Astana deplasmanını küçümseyenler nerede hani?

Dk 72 hala 0–0 az kaldı astana bir beraberlik daha kurtaracak.
Atletico yatar da galatasaray galip gelirse grup liderliği hesaplarına başlarız :)
0 çekenler bilmez tabi cl de grup lideri olmayı.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Cl de hic bir mac kucumsenmez. Ne olacagi hic belli olmaz orasi ayri bir dunya

0|1
    0|0
    • Bu futbol ile alakalı bir durum değil yalnız hava ve daha şartları çok kötü :)

• Soruna gore cevapladim aklindan geceni okuyamiyorum

• –1 derece de maç oynandı işte Tükürsen hava da donacak neredeyse 0–0 bitti :)

En İyi Erkek Görüşü

• ben hiç bir zaman küçümsemedim, bugün arkadaşım iddaa oynayacaktı handikap 2 yapma etme diye caydırdım her ne kadar kazakistan takımıda olsa kazak milli takımının son maçlarının ne kadar çetin geçtiği malum eh haliyle astanada da 6 kazak milli takım oyuncusu var ve sahaları avrupadaki sahalardan farklı bu yüzden normal

0|1
    0|0
    • O sorun değil milli falan farketmez atleco kendi evin de 4 çaktı zaten astanaya sahaları yapay çim ve hava şartları çok kötü deniz seviyesi de farklı oyuncular başka dünya da buluyor kendilerini.

Kızlar Ne Diyor 1

• Astana dandik bir takım köy takımı

0|0
    0|0
    • Orası öyle de sahaları daha dandik ve hava –1 derece :(

• Köy takımı da olsa şampiyonlar ligine katılan tüm takımlara saygı duymak lazım bence. Apoele de köy takımı diyoduk çıktı çeyrek finale ;)

• Astana köy takımı istediniz kadar kabul etmeyin umrumda değil adını ilk kez duydum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...