Cr7 ile messi neden karşılaştırılıyor? :@

Bi kere messi Cristiano Ronaldo'nun tırnağı bile olamaz. Hıhh..

Güncellemeler:

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• futboldan anlamıyorsun bence ikiside sabri nin tırnağı bile olamaz

3|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 27

• cr7 tartışmasız en iyisi ama messi takımından dolayı ön plana çıkıyor

0|0
    0|0
  • Messi daha başarılı gözükse de, karakter bakımından Ronaldo candır can <3 CR7 !

1|0
    0|1
  • Çünkü Dünyaca Görülen En İyi İki Futbolcu Bu İkisi..

Ama bana göre farklı yetenekler varken bu iki oyuncu miletin gözünü kör etmiş.

0|0
    0|0
  • Evet evet ronaldo daha iyi o yüzden sürekli messi dünyanın en iyisi seçiliyor.

0|3
    0|0
  • Kızım sen Ronalda seni cinsel anlamda harekete geçtirdiği için Ronaldoyu seviyorsun. Messi adamın dibi... Ronaldo Messi'yi geçemiyor bir türlü. Attığı goller, kazandığı ödüllere bak !

0|0
    0|0
  • muhtemelen futbol dünyasısın en iyi futbolcusu olarak Leonel Messi,torunlarımız bize soracak nasıl oynardı diye..kırmadıgı rekor kalmadı,C7 mi,harika bir futbolcu 10 yıl sonra unutulur gider

0|0
    0|0
  • Dünyalı olarak en iyisi ronaldo uzaylı olarak messi

Ronaldo da çok iyi ama messi tartışılmaz bence

1|0
    0|0
  • Karşılaştırılamaz tabii. Üst üste 4 defa ''en iyi futbolcu'' ünvanını kazanan Messi CR7 ile karşılaştırılmayı hak etmiyor!

0|1
    0|0
  • erkekler tipe bakmaz futbolcularda senin gibi,onun için messi...

karakter,yetenek,takım oyunu

1|1
    0|0
  • Ronaldo daha teknik, daha iyi şut çekiyor, daha sert. Ama messi daha hızlı. YAni ikisi aynı özellikleri tasimiyor..

0|0
    0|0
  • O zaman siz futbol konuşmayın bence :)

0|0
    0|0
  • tip olarak diyosan cr7 tabi daha iyi ama bence oda orta düzey yakışıklı denemez.yakışıklı dediğin bechamdır.

0|0
    0|0
    • yakışıklı dediğin kaka'dır.

• tamam kaka da olabilir .oyetenek testini messiye yapsalar ortayadaha şaşırtıcı şeyler çıkar.

• ikiside yetenekl farklı alanlarda ondan kıyaslama yapmıyorum yani messi ronaldo gibi gol atamaz ki arkadaş :)

0|0
    0|1
  • Valla ben duygusal yaklaşayım, Messi'yi severim ama C.Ronaldo'dan nefret ederim...

0|1
    0|0
  • kimseye söyleme de sende beyin yok

0|1
    0|1
  • cr7 ni n karakterini severim ama messinin oyunu dünyada tek

0|0
    0|0
  • Messi daha iyi.

0|0
    0|0
  • Futboldan anlayan her kisi messinin daha iyi oldugunu bilir ~

0|0
    0|0

• ronalda dünyanın en iyisi olabilir.

ama messi bu dünyadan değil:D:D

0|0
    0|0
  • GÜZEL İNSAN NEDEN KARŞILAŞTIRILIYOR DİYORSUN 5CM AŞAĞIYA KARŞILAŞTIRMA CÜMLESİ YAZIYORSUN

0|0
    0|0
  • ikiside çok yakışıklı hangisi daha yakışıklı diye karşılaştırılıyor

0|0
    0|0
  • Ronaldo daha iyi bence de ama tırnağı olamaz kadar da değil. Abartma gizli.

0|0
    0|0
  • Aynen, ben Messi'den daha iyiyim :)

0|0
    0|0
  • İyi futbolcu çirkin olur messi tabiki.

0|0
    0|0
  • bu senin görüşün ama şimdi tırnağı bile olamaz dersen futboldan anlamadığını anlarım bi kere en basitinden hiç ayrıntıya girmeden Messi'nin aldığı ödüllere bi bak ardından 1 yılda en çok gol atan oyuncu rekorunu kırdığını hatırla ayrıca geçen sezon la liga'da 50 gol atmışlığı var boru değil 50 gol bu ve gene ayrıca bu sezon Messi şu an daha 22. hafta oynanırken la liga'da 34 golde senin o tırnağı olamaz dediğin Ronaldo ise daha 21 golde Ronaldo iyi topçu olabilir ama Messi o bir uzaylı kısa ve net Messi şu an kimseyle kıyaslanamaz cümlelerime noktayı koyarken polemik yaratma amacınedena dolayı seni tebrikle yatarak alkışlıyorum tebrikler. :D

0|0
    0|0
  • Çok ergen hareketler bunlar :D link

3|3
    0|1
  • Çok ergen gördüm sizi :) tam tersine Ronaldo Messinin ayak tırnagı olamaz

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızım bizim tüm imajımızı sarsıyorsunuz siz,sonrada bir kaç dangoz gelip kızlar futboldan anlamaz diyor sizlerin yüzünden. Aynı kafadan olan 2 kızda cevap vermiş en altta. Rezil ediyorsunuz bizi ya :(

1|2
    1|0
  • messinin yanında ki xavi inesta yı ronaldoya verselerdi bu tartışma olmazdı :))

1|1
    1|0
    • messinin yanında xavi iniesta var ronladonun yanında mesut özil dimaria var pek değişen bişey yok inan bana.. messi bireysel bir yetenek bence..

• kız işi bilio

• Bari bunu kız Profilinde yazmasaydın da biz futboldan anlayan kızları da rezil etmeseydin be kızım.

2|1
    0|0
    • Utandırıcı bunlar Bilge ya. Valla rezillik.

• Neyse ki p.tesiye okullar açılıyor,kurtuluruz bu ergenlerden :)

• link Yeterince açıklayıcı galiba..

2|0
    0|0
  • c.r bir numara messi kim ya tipsiz

1|1
    1|0
    • aynen.

• Bak güzelim,biz size futboldan anlamadığınız için değil,bilmediğin konuda yorum yapıyorsunuz diye kızıyoruz.Burda 10 ayrı kategori var,gidip o kategorilerde yorum yapın,bizi rezil etmeyin lütfen.Sonra hepimize birden işte kızlar bu kadar anlar futboldan deniyor.

• tipine baktın mı sen hç

• Şu kendini beğenmiş Cr7'e gaz vermeyin artık Messi daha iyidir:P

1|0
    0|0
  • messide kimmiş ya,yüzü fareye benziyo,bi karış boyuyla adammı olmuş sanki? ronaldonun boyu posu bile 100 messi eder

1|1
    1|0
    • katılıyorum sana

• Utanıyorum sizin gibi kızlardan ya. Biz burda futbol konuşuyoruz sen gitmiş boyuna posuna laf ediyosun cahil misin kızım?

• Bak güzelim,biz size futboldan anlamadığınız için değil,bilmediğin konuda yorum yapıyorsunuz diye kızıyoruz.Burda 10 ayrı kategori var,gidip o kategorilerde yorum yapın,bizi rezil etmeyin lütfen.Sonra hepimize birden işte kızlar bu kadar anlar futboldan deniyor.

Yükleniyor...