Cr7 ile messi neden karşılaştırılıyor? :@

Bi kere messi Cristiano Ronaldo'nun tırnağı bile olamaz. Hıhh..

Güncellemeler:

0|0
728

En İyi Erkek Görüşü

• futboldan anlamıyorsun bence ikiside sabri nin tırnağı bile olamaz

3|1
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• cr7 tartışmasız en iyisi ama messi takımından dolayı ön plana çıkıyor

0|0
    0|0
  • Messi daha başarılı gözükse de, karakter bakımından Ronaldo candır can <3 CR7 !

1|0
    0|1
  • Çünkü Dünyaca Görülen En İyi İki Futbolcu Bu İkisi..

Ama bana göre farklı yetenekler varken bu iki oyuncu miletin gözünü kör etmiş.

0|0
    0|0
  • Evet evet ronaldo daha iyi o yüzden sürekli messi dünyanın en iyisi seçiliyor.

0|3
    0|0
  • Kızım sen Ronalda seni cinsel anlamda harekete geçtirdiği için Ronaldoyu seviyorsun. Messi adamın dibi... Ronaldo Messi'yi geçemiyor bir türlü. Attığı goller, kazandığı ödüllere bak !

0|0
    0|0
  • muhtemelen futbol dünyasısın en iyi futbolcusu olarak Leonel Messi,torunlarımız bize soracak nasıl oynardı diye..kırmadıgı rekor kalmadı,C7 mi,harika bir futbolcu 10 yıl sonra unutulur gider

0|0
    0|0
  • Dünyalı olarak en iyisi ronaldo uzaylı olarak messi

Ronaldo da çok iyi ama messi tartışılmaz bence

1|0
    0|0
  • Karşılaştırılamaz tabii. Üst üste 4 defa ''en iyi futbolcu'' ünvanını kazanan Messi CR7 ile karşılaştırılmayı hak etmiyor!

0|1
    0|0
  • erkekler tipe bakmaz futbolcularda senin gibi,onun için messi...

karakter,yetenek,takım oyunu

1|1
    0|0
  • Ronaldo daha teknik, daha iyi şut çekiyor, daha sert. Ama messi daha hızlı. YAni ikisi aynı özellikleri tasimiyor..

0|0
    0|0
  • O zaman siz futbol konuşmayın bence :)

0|0
    0|0
  • tip olarak diyosan cr7 tabi daha iyi ama bence oda orta düzey yakışıklı denemez.yakışıklı dediğin bechamdır.

0|0
    0|0
    • yakışıklı dediğin kaka'dır.

• tamam kaka da olabilir .oyetenek testini messiye yapsalar ortayadaha şaşırtıcı şeyler çıkar.

• ikiside yetenekl farklı alanlarda ondan kıyaslama yapmıyorum yani messi ronaldo gibi gol atamaz ki arkadaş :)

0|0
    0|1
  • kimseye söyleme de sende beyin yok

0|1
    0|1
  • Valla ben duygusal yaklaşayım, Messi'yi severim ama C.Ronaldo'dan nefret ederim...

0|1
    0|0
  • cr7 ni n karakterini severim ama messinin oyunu dünyada tek

0|0
    0|0
  • Futboldan anlayan her kisi messinin daha iyi oldugunu bilir ~

0|0
    0|0
  • GÜZEL İNSAN NEDEN KARŞILAŞTIRILIYOR DİYORSUN 5CM AŞAĞIYA KARŞILAŞTIRMA CÜMLESİ YAZIYORSUN

0|0
    0|0
  • Messi daha iyi.

0|0
    0|0

• ronalda dünyanın en iyisi olabilir.

ama messi bu dünyadan değil:D:D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızım bizim tüm imajımızı sarsıyorsunuz siz,sonrada bir kaç dangoz gelip kızlar futboldan anlamaz diyor sizlerin yüzünden. Aynı kafadan olan 2 kızda cevap vermiş en altta. Rezil ediyorsunuz bizi ya :(

1|2
    1|0
  • messinin yanında ki xavi inesta yı ronaldoya verselerdi bu tartışma olmazdı :))

1|1
    1|0
    • messinin yanında xavi iniesta var ronladonun yanında mesut özil dimaria var pek değişen bişey yok inan bana.. messi bireysel bir yetenek bence..

• kız işi bilio

• Bari bunu kız Profilinde yazmasaydın da biz futboldan anlayan kızları da rezil etmeseydin be kızım.

2|1
    0|0
    • Utandırıcı bunlar Bilge ya. Valla rezillik.

• Neyse ki p.tesiye okullar açılıyor,kurtuluruz bu ergenlerden :)

• link Yeterince açıklayıcı galiba..

2|0
    0|0
  • c.r bir numara messi kim ya tipsiz

1|1
    1|0
    • aynen.

• Bak güzelim,biz size futboldan anlamadığınız için değil,bilmediğin konuda yorum yapıyorsunuz diye kızıyoruz.Burda 10 ayrı kategori var,gidip o kategorilerde yorum yapın,bizi rezil etmeyin lütfen.Sonra hepimize birden işte kızlar bu kadar anlar futboldan deniyor.

• tipine baktın mı sen hç

• Şu kendini beğenmiş Cr7'e gaz vermeyin artık Messi daha iyidir:P

1|0
    0|0
  • messide kimmiş ya,yüzü fareye benziyo,bi karış boyuyla adammı olmuş sanki? ronaldonun boyu posu bile 100 messi eder

1|1
    1|0
    • katılıyorum sana

• Utanıyorum sizin gibi kızlardan ya. Biz burda futbol konuşuyoruz sen gitmiş boyuna posuna laf ediyosun cahil misin kızım?

• Bak güzelim,biz size futboldan anlamadığınız için değil,bilmediğin konuda yorum yapıyorsunuz diye kızıyoruz.Burda 10 ayrı kategori var,gidip o kategorilerde yorum yapın,bizi rezil etmeyin lütfen.Sonra hepimize birden işte kızlar bu kadar anlar futboldan deniyor.

Yükleniyor...