Sevdiginiz kız neden şuan yanınızda degil? Yada yanınızda olanı seviyor musunuz?

Nişanlanan, evlenen erkekler bunu belli bir süre sonra artık vazgeçemediklerinden yada uzun bir ilişkinin verdigi mecburiyetten, yad ailevi nedenlerden dolayı yürütmek zorunda kaldıklarından devam ettiriyorlar gibi.

Sevdiginiz ama geride bıraktıgınız, bırakmak zorunda oldugunuz birileri var mı? Nedenleriyle birlikte yazarmısınız?

AŞK ULAŞAMAYINCA AŞKTIR DERLER.. SİZ ULAŞTIGINIZA AŞIK MISINIZ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Hepsini aynı anda yanımda bulundurunca Dünyanın pimini çekmiş kadar olurum. E haliyle haksızlık olmasın diye hiç birini yanımda bulundurmuyorum.

0|0
    0|0
  • çünkü artık başka birini seviyor muş yanımda şimdilik kimse yok

hayatta her zaman vaz geçerim ben birileri birinden vaz geçiyorsa yıkıyorsa eziyorsa silip atıyorsa o kadar yaşanmışlığın üzerine mecburiyetmiş çoktan unuttum ben

Değer veriyorsun emek sarfediyorsun sonunda ne oluyor üzülen sen

0|0
    0|0
  • 1-senin sevdiğin neden senin yanında değil?

2-sen neden seni sevenin yanında değilsin?

0|0
    1|0
    • evet gizli versene cevabını. neden seni seven birisinin yanında değilsin veya neden senin sevdiğin seni kabul etmiyor.

• ne alaka kimin ne için ayrıldığı. ben sanane diyom sen bana ne diyon.

• ben soru sordum. cevap vermiceksen dışarı

• Yanında olmayan birisiyle yürümez. Uzaktan anca arkadaşlık edersin

0|0
    0|0
  • zaten mesele bnce ulaşamadığna değil ulaştığına aşık olmaktır!bende yaşadğm için söylüyorum uzakta bi sevgilim vardı çok seviyodum ama onla buluşunca konuşunca büyüsü bozuldu işin..sadede gelecek olursak yanındakinin kıymetini bilip onu seveceksin..!

0|0
    0|0
    • sevmek zorla olmaz. uzaktaki birisinide sevebilirsin. tabi o yürek varsa. bu zaten uzaklık, yakınlık sorusu degildi. ayrılanlar için dedim. yanında diye illa sevicen diye birşeyde yok

• ne bili niye değil.

mukadderat

0|0
    0|0
  • Sevdigim kiz o*nun tekiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevdiğim yanımda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...