Sizi en çok mutlu eden bir Kare söyler misiniz?

ben mesela,

bebek ve hayvanın yakınlığına bayılırım gördüğümde uçarım mutluluktan böylede bir huyum var iki güzel şey bir arada :)

sizinde böyle hoşunuza giden ve sizi mutlu eden birşey varmı dunyanızda ? Nasıl bir kare gördüğünzde mutlu olursunuz :)

0|0
20|36

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin çöpünün içinden kağıt parçaları toplayacak kadar hayatı zor yaşayan, bizim sahip olduğumuz ve çok normal gelen bir çok şeye hayal olarak bakan ancak buna rağmen çoğumuzda olmayan "içten" bir gülümseme atan bir insan gördüğümde nedendir bilmiyorum ama sanki çok büyük bir hedefimi başarmış gibi yada bir şey elde etmiş gibi mutlu oluyorum.

İnsanı sevin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Olur öyle bazen. Duyguya dokunmak önemli. Az önce facebookda bir tanıdığımın kızını gördüm, (2 yaşında). Güzel bir poz vermiş. Aurası dışarı taşıyor işte o derece tatlı, sevimli maşallah. Bakınca mutlu oluyor insan olan...

0|0
    0|0
  • yaz tatilinde, şortu t-shirt'ü üzerine geçirmiş, bisikletle güle oynaya gezen çocuklar geldi ilk aklıma. galiba kendi çocukluğum geldi :)

0|1
    0|0
  • bebek gülüşü tabiki

0|0
    0|0
  • asker görmek.

0|0
    0|0
  • çok hoşuma gidiyor, bir o kadar da duygulandırıyor :)

link

0|0
    0|0
  • Bebeklerin tebessüm etmesini görünce

Birde değer verdiğim insanların yüzünde mutluluk ifadesini gördüğümde

mutluluğun portresi...

0|0
    0|0
  • Bebeklerin gülüşü her şeyi alır götürür benden. Bir de iki cümleyi bir araya getiremezler ya erir biterim o an :)

0|0
    0|0
  • Bend iki kumrunun sevismesine sahit olmustum. Inailmazdi... En az yarim saat opustuler gagalarini surterek. Kumrular gibing sevismek sozunun nereden geldigini o gun gozlerimle gordum

0|0
    0|0
  • motorda giderken rüzgarı hissetmek ayaga kalkmak

yagmur yagarken başımı kaldırıp gökyüzüne bakarken yagmur damlalarının yüzünü gelmesi

bisikletle yayala , koşu yolu orman gibi yerlerden geçmek küçük kedi yavrularını koşturup yakalayıp sevmek

sevgilimin beni beklemesi onunla konuşmak gıcıklık yapıp onu sinir etmek ( ne kadarda mazide kalsa da )

0|0
    0|0
  • söylediğin kare çok hoş bence de.

bir de birbirini yeni gören biri kız biri erkek iki miniğin hareketleri, emekleme düzeyinde birbirlerini tanıma çabaları vb çok sevimli oluyor

link

0|0
    0|0
  • Aç olanlar bakmasın

link

link

0|0
    1|0
  • 1|0
    1|0
  • benjamin franklin...

link

0|1
    1|0
  • şehirler arası yolda 150 km üzeri hızla giderken yerleşim yeri girişine geldiğimde kırmızı ışık görmeye bayılırım o absnin devreye girmesi, o panik, o korku, o yusuf yusuf anı...

0|0
    1|0
  • Babamın bana bisiklet hediye ettiği sahne.. Hiç gitmiyor gözümün önünden. Ne mutlu olmuştum..

0|0
    0|0
  • king için kurulmuş kare

0|1
    0|0
  • Şağanak yağmur ve şiddetli gök gürültüsü bundan huzur verici birşey yok bana göre

0|0
    0|0
  • Yaşlı bir karı kocanın birbirine içten gelerek sevgi sözcükleri söylediğini görmek benî çok mutlu eder...

0|0
    0|0
  • şöyle taş gibi bakmaya doyamayacağım bi hatun hani :)

0|0
    0|0
  • kuru fasulye pilav ikilisi :D

0|0
    0|0
  • lösemili bir çocuk görmüştüm hastanede tedaviden dolayı kel ama çok tatlıydı sanırım 3-4 yaşlarında ablası minik ellerinden öperken telefonumla fotosunu çektim aradan 1 yıl geçti baktığımda hala gözlerim buğlanır

0|0
    0|0
  • Aile bireylerimin hepsi sağlıklı ve mutluysa ben de mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • gerçekten yardım sahibi olan insana yardım ettiğinizde size içinden gelerek güzel bir dua etmesi.

0|0
    0|0
  • Tanımadığım bir kişi diğer bir kişiye yardım ediyorsa herhangi bir konuda.

0|0
    0|0
  • Öyle bi kareyle Hic Karşılaşmadım .d

0|0
    0|0
  • tabiat güzellikleri ve kadın

0|0
    0|0
  • bol sütlü nestleeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Yetenekli bir dj turntable başında scratch atıyorsa benden mutlusu olamaz.

0|0
    0|0
  • bebek gülüşü

0|0
    0|0
  • chentick.com/uploads/image/anar%C5%9Fizm2.jpg

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 20

• 0|1
    0|0
  • Beni mutlu eden kareler çocuklarla, bebeklerle olan kareler.Onlar yemek yerken her yeri yüzleri bulaşmış kareler çok şekerler :)

0|0
    0|0
  • Baba ve bebek :) annem ve babam ayrı olduğundan pek babamla geçiremedim çocukluğumu sanırım bu yüzden ama çok hoşuma gidiyor :)

0|0
    0|0
  • İlk bahar günleri beni mutlu ediyo sanırım.Şöyle yaz geliyo dedirticek biçimden bir gün.Umut veren huzur veren bir ilk bahar sabahı benim için güzel karelerden biri...

1|0
    0|0
  • İlk bahar yağmuru ve sarılarak yürüyen sevgililer..

Çok güzel bi kare hoşuma gıdıyor :)

0|0
    0|0
  • bi bebeğin babasına bakışları ayaklarıyla sevinmeleri ellerini ayaklarını oynatması sanki kzı çocuğu babasını ilk kez görmüş gibi sevinmesi.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Yemek gördüğüm an mutlu oluyorum

0|0
    0|0
  • sevdiğimn br çocuk yda hayvanla konuştuğu an benim için dünyadaki en güzel kare:)

0|0
    0|0
  • Masada duran bi waffle .

0|1
    0|0
  • annesine sarılan veya kucağnda uyuyan bir bebek gördüğümde

0|0
    0|0
  • Tabi ki ÇİĞKÖFTE :D

0|0
    0|0
  • tek tek yazamycam ALLAHın yarattğı herşey hoşuma gidiyo

0|0
    0|1
  • Aynaya bakmam yetiyor :))

0|0
    0|0
  • uyuyan yakışıklı erkek

0|1
    0|0
  • böcek çiftleşmesi

0|1
    0|0
  • Baska bir suratın monolisa tablosuna yerlestırılmıs hali

0|0
    0|0
  • bnde bi çocukla yaşlı bi insanın bir arada olduğu kareleri seviyorum bana çok anlamlı geliyor :)

0|0
    0|0
  • el ele tutuşan yaşlı bir çift

0|0
    0|0
  • Bebekler bende cooooook seviyorum, sevdigim yanimda oldu zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...