Hız ve sakarlığın sonucunda giden güzelim tırnağıma ne yapabilirim?

Dün işten eve gelmiştim...

Hamarat bir günümdeyim salatayı ben yapayım dedim.

Annemin yeni almış oldugu rendeyle havuçları rendeleyorum ama o ne hız !

Annem ''yavaş yap dikkat et '' diyor içerden(her zaman der)

Ama ben aldırmadan arkamdan atlı geliyormuşcasına son hızla rendeye yüklendim ve ve ve kaçınılmaz son !

Sağ elimin minnak serçe parmağımın güzelim tırnağı ve altında bir miktar et parçasıyla beraber rendeye kurban gitti :(((

Sağ kolumu lavaboya atıp feryat etmeye başladım..Çok kanadı çok acıdı parmağım ağrı kesiciler aldım öyle uyudum:(

Giden gitti önemli olan bundan sonra ne yapacağım ?

Doğru dürüst kalem bile tutamıyorum :((((

İste tırnağımın katili hain rende ! link

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun :(

Şimdi tırnaklarının düzeni bozulmuş oldu,hepsini kesmek zorundasın.Kesmezsen kötü dururlar böylece aynı boydaki mükemmel tırnaklar bozulmakla kalmadı bir de tırnak uzayana kadar acı çekip duracaksın...

Hepsi rendenin suçu!

1|0
    0|0
    • tırnak uzatıp manikür falan yapmıyorum da bu acı çok kötü inan :(

çok sağol canım :/

• Ovv birden neşem tavan yaptı :))

Binlerce teşekkür :)

• : )

Erkekler Ne Diyor 12

• geçmiş olsun tırnak önemli kadında

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun olaya birde iyi tarafından bak daha 9 tane tırnağın daha var hemde kökü sende uzar ki

1|0
    0|0
    • evet sağolasın berberuhi : )

• katil suçlu da ölenin hiç mi suçu yok? güzel dramatize etmişsin:D inşallah o salata yenmemiştir ne diyeyim geçmiş olsun:)

1|0
    0|0
    • annem çöpe döktü:( sağol

• Geçmiş olsun :/ Bu hain rende salatalık rendelemekten çok seri katil olması için üretilmiş sanırım. Pek de tipsiz aletmiş :)

0|0
    0|0
    • sağol aynen aynen :/

• Evet bundan snra öyle:)

• :) ben de sakarım ve mutfak işlerinden uzak duruyorum. bir kere ciddi bir ölüm tehlikesi var ya :)

• öpelim geçsin

hey hey acınla hemen saldırıya geçme agrsifleşme

hayır elimizden gelen bu ne yapalım ya

iyi niyetimi görmemezlikten gelemezsin !

0|0
    0|0
    • bu kaç hafta geçmez

çocuk değilim ! :(

• Sana kendi dövmeni yaptır,resmini koy dedim 3 ay geçmiş hala aynı gıcık.Geçmiş olsun büyük tavuk eti ye bol bol .

0|0
    0|0
  • Eşgali Aldık ;)

Geçmiş olsun çok, parmak uçlarında çok fazla sinir olduğu için acı, ağrı, sızı, sancı herşey mevcuttur şuan, ağrı kesici ve onarıcı kremlere devam :)

Saygılar

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• yok kanıyor ise sürme kabuk bağlamaya başlar o yakında o zaman sür. Kan durana kadar bant yapıştır kanı bastırsın kan dursun çıkarırsın o parmağınla işine sokma yarayı kanatırsın tekrar sonra uğraşır durursun iyileşecek diye..

• :(((peki öyle yaparım çok sağol

• minnak tırnağınının caps'ini koyaydın, ekranı öperdim, geçerdi :(

0|0
    0|0
  • neyse giden gitmiş kalan saglar biizmdir deyip sen diger parmakalrın sahip çıkmaya bak

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun o rende halen sağlam mı ?

kırmadın , parcalamadın mı ?

0|0
    0|0
  • bundan sonra rendeyi dikkatli kullan :)

0|0
    0|0
  • öpeyimde geçsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yara kurutucu ilaçlar var onlardan kullanabilirsin. Tırnağına gelincede o çok kötü bişey ya. benm tırnaklarm uzun incedir herkes çok beğenir ne zamn uzatsam milletin nazarı değiyo ta dibinden kırılıyo. bilirim o acıyı. Tırnağın acısıda bi başka oluyo ya. Bide ayak serça parmağını bi yere çarpmanın :)

1|0
    0|0
  • japon yapistiriciyla yapistir gitsin.

0|0
    0|0
  • alçak rende linki bile açmıycm sinirlendirdi beni :D o değilde artık salata malata yapmam bu dehşet dolu anları okuduktan sonra :) geçmiş olsun buna şükür

0|0
    0|0
    • : )hiç tavsiye etmem rende mende. siz teknolojiyi daha yakından takip edin uğraşılmaz bu rendeyle.

çok şükür sağol

• yani neymş bida daha yavaş yapıomuşuz ya da hiç yapmıomuşuz :D hangisi işimize gelirse :D

• : ) aynen canımm

• öldür onu ! bir süre gizlemeye çalış :( çok kötü bir durum geçen gün benimde tam orta parmagımdaki tırnak koptu uzayana kadar etraftaki tuhaf bakışlar beni çok rahatsız etmişti geçmiş olsun acil şifalar dilerim...

0|0
    0|0
  • Rendenin kafasını keselim !

Gitti güzelim tırnak :(

0|0
    0|0
  • çok geçmişlerr olsunn kuzummm umarım fazla ağrın sızın olmadan hemencecık duzelır parmağın..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim inşallah:(

• O salatayi ne yaptiniz?

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun canımcım..ben sonrasında toplu katliam yapıyorum:(

0|0
    0|0
    • sağol canım benim :(((

nasıl yani :/

• Geçmiş olsun çileğim.Ağrıukesici şimdilik tek çözüm gibi. :(