Utanmasaydınız ne yapardınız?

Hiç kimseden utanmayacağınız bir şey yapma hakkınız olsa... Anne babanız, sevgiliniz, eşiniz, çocuğunuz.. Hiç kimse bu yaptığınızı kesinlikle bilmeyecek, tamamen yanınıza kâr kalacak...

Ne yapardınız? "Asla yapamam" dediğiniz ama yapmaya can attığınız şey nedir?

-çoluk çocuk cevaplamasın, ciddi soru bu-

Güncellemeler:
en iyi cevabi seçtim..

iki kişi birden birini öpeceğini ve soyunacağını yazmış. çoğunluk sayıyorum. kızlara öncelik verdim, en iyi cevap iki tane yani. (beylikdüzü ve gizli kullanici)

tesekkurler millet..

1|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• Gidip hoşlandığım kişinin dudağına yapışırım bide soyunurum :D

1|1
    1|1
    • gidipde soyunmuycam heralde beni tanısan böyle demezdin

• şu gereksiz yorumu silmenin bir yolu olsa...

ne cins adamlar var

Erkekler Ne Diyor 19

• ınsanın utanması gereken seylerı ılle de bırısı duyacak dıye yapmaması sacma .. ınsan oncelıkle kendısınden utanmalı .. kendımden utanacagım hıc bırseyı de yapmam

2|0
    0|0
  • çoluk çocuk var mı ki? tamam teyze senin yaş ilerlemişte, burdakiler çoluk çocuk değil genç oluyor artık. neyse benim zaten utandığım bişey yok. ne ailem ne sevgilim nede çevrem beni yargılayamaz utandıramaz. ne zaman canım ne isterse onu yaparım. yapamasamda denerim.

1|0
    0|0
    • yaşlar genç ama kafalar çocuk.. baksana cevaplara..

• :) ee öyle. yaşla olgunlaşılmıyo ki... neler gördüm yaş olmuş 27-28 ama hala 14 yaşındaki hormon patlamasıyla hareket ediyo...

• Arizona'daki festivale katılırdım ;)

2|0
    0|0
  • başbakanın halka sesleniş konuşmasında köşeden çıkıp '' Besle Yetimi , S*ks*n G*tünü '' derdim.

1|0
    1|0
    • bu yaptığını kimse bilmeyecek dedim bak.. kimse bilmeyecekse evinde tv izlerken soyle istediğini...

• aa dogru pardon öküzlüğüme ver konuyu :)

• ;)

• Eski esimin Annesinin babasinin ve abisinin karsisina dikilip agzima gelene söver sayardim.

1|0
    0|0
  • Seni arar bulur bu sorunun altında yatan vahşi bir o kadarda ıslak gerçekleri öğrenmek isterdim WOW içim gıcıklandı :)

1|0
    0|0
  • Guzel soru.) Yolda yururken karsımdan gecen ve benı etkıleyen bır bayanı tutkuyla operdım...

1|0
    0|0
  • Anlaşılan yaşlandıkca insanin içindeki bastırılmış süper egoizim adi altindaki sapıklıklar çıkıyor saygılar

1|0
    1|0
  • gider gezer gelirim sonra bi çay koyarım.

2|0
    1|1
  • beylikdüzü nü seç o gizlememiş bak kendini :D

1|0
    0|0
    • bir dahaki sefere artik.. :)

• ha ha.. değişmiyor mu?

sil bu hesabı yeniden başla madem.. harbi, beylikdüzü diye nick mi olur, amma itici

• yeni sorulara gel açıkladım orda :DDD

• sen ne yapardın harbiden merak ettim qıı :)) :P

1|0
    1|1
  • aklıma ik geleni yapardım ;)

0|0
    1|0
    • hah işte. aklına ilk ne geldi?

• şu anki aklıma ilk gelen o an gelmez o anın piskolojisi gerek şuankini soruyosan rütük kapatır :D

• hayırlı fantazıler D

1|0
    1|0
  • herkesi tokatlamak isterdim. çünkü insanlar bazen çileden çıkarıyorlar

1|0
    1|0
  • valla çırılçıplak gezerdim caddelerde sokaklarda :)

1|0
    2|1
  • Ben birkaç seri katil hamleleri denerdim şahsen.Dişlerinden ve gözlerinden koleksiyon yapardım birkaç kişinin.Özellikle cinsel istekleri vahşileşmiş ve artık kendilerini cinsellik için bile küçük duruma düşürüp,aşkı kirletenleri onların beklediği gibi cinsel organlarına hançer saplardım.Bir de kendini yüksek sınıfta gören,efendi kılıklı şahsiyetleri ise kravatlarıyle boğar ve cebindeki tüm parayı midesinden geçene kadar ağzına sokardım..

1|0
    0|0
  • Bunumu merak ettin yani bu saatte

0|0
    1|0
    • cevap diye bunu mu yazdın şimdi? zahmet olmuş.

• Kim o bana eksi veren deve

• en sağlam en seksi kızı bulup herkezin arzu ettiği yani her pozisyonda... :D

1|0
    2|0
  • Başkasıyla olurdum sanırım. bu arada sen ne yapardın ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kimsenin kınayacagı bir arzum yok.asla yapmam dediğimde herhangi birşey yok,asla demeyenlerdenim.

1|0
    0|0
  • dayımlara gider yenge herseyin suclusu sensn dayım sayende çöktü mutlu ol derdim .dd

2|0
    2|0
  • sevgilimle sevisirdm

1|0
    0|0
  • utanmadan doğrularımı yaşıyorum teyze...

1|0
    0|0
  • kimse bilmicek olsa ımm bir bara gider ve herkesin önünde sevişirdim .d

1|1
    0|0
Yükleniyor...