Şampiyonlar liginde galatasaray benfica maçın analizi?

Galatasaray benfica maçının analizi hakında ne düşünüyorsunuz? Gürüş bekiliyorum.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Valla tek yapicagim analiz kocam yine kendinden geçicek maçı izlerken bardak tabak olmaması lazım yakınında :/

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ihtimalede açık bir maç böyle gücü birbirine kısmen yakın takımlarda ev sahipliği faktörü çok öenmli Benfica bu bağlamda bir adım önde gibi duruyo ama GS ninde şansı tutuyo Benficaya en kötü 1 puanla gelelim ama oda CL için yetmeyebilir orası ayrı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bugün yenmesini istiyorum gsnin eğer 2. olurlarsa uefaya gidemiyecekler (uefadaki rakipler güçsüzde) sampiyonlar liginde gruptan çıktıktan sonra elenip gelecekler nasılsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bizim gruptaki sporting geçen hafta benficayla sahasında 3 attı yanı çokta iyi değiller eskisi gibi

Analizim budur

0|0
    0|0
  • Galatasaray deplasmanda benficayı 2-1 veya 3-2 lik bir skorla yenmesini bekliyorum. Eğer benficayı yenersek gruptan çıkma olasılığımız %95 olur ama berabere kalmak bunu %40 a düşürür, yenilirsek avrupa liginin kapıları ardına kadar açılır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 3 0 benfica alir

0|0
    0|0
  • Gs kontrollu oynar yenilmemek icin sahaya cikar ama benfica o taraftarla fena bastirir ve alabilir maci

0|1
    0|0
  • Galatasaray eğer topu rakibe verip geriye yaslanırsa işte o zaman hüsran olur. Benim tahminim Galatasaray böyle oynayacak ve rakibin vereceği boşlukları kullanmak isteyecektir. Ne kadar başarılı olur olamaz göreceğiz...

0|0
    0|0
  • benfica sakatlar kendi evinde

0|0
    0|0
  • Zor ama imkansız değil. Benfica 1 adım önde yinede. Gs birgünü birgününü tutmuyor.

0|0
    0|0
    • Moralimiz üst düzet

• Moralle olmuyor işte kalite olcak az. Benfica bizden iyi değil ama bir tarzları var. Gsının bir tarzı yok ne oynadıgı bellı degıl o yuzden endıselyım

• En azından 1 puan bekliyorum Galatasarayımızdan :)

0|1
    0|0
  • benfica 4 galatasaray 1

0|0
    0|0
Yükleniyor...