Ilerde çocuğunuz olduğunda ona hangi yaratıcı ve farklı isimleri düşünüyorsunuz?

çocuklara verilen isimlerin anlamları onların karakterinin şekillenmesinde etkili olurmuş derler. belki doğru belki yanlış. ben de şimdiden isim bulmaya başladım. :) farklı yaratıcı ve anlamlı olmalı. oğlum olursa klasik ama cem, devrim, eren, umut isimlerinden ikisini düşünüyorum. kızım olursa da kesin, Lara Mira olacak. Lara, latince kökenli bir isim olup 'su perisi' anlamına geliyor. Mira ise bir kuyruklu yıldız adı olup aynı zamanda eski likya kentlerinden birinin adı. ben cok begendim. sizler ne düşünüyorsunuz? ya da aklınızdaki diğer yaratıcı isimler? :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• yarmagül, bızırcan, verennaz, okşan, dil ruba, rubabı şirkeste, pipican vb. gibi şaka tabii, bence ilke, dafne erkekte de belki klasık gelebilir ama deniz ya da tuna

0|0
    1|0
  • ben kız arkadaşımlar daha önce böyle bişeyi konuşmuştuk erkek olursa akın kız olursa ırmak :)

0|0
    0|0
  • Ecem yada Ayşe olmasını isterim kız olursa eğer

0|0
    0|0
  • Kendi adımı koyarım :D

0|0
    0|0
  • Manası güzel bir isim olacak kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Gubaz koyacağım Eski Lazika yani Lazistan Kralı'nın adı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kezban .lhklgtkmlöhmnlşhuj

0|0
    1|0
  • Kız olursa "Hayal" erkek olursa "Rüzgar" ya da "Kıvanç" koymayı düşünüyorum..)))

0|0
    0|0
    • hayal gercekten cok hoş... rüzgar diyince aklıma geldi, atlas da bence cok hoş bir isim :)

• Evet.:) Atlas'ta güzel :)

• ben ömür ismine bayılıyorum :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...