasarımcının maddi kaygı ile siyasi görüşü okşamasına bağlıyorum. Zira kadının diğer tasarımlarının bu çizgilerle uzaktan yakından alakası yok. Kafadan atmış, desen zaten yer halı deseni aynen geçirmiş elbiseye, tesettüre bağlamış uzun uzun uzatarak sararak bir de.

Bu şekilde her uçakta bir tuluat, ortaoyunu sergileyecek bir İsmail Dümbüllü kumpanyası olur, Dünya gözünde de cidden komedi demektir. Dışarıya kendi gözlerinizle değil kendinize dışardaki gözden de bakmayı bileceksiniz ki , uçağınız yabancı hatlarda da yabancı yolcu tarafından tercih edilsin ve sistemin para muslukları zarar görmesin . Herşeyin bir limiti bir de abartması var, burada zaten olmayan tahrik limitini tesettür abartmasına sokmuş . Tasarım bitince sıkma baş türban da olur artık.

Hostesten tahrik olduğunu söyleyen , zaten eşeği arkadan görse de tahrik olur. Bu hosteslere değil , o gözle bakanın eşekliğidir, düzeysizliktir. Çünki o da senin benim gibi bir aile evladıdır ekmeğine çalışıyordur ve uçaklar fantezi diyarı değil seyahat aracıdır.

Bu kıyafet, güçlü Thy için dibe vurduran bir darbe olur, böyle kıyafet seyrederek uçmak isteyenler için Yemen yada Kuwait veya United Arab Emirates uçuşları da açıktır, ücreti de aynı hem bi arap şehrine de 1 saat inip ne kadar bağnaz bakışlar olduğunu da bizzat hissetmeniz mümkün.

Uçmamış insanların bu konuya fikir yürütmesi , kulak dolgusu fanteziden ibarettir. Asla gerçek değil yani .

7|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben yüzlerce kez uçakla seyehat ettim,daha hiç mini etekli,açık seçik bir hostes görmedim.Hostesleri süper minili,açık seçik teşhirci kadın sananlar,sanırım izledikleri adi abd filmlerinin etkisinde fazla kalmışlar.Eğer linkteki kıyafetler gerçekten doğruysa bu tam bir kepazelik bence.En ılımlı kelimelerle yazıklar olsun! diyorum sadece :(

5|4
    0|0
  • bu gidişle tayyip 10 sene sonra simsiyah çarşaflara dolayacak kabin memurlarını

4|3
    0|1
  • Henüz netleşmedi bu kıyafetler. Ancak isabetli bir karar olur bu tarz olursa hosteslerde taciz edilmekten kurtulurlar..

2|0
    3|1
  • Cuval giydirselerdi daha bi güzel göze hitap ederlerdi :D

4|1
    0|0
  • Tayyip yüzünden kendi memleketimi sevmemeye başladım.Diyorum bu bizden değil Laz değildir ailesini araştırdım hakikaten Laz değilmiş Gürcü diyorlar ama gürcüler de iyi çıkar bu adam rizeden nasıl çıktı anlamadım dayısı 10 sene önce köprüde hamsi satıyordu iyi adamdı vefat etti geçen Allah rahmet eylesin ama bu tam dönek.

4|1
    0|0
  • Çarşafa kadar gider.

2|2
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Cevaplar burada link

1|1
    0|0
  • bence iğrenç olmuş

4|1
    0|0
  • hostes fantezisi bitiyor desenize :D

2|1
    0|1
  • daha iyi olabilirmiş?Hani modayla gelenek arasında ki çizgi çok kayık gibi kalmış.

1|1
    0|0
  • Böyle hostesmi olur ya, hostesi bile bozdular.

2|0
    0|0
  • her havayolu şirketinin kendi yöresine uygun kıyafet yapması lazım ve bu gercekten olursa cok hoş olabilir.. cünkü bir cok havayolunda kısa etek gömlekli hostesler mevcut ve cok tacize ugruyorlar.. bu cok iyi kıyafet .

