Tesettüre moda kavramının sokulması doğru mu?

Sizce tesettüre moda kavramının sokulması doğru mu? Son zamanlarda enteresan şekilde giyinen ve tesettürlü olduğunu savunan bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce olması gereken nedir?

• Tesettürlüyüm.
    A seç
  • Tesettürlü Değilim.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• Günümüzde herşeyin aslını bozmaya çalıştıkları gibi başörtüsünü de , örtünmeyi de bozmaya çalışıyorlar.Modern olmak çağın kolaylıklarını hayatımıza , dinimizin müsade ettiği ölçülerde almaktır.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• tesettürlüler giyimine özen göstermeli en azından ama abartmamalı

0|1
    0|0
  • örtünmenin amacı dikkat çekmemek bana göre..bunun dışında rengarenk örtünüp makyaj yapan her kapalı diğer açık kişilerden farklı değil.

0|2
    0|0
  • Ortunmeyi farz diye savunanlarin, tarz yapmalari lanetlendiklerinin gostergesidir.

0|1
    1|0
  • hatlarını belli etmemesi önemli

0|0
    0|0
  • herkesin kendini ilgilendirdigini düsünüyorum bunu elestirirken o enteresan giyinenlere bakıp etkilenenler de günaha giriyo

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • tesettürlu değilim fakat tabıkı moda onlarda da var. mağaza müdürü olarak söyluyorum tesetturlüler için tasarlanmış şahane modeller var modern ınsanlar için.. kapanmak örtunmek demek değildir kı .

0|0
    0|0
    • Bence tesettür nedir sorusunu zihinden cevaplamak yerine araştırın biraz.

• teseddur demek ayağına eteği başına yemenıyı bağlamak değil beyefendı

• Ben ne olduğunu söyleyin demedim. Ya da yapmış olduğunuz tarifi ben yapmadım. Ve ne olduğunu da biliyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Modası olabilir neden olmasın ? Ama tabi ki tadında ve dozunda olmalı, eğer kalbi ve ruhuda o sahildeyse. Değilse ha gazete kağıdı, ha paket kağıdı önemli olan içinde taşıdığı ;)

0|1
    0|0
  • Tabiki yalnış

Başını ALLAH,ın ve peygamber efendimizin emri ile kapatması gerekiyor.

Tesettür ve başörtüsüne destek veren birisiyim.

1|1
    0|0
    • Dinimizi yanlış yorumluyor olabilirmisin ?

• AHZAB SURESİ AYET: 59

"Ey Peygamber! Hanımlarına, kızlarına ve müminlerin kadınlanna (bir ihtiyaç için dışan çıktıklannda) örtülerini üzerlerine almalarını söyle. Onlann tanınmaması ve inciltilmemesi için en elverişli olan budur."

• ARAF SURESİ AYET:26

Ey Ademoğulları,biz sizin çirkin yerlerinizi örtecek bir elbise ve size 'süs kazandıracak bir giyim' indirdik (varettik). Takva ile kuşanıp-donanmak ise, bu daha hayırlıdır. Bu, Allah'ın ayetlerindendir. Umulur ki öğüt alıp-düşünürler

• Tesettürlüler mümkünse 4 km uzak dursun amin.

0|0
    2|1
Yükleniyor...