Yok oldunuz mu veya hayatınızda yok olan..

bayanlar ve baylar günaydın öncelikle :) bi ilişki sonrası yok oldunuzmu sosyal aglardan bulundugunuz yerlerden v.s veya yok olan eski sevgiliniz varmı hala ona dair tek iz bulamadığınızın hiç bi yerde göremediginiz...neden ortalardan kaybolmak insanları meraklandırıyor yoksa bizmi çok gizemi seviyoruz..eski erkek arkadaşımla ayrıldık ve uzun bi süre sonra yok oldum herşeyden şehir dışına bile çıktım onun için degil inanın kendim için..geçenlerde bi mesaj attı cevap atmadım atamazdımm..uzun bi süre daha yok olucam olmak zorundayım..

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• numaranı değiştir online self serviste numara değiştirme var aveada ama diğerlerinde nasıl bilmiyorum aynı hat sadece numara farklı onu sevmiyorsan böyle yap o zaman kaybolmana gerek yok senin yakınında bile yerinin olmadığını anlayıp gururunu çiğnemeden kaybolacaktır

0|0
    0|0
    • aşıgım ona ama bizim ki imkansız başka çagrem yok ne onu görmek ne beni görmesi ne hakkımda tek kelime duyması duymam inan çok acıı mecburum yani..

• oluyor tahmin edebiliyorum bende eski sevgilimi unutmak istiyorum onu hatırlatacak ne varsa attım ondan nefret ettiğim halde ona hala aşığım onu çok seviyorum ama birlikte olursak hemen bitecek biliyorum kimseyle kötü olmak kötü hatırlanmak ve en önemlisi kötü bir hatıra olarak kalmak istemiyorum bu yüzden numaranı filan da değiştir sana ulaşamasın

• evet haklısın en kısa zamanda degiştiricem :/

• Ya face kadar mantıksız bir şey icat olunmadı ilişkiyle alakalı değil adam yaşıyorsa yaşıyor görüşecem mi yok bir ton saçma paylaşım yapacak bende onlara beğen beğen me popileritem artsın azalsın diye uğraşacam işim mi yok :).Ayrıca hiç te popiler değilim çok üzülüyorum bu duruma :D

0|0
    0|0
  • mesaj atabildigine gore pek fazlada yok olamamissin

0|0
    0|0
  • bağzen tarlayı nadasa bırakmak gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet eski sevgilimden ayrıldıktan sonra neredeyse 1 sene boyunca netle alakamı kesmiştim facebokk vs. onlarıda kapatmıstım :)))

0|0
    0|0
  • Yok olmadım ama kendımı cevreye kapattım. Her şeye herkese kapattım kapılarımı . Bir kac gun sonrada gıdıyorum buralardan .. Dedıgın gıbı sadece kendım için.. :)

0|0
    0|0
  • Bizim gençliğimizde sosyal ağ mı vardı da yok olmadık.

0|1
    0|0
  • yok olmaya o kadar inandirmissin ki kendini, soruyu bile gizli soruyorsun.

olur arada oyle. hic yapmadigim sey degil.

yaparim, degisip gelirim.

0|0
    0|0
  • tası tarağı toplayıp gitmişliğim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...