Kaç tanesi gerçekten kadın?

Bu sitede bazı sorulara kızların verdiği cevaplara bakıyorum bir garip görünüyor. Kaç tanesi gerçekten kadın acaba?

Güncellemeler:
Bu sitede bazı sorulara kızların verdiği cevaplara bakıyorum bir garip görünüyor. Kaç tanesi gerçekten kadın acaba?

Öğrenmek istediğim kimin kız ya da erkek olduğu değil.

İnsanlar cevaplara ya da sorulara bakınca yazan kız mı yoksa erkek mi anlıyor mu?

Rahatsız oluyor mu bu durumdan?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• hepimiz erkeğiz içiniz rahat olsun amca...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• maydonozum ben .

0|0
    0|0
  • Öyle düşünürsek paranoyak oluruz 2-3 tane çakma hatun biliyorum.Diğerleri de pembeli olmak istiyorsa onların sorunu:)

1|1
    0|0
  • sence ben pipili miyim yoksa übersonic memelerim mi var bro?

0|0
    0|1
    • bence senin pipin meme yapmış bi zımparala. kaçırır sonra randımanı düşer.

• Arkadaşları full kızlardan oluşuyorsa kadın kılığına girmiş sinsi bir erkektir o :)

2|0
    0|0
  • belki sen erkek diilsin kızsın erkek olrk ksdesin.. geldin busoruyu sordun ..belki de erkeksin cidden sordn..belki bn kız diilm erkegm ..belki kızın cidde geldim bunu okudum..sonuc olrk erkekkadın ne farkeder..klavyemiz tek cins

0|1
    0|0
    • unisex :) ++

• teşekkür ederim sayın cevaplayan. yalnız klavyemiz tek cins değil. klavye kızı da çok burada klavye erkeği de.

• o konuda tamamen haklısın ++++++++++++++++++++++++++++++

• soruyu anlamadm .s

0|0
    0|0
  • sure sure I'm a real girl

0|0
    0|0
  • cogu kiz ama dedigin gibi cevablardan ve profile bakinca erkek oldugu cok kolay anlasiliyor

0|0
    0|0
  • bu soruyu soranın amacı nedir sarkıntılık falanmı yoksa burası özgür bi yer kimse kimseye karışmıyor bu yüzdende kimin ne oldugu kendine ama bende kızım huhuhuhuhu

0|0
    0|0
    • Yanlış anladın sen.

• evet sarkıntılık yapmak için sordum gerçekten kız olanlar ben kızım die cevaplar, erkek olduğu halde kız gibi davrananlar ise aslında ben erkeğim ayak yapıyorum der. Ben de kime sarkıntılık yapacağımı bilirim. Boşa zaman kaybetmiyim değil mi?

• ben kızım yalan yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sahte hesabi olanda vardir ..

0|0
    0|0
  • Gizli kadınlarımızın çok fazla sayıda cevaplarını okuya okuya bu hale geldin sen..

Gizli kız kullanıcılar adamı paranoyak eder seni de etti..

0|0
    0|0
  • Farkedermi ? Sen eğlencene ve takılmana bak :) O olay onların sorunu, demek ki bastırılmış duyguları var, burada tatmin ediyorlar kendilerini ;)

0|0
    0|0
  • Amaçları ne acaba

0|0
    0|0
  • Pembeli cevapları iyi oku, ironiliyse kesin kızdır :)

0|0
    0|0
  • 100 50 si dir herhalde

0|0
    0|0
  • internette manyaktan bol ne var. en az %20-25 erkektir onların.

0|0
    0|0
  • travesti ve gay leri unutmayın :D

sonuçta onlarda dönüş yaptılar

0|0
    0|0
  • bence %80i bayandır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Tek takıldığım için sıkıntı degil isterse alayı fake olsun

0|0
    0|0