#nasılım prim için değil.. şu an bu vücuttan eser yok sadece tekrarı için motivasyon lazım :) ?

herkese selam.. nasılım? resim, bir sene öncesine ait 188 boy 82 kilo. şu an 77 kilo ve kas oranı düşük bir haldeyim.. tekrar başlayacağım ama bu aralar motivasynum ''0''
#nasılım  prim için değil.. şu an bu vücuttan eser yok sadece tekrarı için motivasyon lazım :) ?

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kas hafizasi diye bisey var vucudun hemen eski haline doner merak etme

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• O eski haline geri dön lütfen

0|1
    0|0
  • kas severler için güzel fiziğin var..

0|1
    0|0
  • Kas yapınca bu pozlar çıkıyorsa meydana bence yapma. Hiç gerek yok.

0|2
    0|0
    • bu benim prim yapmak için veya gösteriş için çektiğim bir resim değil. sıradan herkesin yaptığı saçmalama temalı bir resmimdi. poz rahatsızlık veriyorsa sana , kusura bakma.

• Bence kas erkege yakisiyor.

0|1
    0|0
  • Başlama bence

0|0
    0|0
  • Bak benim kaslarim var diyo vucudun

0|0
    0|0
  • evlenebilirim bu halinle :D

0|0
    0|0
  • Kas oranı nasıl düşüyo ya kadın geri dönüşü yok benim bildiğim

0|0
    0|0
    • kas , proteinlerden oluşuyor. vücut enerji için sırasıyla protein, karbonhidrat, yağ yakıyor.
      eğer protein ağırlıklı beslenip egzersiz yapmazsan vücut enerji için en kolay ve hızlı yolu olan kaslardan alarak harcıyor :((((((

• Enerji için en kolayı protein değildir. Kas oranının düşmesi biraz daha farklı.

• @Zeki_Cocuk karbonhidrat olabilir. Tam siralaasini bilmiyorum ama kas oranin azalmasi protein takviyesi ve egsersizin eksikligin kaynaklandigi dogru.

• ücüncü gözünü mü acmak istiyorsun napiyorsun orda :D

0|0
    0|0
    • saçmalıyordum sadece :)

• olabilir insanlik hali :) vucudunu bosver maneviyatini gelistir en iyisi

• o eski halinden eser yok şimdi 😢

0|0
    0|0
    • ızdırap içinde yorgunum şimdi :(

• Yazık 😢😢😔

Erkekler Ne Diyor 5

• pozlarıda gelıstırmen lazım kardeş :))))

0|1
    0|0
  • Şaka mısın la

0|0
    0|0
  • Vücut tekrar bu halini rahatlıkla alır için rahat olsun tekrar çalışmaya başlayınca. Bide vücudun resimdeki halini beğenmedim falan diyen varsa gitsin kumda şeyiyle oynasın a*k

0|1
    0|0
  • Kollar omuzlar iyi vücud biraz zayıf kalmış. resim profil olduğu için tam anlaşılmıyo. kanatları çıkaramamışsın sanki. karın bölgesi six back yerine göbek çıkmış gibi bide.

0|1
    0|0
    • Resimde gorunen oyle olabilir fakat iyiydi demek istemiyorum piyasadaki adamlara nazaran ama en azindan uckendi ve karin kasida vardi. Ben kanat cikarmiyorum ozenle calisiyordum. nitekim amacim goril olmak degildi. Gorusun icin tesekkurler

• Evet fazla abartmadan iyi çalışmışsın..

• O kadar kaslısın ki kadraja sığmamış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...