Galatasaray adamı , madam yapar gördünüz mü?

Golü yedik ardından sevindirmeden 6 dakika sonra golü attık.. her rakibin sevincini kursağında bırakıyoruz ahahhahaa...

Galatasaray bu boru değil..

Neyse skor tahminlerinizi alabilir miyim? dakika 62

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gol yiyene kadar oyuncu değişikliği yapmayan hamzaya diyecek laf bulamıyorum. Burak harbiden forvet felan değil umutu saymıyorum bile adam akıllı golcümüz yok. Belki devre arasında Drogba gelirde 37 yaşında bu kazmalara futbol dersi verir. Yasinin futbolunu beğeniyorum ama harbiden o golü en mal futbolcu atardı be. 2 saat kontrol edeceğine gelişine yapıştırsan topu, şimdi kuşlar sevinmezdi. Geçen seneki şl maçlarındaki yenilgilere bile bu kadar üzülmedim. Beleşten 2 gol attılar böyle giderse avrupa ligi gözüktü.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 1 benfica

0|2
    0|1
  • Abi bu umut bulut varya hayatımda hiç kimseye bu kadar küfür etmemişimdir, onu geçtim hamza hoca oyunu g*tüyle mi okuyor ben anlamadım sabri 90dk boyunca serbest alanda oynuyor sağ bek zayıf adamlar 2 golde de ordan saldırdı, atağa çıkamıyoruz 1-1 olmuş hemen sok oyunu yasine yıprat rakibi, bune kardeşim yedik 2. yi ampul kafalıdan

0|0
    0|0
  • 2-1 skor tahmini yapacaktım ki maç bitti :)

0|1
    0|0
  • Madam siz oldunuz ama 😂

0|2
    0|1
    • Fazla konusma, önce bir sampiyonlar liginde oynayin sonra konusursunuz. Oynadigimiz oyunu herkes biliyor.

• Hahahaa 😂😂😂 16 maçta 0 puan çeken siz mi bunu söylüyor 😂😂😂 gitmeyelim daha iyi

• 16 macta sifir puan mi? Biz hicbir zaman gruplarda sifir puan cekmedik. Sifir puani siz cektiniz, k. çniza şikeden tekmeyi siz yediniz.

• Benfica 2-1 alır maci

0|1
    0|2
  • Bjk Candır
    Biliç :D

0|1
    0|0
  • 2-1 yenildi galatasaray :( galatasaraylı olmasamda üzüldüm o olcan boş kaleye gol atamadı gitti abandı sağ köşeye sakince vursaydı 2-2 berabere sonuclanırdı

0|0
    0|0
  • 6 derken subliminal mesaj var burada sanırım.
    Terim sigaraya başlamışdı

0|1
    0|1
  • Sabriyi sol açık oynatan gafaya goyayım bir odun

0|1
    0|0
Yükleniyor...