1|0
    5|1
  • İşte cahil insanların akıllarını bunlarla yıkar şrfsz yobazlar ve kendini milliyetçi sanan gafiller.Zaten başörtsü gibi şeyleri kendilerine bayrak yaparak başa geldi bunlar.Müslüman geçinirler ama Kuran ayetlerini yalanlarlar.Kuran ayetlerine göre kafirden bile daha aşagılıktır,Kuran ayetlerini değiştirmeye ve bu şekilde insanları kandırıp etkilemeye çalışanlar.Siz kılla tüyle,giyim kuşamla mı müslüman oluyorsunuz? Ya siz bunların koltuk değneği olan ülkücü bozuntuları,bin sene önce atalarımızın giydiklerini giyersekmi milliyetçi oldugumuzu sanıyorsunuz? Hosteslere yobaz kıyafetleri giydirerek milliyetçilik olmaz,o hosteslerin bindiği uçakları üreterek ve dışa satabilerek milliyetçilik olur.En sttribottan ülkelerin bile bir araba markası var,varmı bizim yerli üretim bir araba markamız?Neyi üretiyoruz?İzle tv yi sürekli reklam kuşakları var,Bir tane yerli üretim bir ürün görebilirmisiniz?Son 10 yılda Tüm üretim araçlarımız,fabrikalarımız,kamu iktisadi kurumlarımız abd yada israil sermeyedarlarına satıldı,haberiniz varmı?Sadece tüketim toplumu haline getirildik,o da yetmedi tüketim ürülerini bile bize gavurlar satıyor.migros,carrefur,metro... hepsi yabancıların.Evde yediğin pirinci şekeri nohutu,içtigin sigarayı bile onlar bize satıyor.Benim ülkemde yetişecek ama onlar satacak bize.BUNLAR KANINIZA DOKUNMUYORMU? SİZ VATANIN ELDEN GİTMESİNE SEYİRCİ KALIP,HOSTESLERE BU TÜR ŞEYLER GİTDİREREKMİ MİLLİYETÇİ OLDUGUNUZU SANIYORSUNUZ? SİZ BAŞI KAPATMAYA ÇALIŞACAGINIZA DÖT AÇIKTA KALMIŞ ORAYLA İLGİLENİN (Not: Soruna 5 yıldız,GS li kardeşim,güzel bir konuyu gündeme getirmişsin)

5|4
    0|0
  • ya artık milleti aptal yerine koymasınlarda direk söylesinler niyetlerini

3|1
    0|0
  • idare eder.

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• şaka dimi bu? o kostümlü arkadaşlar da karamizah oyuncusu falan olsa gerek?

5|3
    0|0
  • bumu medenıyet

4|2
    0|0
  • Olabilir niye olmasın..

Hostesler illa kısa etek giyecek, fizik güzel olacak gibi tabuları artık yıkmak gerek...Bunlarda bir bağnazlık yani.

3|1
    3|1
  • Komik bence. Hele adam düğüne gidiyor sanki damatta.

Ayrıca hosteslere bakıp tahrik olanların kendi suçu.

Ne biçimde özgür ülkeyiz ama değil mi ?

Herkes birbirinin ne giydiğine bakarak yargılıyor.

Çok komik ya.

1|0
    0|0
  • Hep hostsler mini etekli olcak die bişy yok

3|0
    4|2
  • iyi olmuş hosteslerin adı zaten iyi anılmıodu coğuda evli veya nişanlılar kıyafetleri yüzünden farklı gözle bakılıordu

0|0
    4|3
    • Farklı gözle bakan ya düzeysiz erkek eşekler ya da hosteslerin işi ile zarafetinden rahatsız olan, asla uçak kullanmamış bayanlardır. Onlar ekmek parasına 200 ya da 400 kişiye rahat yolculuk etmesini sağlayan hizmet elemanlarıdır. Senden benden neyi farklı da kıyafeti yüzünden, KİM farklı gözle bakıyor? O eşeği göster bana da ...

• çok güzel olmuş , tahrik edici giyimler neydi öyle ya ...

1|0
    5|2
  • igrenc ! ucakta öyle giyinerek ne rahat hareket edebilir ne de kendini iyi hissedebilir insan yani ne bileyim ordaki hosteslerde bence bu kiyafete bayilmamislardir.Nedenini bilmiyorum bunun ama cok sacma olmus.

0|0
    0|0
  • yakinda kara carsafla gezecekler

5|1
    2|1
Yükleniyor...