Sizcemamadou niang Beşiktaşa Faydası olurmu

bence cok faydasi olacak sezon sonuna kadar kaç gol atar...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bizim Fener'e yararı dokundu, elbet size de yararı dokunacaktır. Kaliteli bir adam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence faydası olur.Galatasaraylıyım ama faydalı olmasını gerçekten isterim Niangın

1|2
    0|0
  • Demin röpörtajını okudum. Demiş ki,Drogba ve Sneijder'den çok ben konuşulacağım demiş. :] Hayırlısı olsun ama geldiği takım bjk, verim alamazlarsa Q7 gibi rezile edip yollarlar.

1|0
    0|0
    • Q7 yedi kendi iste ama pişman tekrar o beşiktaşa gelecekk o KARiyerini BEŞİKTAŞTA bitirmesin TAKIMI BIRAKACAGIMM... bence niag o şekil gitmez... istikrarlı oyuncu çünküüü...

• Q7nin ölüsü yeterdi adamda şevk mi bıraktılar ki verim alsınlar?Bjk topcuların asaygılı değil.Ben severim bjkyi gsli olduğum halde ama q7 için üzüldüm.

• Q7 süperdi kıymetini bilemedik... işte...

• sizceden sonrası yok bende

1|0
    0|0
  • Bence de olur

1|0
    0|0
  • O kim ?bu futboldan ne anlarlar anlamiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tabiki olur.Almeidanın yokluğunda iyi transfer.10 civarı atar

0|0
    0|0
  • sakatlanmazsa

fizik olarakta iyise yapar

akıllı topçu

1|0
    0|0
  • devra arasındaki transferlerden kıskandığım tek kişidir mamadu bir tanedir candır, rakip takımdada olsa inş iyi oynar biz dışındaki bütün takımlara gol atar :D

0|0
    1|0
  • daha ıyısı olmazdı mudur... lıgı bılıyor 6 aylık topcu lazım zaten forvet yok tecrube olarak ıyı... bence sezon sonuna kadar ıyı transfer ... kıralandı zaten almadılar ... en fazla 1 sene daha oynar o da her macta degıl yaş 33 zaten

1|0
    0|0
    • adam benim yaşima bakman diyo 15 maçta 11 gol attı bu gecen sezon...

• gıttı lıgın kalıtesı ile süperlig kalıtesi bır degıl.. burada o basarıyı gosteremeye bılır... beşiktas zaten forvetlerı ıle degıl suprız adamlarla gol atıyor genelde niang gıbı adam da 2 maçta 1 gol ortalaması ıle oynarsa yeter bjk ye zaten

• akşam ilk macında bakalım nasıl olacakmış...

• niang felan bilmem de ben senin nicke takildim yuzuklerin efendisindeki elf abla diilmiydi o ? D:

0|0
    0|0
  • bence olur, bizden gittiğinde canım sıkılmıştı

0|0
    0|0
Yükleniyor...