GALATASARAY --- BENFİCA?

evet arkadaşlar bugün galatasaray ve benfica karşı karşıyaydı sonuç olarak benfica yendi ben galatasarayın attığı golden sonra bence berabere biter dedim ama öyle olmadı az üzüldü gibi oldum :) siz bu maçı nasıl değerlendiriyorsunuz? böyle bir sonuç bekliyor muydunuz? ya da benim gibi yenmesi zor olur ama berabere kalır diye düşündünüz mü? evet maç özetini birde sizin ağzınızdan dinleyelim :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benfika 5 eksikle sahaya çıkıyo sen hala korkak oynuyon. Kimse bana Galatasaray iyi oynadı hak ediyodu felan demesin. İlk yarıda adamlar net pozisyonlar kaçırdı. Muslera olmasa fark olurdu fark. Yasin maça hareket getirir dedik adam top sürmesi gereken yerde topu iki metre taşıyamadı bile. Şut çekmesi gereken yerde de top kontrolüyle uğraşdı pozisyonu harcadı. Hamza hocada denayeri oyundan aldı sanki diğerleri çok iyiymiş gibi. Kahraman ilan edilen Selçuk da çok rehavete kapılmışdı hiç işe yaramadı bu gece. Sneijder de top oynamayınca maç böyle bitti. Ha bide Burak kendine zorla sarı kart gösterttirerek gelecek maça cezalı oldu. Selçukda ondan geri kalmamak için aynısını yaptı. Burakla Selçuğun bu amatörce tavırları ve maçda etkisiz olmaları maçın kaderini belirledi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Son yılların en kötü Benficasini yenemiyorsan gruptan çıkma hayali kurmayacaksin arkadaş

0|0
    0|0
  • Ssavunma Allaha emanet ileri çıkan geri dönmüyo

1|0
    0|0
    • hahahaha ben baştan hissetmiştim bir nusubet vardı içimde gidiceğimize dair :D

• Kotu goller yedik aslinda maci iyi goturduk daha farkli bitebilirdi

1|0
    0|0
  • Hiç beklemiyordum yasin atar diye düşündüm ama olmadı en azından beraberliği hak ediyorduk

1|0
    1|0
  • Oyuncu değişikleri yerindeydi oyun anlayışı da mantıklıydı. Bireysel becerilerrde biraz daha etkin olabilsek maçı çevirebilrdiki.

0|0
    0|0
    • sanırım daha önce galatasaraya karşı yenilmişdi yanlış hatırlamıyorsam ondan sonra daha mantıksal yaklaştığını fark ettim maça yani hırs fazlaydı bu sefer bana ilerleyişleri başta aynı geldi fakat galatasaraydan bir gol aldıktan sonra daha farklı çok göze çarpmasada ilerleme tekniğinde fark var gibi geldi önceki maçına nazaran ama ben cidden galatasaray adına baya iddialı demiştim maçı alır rahatıyla oturmuştum :)

• hahahaah okuyom ben yaaaaa :D valla ne diyim şimdi sinirli olan vardır die küfür yemiyim yürümesinler bana die gizli kullanıcı olarak sordum düşün ona cesaretim yokmuş evlilik NO :D :D :D

• ben gizli değilim mesaj atabilirsin =)

• bende beraberlik bekliyordum.
    ki olacaktı ama boş kaleye de atamıyorsan artık...
    çok sinirliyim hala

0|0
    0|0
    • az zorlansa yasin istifa pankartı açılacak bir maç sonucu :)

• bu kadar olmaz ya hep mi bizi bulur bu tür pozisyonlar gol olsun artık büyük fırsat kaçırdık

• yarın gs ye ait tüm eşyalarımı çöpe atacağım..

1|0
    1|1
  • maç izliyen kız ilginç ^^

0|0
    0|0
    • izlemek demiyelimde takip etmek diyelim ustası değilim malesef ama fikirde bulunuyorum bazen ya da merak ediyorum sonuç olarak ülkemizin takımı olunca takip etmekde istiyorum yanlız az olsada baştan bir hissetmiştim gidicez die :D

• adamsın :^^

• Yeter ya yenildik

0|0
    0|0
    • evet ama bu bir spordan ibaret daha çoooook maçlar görülür sadece tadında izlemek gerek sanırım

• Topu yuvarlasa girerdi Yasin ama beyefendi Messi'lere özendi.

0|0
    0|0
  • Ya abi adamlarin defans elemani bize 90 dan gol atti ben daha ne diyim ampul herif yaa. Burak emre colak umut bulut sabri bu takima cok yetersiz hatta burak ceza olarak a2 takimina falan gonderilmesi lazim bilerek kart gordu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yasin var ya o yasin...

0|1
    0|0
Yükleniyor...