İnternetten video izleyerek amatör boks öğrenilir mi?

Kursa gidecem ama vaktim yok. Spor geçmişim var kaslı kuvvetli bir yapıdayım. İyi yumruk atmayı öğrenmek ve evde antrenman yapmak mümkün müdür internet videolarıyla?

Güncellemeler:
Gereksiz cümleler kuracaksa hiç zahmet edip sayfayı doldurmasın bazılarınız

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef hayır.

Profilime bakarsanız neden hayır dediğimi anlarsınız :)

0|0
    0|0
    • Anladım :) peki sadece egzersiz yapmış olmak form tutmak için yapacak bişey yok mu hiç boks olarak yani

• Duruş ve Vuruş tekniklerini öğrenerek kum torbasına vurabilirsiniz. Bu ilk aşama olduğundan bir süre buna çalışmak en iyisi. Boksta en önemli şey duruştur. Duruş ne kadar iyi olursa yumruk o kadar yıkıcı olur.

Tabi kum torbasına tecrübe sahibi olmadan vurmanızı tavsiye etmiyorum , bileğinizi incetebilir veya kırabilirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 8

• Tabi, internet üzerinden turnuvaya katılıp şampiyon dahi olabilirsin.
    Hatta iyi bir çocuk olursan rüyanda şirinleri bile görebilirsin.

0|0
    0|0
  • yok öğrenilmez.

0|0
    0|0
  • Bence mumkun

0|0
    0|0
  • Kum torbası olursa mümkündür

0|0
    0|0
  • Tekniklerini internetten ogrenebilecegini sanmiyorum. Egitmen gerekir kanimca.

0|0
    0|0
  • Anca kafana oturtabilirsin bazı şeyleri ama pratik şart yanlış çalışırsan bunu sana söyleyecek kimse olmadığı için farketmezsin ve boşuna olur

0|0
    0|0
  • Evde vuracak birini vurursan olabilir belki :))

0|0
    0|0
    • Çuval almak daha mantıklı sanki he?

• Neyse bakalım. burada fazla mantıklı yorum yapan yok. Google a sormadık canlı canlı yorum alalım dedik sağolsun bazı üyelerin içindeki cem yılmaz açığa çıktı. Birkaç araştırma yapayım deneyim bişeyler. Sana teşekkür ediyoeum

• Rica ederim.

• azimle s... çan betonu çatlatır

0|0
    0|0
    • Başka yerde oyna

• Anlıyorum

• Ey gönül! Şimdi sorarım sana, hangi aşk daha büyüktür? Anlatılarak dile düşen mi, anlatılmayıp yürek deşen mi?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...