Şubatta askere gidecek, sevdiğimi söylemeli miyim?

1.5 sene bekledim ve şubatta askere gidecek, sevdiğimi söylemeli miyim?

1.5sene önce staj dolayısıyla tanıştığım ancak daha sonra bağlarımızın birz zayıfladığı bir çocuk var. İlk başlarda aramız çok iyiydi. Ancak daha sonra herkes kendi işine gücüne yoğunlaştığından olsa gerek görüşmelerimiz azaldı. Telefonda çok nadir görüşmeye başladık. Onun eski sevgilisinden ihanete uğraması nedeniyle karşı cinse pek güveni de yok bu nedenle yakkaşık iki yıldır hayatında kimse yok. Ancak benim çok iyi bi insan olduğumu ve kafalarımızın çok uyuştuğunu söylerdi sohbetlerimiz sırasında tabi arkadaşça muhabbetlerdi bunlar. Ancak ben onu seviyorum ve 1.5 yıldır bir umut belki birşeyler olur diye bekliyorum. Şu sıra askerlik mevzusu da çıktı Şubat'ta gidicek ve askerlik konusunda biraz takıntılı daha doğrusu korkulu rüyası da diyebiliriz. Bunun yanı sıra işsizlik de cabası. Haliyle davranışları dengesizleşti. Bir gün arıyor görüşmek istiyorsa ertesi gün tam tersi sanki kendi görüşmek istememiş gibi davranıyor.Hiç lafını bile etmiyor. Ben de ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Size söylemeli miyim? Ya da ona nasıl davranmalıyım? Söyle derseniz bunu ne şekilde yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekürler.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır bekle askerliği bitirip gelsin. İlişkilerin çoğu askerlikte bitiyor. Sen askerdeyken onu arar sorarsın arkadaş gibi, o zaman daha çok bağlanır çünkü insan kendini yalnız hisseder orda. Dönünce de yavaş yavaş niyetini belli edersin.

0|0
    0|0
    • Peki ya bişey değişmezse ve ben 1.5 sene daha bekleyip ömrümden çaldığımla kalırsam bu zaman zarfında karşıma çıkan insanları reddetmeye devam ederek ve kendimi ona daha da bağlayıp heba ederek..?

• Kimseyi reddetmek zorunda değilsin canım ama onunla şu anda bir araya gelmek ölü yatırım olur var olan potansiyeli de heba etmiş olursun.

• söyle. hatta şimdi telefonu eline al "ben seninle çok önemli bir şey konuşmalıyım ne zaman müsait olursun" de...

0|0
    0|0
  • Askere giderken daha çok kafasını karıştırma derim. Biraz daha bekle sabırlı ol derim. Malum gidip dönememek var gelipte görememek var. Askere gittiği zaman ararsın konuşursun hatta gelmesine yakın söylersin. Yani şimdi kafasını karıştırma derim bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...