Fenerliyim ama galatasaraya yazık oldu bugün?

Son dakkalarda baya heycanlandım hele o umut bulutun atamadıgı pozisyon cıldırttı benı ya bır kerede güzel bir iş yapsa şaşarım umut bulut guiza oldu cıktı topları ya kalecinin üzerine gider ya da auta gider. Bugün benfica berbat oynuyordu galatasaray bu maçı alsaydı benfica bence astana karşısında puanda kaybederdi galatasaray kesin çıkardı en kötü beraberlik bile bence galatasarayı cıkarırdı ama şimdi atleticoyu yenmek zorunda artık rakibi atletico ve o maçta burakta yok selcukta... büyük ihtimalle uefaya gidecek galatasaray sizce?

Güncellemeler:
...
...,,,,,

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Hamza hoca, sabri, umut, burak, yasinin kacirdigi pozisyon... bugun kafayi yemezsem daha da yemem. 1-1 in ustune yatarsan korkakca olan bu olur, hamza hoca kendi elleriyle verdigi maci. Olan taraftara oldu, musleraya, poldiye oldu. Hamza hocayla bu yerli ırkcısıyla bu kadar

1|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sinir olduk gece gece. Bu kadar da şanssızlık olmaz ama ya. Bizim hakkımızdı.

Yenildik ama ezilmedik. Son dakikada pozisyon sonrası kalecileri julio cesar'ın sevincini gördün mü?

İşte Avrupa takımı olmak bunu gerektirir. Hedefimiz Türk olmayan takımları yenmek.

0|1
    0|0
    • aynen gs zaten daha iyi oynadı sabrinin saçma ortaları ve umutun gereksiz işleri olmasa daha kaliteli ıkı ayak olsa o iki mevkide maç bambaşka olurdu

• Sabri'nin ortalarını hatırlatma hiç. Yani elimizde bunlar var. Sınırları zorluyoruz, zorluyoruz. Bakalım hayırlısı olsun. Daha önümüzde çok maç var. Belli olmaz. Örnek Türk Milli takımımız :)

• ona cok var ya:) onuda bekliyoruz heycanlaaa

Kızlar Ne Diyor 3

• Umut'a kizamiyorum. Onu futbolcu diye Galatasaray'a alip utanmadan her mac oynatanlar utansin! Ne haklari varsa bizi burada delirtmeye..

0|1
    0|0
    • hiç sorma ya buraga güzel bir yedek alınmalıydı yazık oldu

• Al birini vur otekine. orta saha desen fos. Bu takimdan kimler geldi gecti şu an dustugu hale bak. Olan musleraya oluyor..

• valla muslera gibisi kesinlikle yok adam ınanılmaz ya. bence gs orta sahası iyi kötü degil güzel paslasıyorlar ama sabri yerine daha düzgün orta acan calıma giden bir adam lazım bide umutun yerine düzgün bir forvet olsa cok farklı olurdu.

• Son dakikalar:(

0|1
    0|0
  • İyi oldu

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Umut kazmasindan medet umarsan böyle olur

0|1
    0|0
  • Guiza umuttan daha iyidi kardeşim ya, ben bu hamzanın oyunu okuma tarzından ve bu umut yüzünden artık etmediğim küfür kalmadı. Sizin işiniz de zor ama en azından umut gibi kazmanız yok. Sizde de pereira sorunu var

0|1
    0|0
    • ya ben bizden umudu kestim zaten biz gs gibi iyi olamayız takım olarak iyi degiliz dağınık oynuyoruz gsnin dizilişi sahada duruşu bile farklı bizimki mahalle takımı gibi aynı sevmiyorum bu düzeni 2008 de bizde gs gibi sahada dik duruyorduk ama o ruh yok şu an . sabri de delirtir valla adamı...

• Yok kardeş yok bizim takımda çuvalladı iyice burak kendini ordan oraya atar umut desen forvet mi top toplayan çocuk mu belli değil, hamza hep küçük takımları çalıştırmaktan olsa gerek avrupadan korkuyo, en azından van persieyi alabilseydi önceden bizim mal yönetim şimdi daha çok gol bulurduk. Sizin iyi antrenöre ihtiyacınız var bizim gibi, takım ruhu kötü durumda sizde toparlanmanız lazım kadronuz bizi milyona katlar normalde bizde sabri bilal umut var düşün :D

• ya öylede bizim orta sahada selcuk falan olsa takım oynarda diego malı geri vites yapmaktan başka birşey yapmıyo fizikte yok yere düşüp duruyor hocada gitse orta sahaya ozan falan yerine adam gibi cift yönlü biri olsa toparlar.

• o luizao mu ne ondan çok gıcık alıyordum keşke yenseydi gs

0|1
    0|0
  • Kardesim astanayi ynemeyen atleticoyu nasil yncek ayrica burakla selcuk oynasada bise fark etmez emin ol

0|1
    0|0
    • belli olmazdı bence penaltı olurdu bişey olurdu en kötü bir beraberlik bile olabilirdi atleticoda ama burada 3 puan vermemek şartıylaydı...

• Kardesim tamam degildi ama 30 milyon dolar almissin ve sadece podolskiyi aliyosun onun degeride 10 milyon bile yoktur slde oynuyosun l*n umut bulut yatsin klksin dua etsin yoksa ptt futbolcusu bile olamaz blki

• oda dogru işte..

Yükleniyor...