Vücut geliştirme için en iyi protein tozu markası hangisidir?

Merhaba. Vücut geliştirme için en iyi protein tozu markası hangisidir, hangi markayı tavsiye edersiniz?

0|0
3|37

En İyi Erkek Görüşü

• kimyasaldan uzak dur, yumurta akı tozu kullan, en iyisi pro gainer ucuzlar kalbe etki ediyor, doktor tavsiyesi...
    böyle başlıklara acaba bu sefer ne saçmalıklar konuşuluyor merakıyla bakıyorum.
    En iyi protein tozu markası diye birşey yoktur, belli bir kalitenin üstündekilerin hepsi iyidir yaşına, yağ oranına, amacına göre kullanman gereken takviyeler değişir. aynı özellikteki takviyelerde bünyeye göre farklılık gösterebilir. Kimisine optimum yarar kimisine multipower yarar bunu da ancak deneyerek bilebilirsin.
    Optimum, ultimate nutrition, muscletech, nutrade, musclepharm, dymatize, musclemeds, weider, yerli olarak hardline şu an aklıma gelen kaliteli markalar bunların ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketebilirsin. Merdiven altı markalardan uzak dursan iyi edersin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar zararlı ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Protein tozu markası bilmem ama bir bayanın vücut geliştirmesi bence hoş değil kadın dediğin yumuşacık olur pammık gibi

0|0
    0|1
  • protein tozu kullananların ileriki yaşlarda çabuk ölmesse böbrek rahatsızlığı mutlaka oluyor. doğal şeyler kullansanız. tavuk gögsü vücütta kolay çözülür ve yağsızdır. yumurta , peynir , ton balığı vb. kullanın. yavaş olur ama sağğlıklı olan bu.

bu sporu yapanların et, süt, yumurta, balık vb. yiyeceklerden protein ihtiyaclarını karşılamaları gerektiği konusunda çok makale yazılı ve doktorların tavsşyeleride bu şekilde.. sebebi de TOZLA alınan proteinlerin dozu ayarlayamamaları olarak gösteriyor.. ileriki yaşlarda vücutta kalıcı hasarlar oluşabilir.

0|0
    0|0
  • Weider, Optimum, Hardline, Multipower.

0|0
    0|0
  • büyüme hormonu bayanlarda olmadığı için sadece protein tozunun sana bir faydası olmaz ayrıca senin bunu kullandıktan sonra yapmaya çalıştığın gelişim hedefi ne bunu belirledin mi? örneğin hafif kilo alıp dengelemek ve fit bir vucuda sahip olmak mı yoksa zayıflayarak mı fit olmak istiyorsun onu belirtirsen fikrimi söyleyebilirim

0|0
    0|0
  • yumurta akı... bakkalda satılıyor..

0|0
    0|0
  • Protein tozu yerine yumurta akı tozu kullan bence hem doğal protein hemde su ve sütle karıştırıp rahatça tüketiyorsun. Nerde bulacağın konusunda pastahanelere danışırsan fikir edinebilirsin

0|0
    0|0
  • Whey kullanıyorum yararı oldu.

0|0
    0|0
  • git kasaptan et al ye protein tozundan iyidir

0|0
    0|0
  • platinum hydrowhey en süperi 👍

0|0
    0|0
  • Tavsiyem optimum olur

0|0
    0|0
  • Et Cici Bebe

0|1
    0|0
  • ben toz kullanmuyorum normal geliştiği yere kadar

0|0
    0|0
  • Weider iyidir ;) ancak whey protein olması da en az markası kadar önemlidir.

0|0
    0|0
  • Peynir altı suyu

0|0
    0|0
  • muscletech

0|0
    0|0
  • Kullandığım ve kalitesini test ettiğim ve hoşuma giden 2 marka var amix ve muscletech diğerlerinden emin değilim :)

0|0
    0|0
  • Hiçbirini tavsiye etmem ilerleyen zamanlarda böbrek ve karaciğer hastalıklarına sebep oluyor sonra kansere çeviriyor

0|0
    0|0
  • Senin için mi :D

0|0
    0|0
  • weider ve multipower

0|0
    0|0
  • sakıon oyle ucuz bısey alma kotulerden alırsan kalbe etkı edıyo PRO GAINER var kova seklınde onlar en ıyısı yanında da creatın al

0|0
    0|0
  • Bence kimyasaldan uzak dur

0|0
    0|0
  • Mushletech veya optimum

0|0
    0|0
  • Weider Premium Whey Protein tozu

0|0
    0|0
  • Vmax. ama ole kafana göre kullanmak tehlikeli

0|0
    0|0
  • Bunu kesinlikle doktor tabsiyes ve profesyonel bitinden yardım alarak almalısın

0|0
    0|0
  • Whey veya universal.

0|0
    0|0
  • Bence weider

0|0
    0|0
  • Whey muscle ben ondan kullanıyodum gayet iyi.

0|0
    0|0
  • Optimum fiyat/perfonmans için en iyisi seçiliyor 3-4 senedir.

0|0
    0|0
  • kılzrada vücut hoş olmuyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 2

• protein tozu kullanki karaciğerin iflas etsin aferin.

0|0
    0|0
  • ironmaxx cok iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...