Dul kadın hergün mesaj atıyor, kızlar yardım

Arkadaşlar dul bir kadınla tanıştım, bana hergün mesaj atıyor, görüşelim filan diyor. Tamam birgün görüşürüz diye biraz oyaladım sebebi evlilik konusunu açacağını hissediyorum. Kadın taş gibi ben onunla sadece flört ve sevişmek için görüşmek istiyorum. Kadında benimle sevişmek istiyor ama konunun evliliğe gelmesini ben istemiyorum. Bu akşam kendi evime birşeyler içelim diye davet etmelimiyim?

Güncellemeler:
Attım mesajı arkadaşlar. Akşam 9'da gelecek. Evde bira, votka, viski, enerji içeceği herşey var. Süper bir gece bizi bekliyor olacak.
Sabahın köründe kızı aradı, 15-20 dk önce benim evden çıktı, süper bir geceydi. Evlilik konusu açmadı. Önce viskiyle başladık, ben 3 kişilik kanepede o tek kişilik koltuktaydı muhabbetin başı. 3. dubleleri doldurmaya mutfağa gittim o da arkamdan geldi, sonra ikimizde 3 kişilik kanepeye geçtik sonrası malum. hepinize teşekkürler.

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• neyse senin hayatını sorgulamak bana düşmez o konuda yorum yapmayayım..

Evlenme amacında değil bence o da çağır evine bakalım ne olacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hitler sizin icabınıza bakmalıydı anasını satım. Gaz odaları kurulmalı. İmza kampanyası başlatıcam.

3|0
    0|2
  • hmmm ne kdr kötü acıdım sana :/ :(

0|0
    0|1
  • a aaa çoka ypp hç yakıştıramadımm :)))) etme bence

0|0
    0|1
  • başına kalırsa görürsün

0|0
    0|1
    • dul diyoruz kardeşim nasıl başıma kalacak, bekar olsa bile başıma kalamaz ki. ben kaba davranarak şutlarım da öyle yapmak istemiyorum.

• hee tecavüz etti deyince hemen karı koca olacaz öyle mi veya ben ceza alacağım

• haberleri görmüyor musun arkadaşının evine gidip tecavüz etti diyenler mahkemeye şikayet edenler. başın ağrır diye dedim. kadının niyeti evlenmekse senin niyetini anladıktan sonra kendini kullanılmış hisseder yapar valla

• basına kalsın da gör sevismek istemeyi, bence görüsmeyi kes bi an önce

0|1
    0|1
  • Senin gibiler varya.

0|0
    0|0
  • Nefret edıyorum sızın gıbı ınsanlardan.

Evlılık lafı acar ıkı gun gecmeden

1|0
    0|0
    • neden nefret ediyorsun. alan razı veren razı

• Sadece o amacla yaklastıgını sanmıyordur.Oyle olsa benı kanırdı sonra terkettı dıye zırlamaz o saflar

• dul diye bu kadının sevilmeye hakkı yok mu niye sadece cinsellik olarak bakıyorsun. Belli o sadece bu gözle bakmıyor sana

0|0
    0|0
  • erkekler hep genç kızlardan korkuyor evlilik lafını açmasın diye ama bence dul kadınlar daha tehlikeli bu konuda .. dullar hemen evlenmek dötü kurtarma peşinde ... şimdi bilerek hamile kalır başına kalmaya çalışır uğraşırsın yani ..ben olsam bulaşmam ama sen biilirsin ... kadın deneyimli olduğu için o tür takdikleri iyi bilir .. sende kaderine razı olup başkasının artığınla yetinirsin ...

1|1
    0|0
    • Hic bir zaman böyle bir korku yaşamadım keşke cesur bir kız bu korkuyu yaşatsaydı bana değil evlilik sevgili olma teklifi bile almadım nerede senin dediğin o kizlar ?

• ikimizde birbirimizle sevişmek istedik hepsi bu. yaşandı ve bitti.

• sen öyle san

• ortalıkta başka hatun mu yok bırak mesaj falan atma yoksa muhabbeti daha da artırır... vallla nikah masasında alırsın soluğu sakınn! yaklaşma uzaklaş benden sölemesi:/

0|0
    0|0
    • nasıl nikah masasında alacağım? Ben konuyu direk kapatırım da kaba davranmak istemiyorum.

• nie kaba davranmak istemiyosun seni etkisi altına almışş bile hawar dostlar hawar:/:/

Erkekler Ne Diyor 7

• neyin kafasın da sın bilader :) neyse ben ayıktım mevzuyu da sen devam et kafanı yaşamaya :) :)

0|0
    0|1
  • boş ver arkadaş şapkasız çıkma keyfine bak hayat güzel sen anlamışsındır ne demek istediğimi

0|1
    0|0
  • Aga ne diyim tedbirini alarak ver coşuyu çekinme ezik kalma ve zekice hareket et...

0|1
    0|0
  • ben evlenirim sen bana yönlendir.

0|1
    1|2
  • gelişmeleri yazar mısın buradan biz de merak ediyoruz

0|0
    0|0
  • yattın diye evlenmek zorunda diilsin sonuçta. çok içini rahatsız ediyosa üstü kapalı onunla evlenmeyi düşünmediğini belli edebilirsin. yine de seninle yatmak isteyecektir merak etme. abarttığın kadar seni düşündürecek bi konu olmamalı bu bence

0|1
    0|0
  • hem dul hemde durmadan mesaj atıyosa evliliği oda istemiyor sadece zevk almak istiyo olabilir bide bu açıdan bak işe

0|1
    0|0
Yükleniyor...