Sizce Ronaldo ve Messi gibi yıldızları ileride Türkiyede'de görebilir miyiz?

Wesley Sneijder transferimizle harikalar yarattık.Galatasaray dergisinde ki Sneijder için hazırlanmış bölümü okudum ve Sneijderin Türkiye için bayağı büyük bir transfer olduğu söz konusu.Bu konuya bakaraktan böyle bir soru sordum ki Sneijder büyük bir transfer ise ileride bu büyük yıldızları ülkemizde görmekte imkansız değil,sizce?

• Evet
    50% (2)40% (6)42% (8)Oy Ver
  • Hayır
    0% (0)27% (4)21% (4)Oy Ver
  • Belki
    0% (0)13% (2)11% (2)Oy Ver
  • Dalga mı geçiyorsun sen?
    50% (2)20% (3)26% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• 10 sene sonrasını tahmin edemeyiz..Sneijder'i Drogbayı düşünemezdik mesela..Ben 5 sene önce, dünyanın en iyi futbolcuları sıralamasında Quaresma'yı 5. sıraya koymuştum.Beşiktaş formasıyla izledim bu adamı.Rüya gibi.Bir zamanlar dünyanın en iyi futbolcusu tartışmasız Ronaldinho'ydu.Şimdi Türkiyeye gelse kim şaşırırki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kesin erkeksin sen :D

1|0
    2|0
  • Önemli olan Ronaldo'nun Messi'nin gelip gelmemesi değil. Büyük oyuncular sadece tek bir takım için gelmesini istemem. Ben Galatasaray'lıyım fakat Fenerbahçe, Beşiktaş ve diğer takımlarında dünya çapında isim yapmış oyuncuları getirmesini isterim ve bu ancak ligimizde en azından 2 3 takımın avrupada başarı eldetmesiyle ve bu devamlı başarı haline gelmesiyle olur. Sadece Galatasaray şampiyonlar ligi şampiyonu olursa çok fazla bir anlam ifade etmez. Portekizin Portosu Türkiye'ninde Galatasaray'ı var Avrupada başarı için uğraşan birde Fenerbahçe tabi hakkını yemek yanlış olur. Portekiz ligide abartılacak kadar üst düzey bir lig değil ama başarılara bakarsak bizden daha başarılı o bir gerçek Anadolu takımları da çok daha güçlü olmalılarki çekişme artsın bu yüzdende İstanbul klübleri daha büyük yıldızları renklerine katma zorunda kalsın :)

0|0
    0|0
  • ne zamanki yaşları 34-35e gelir para kazanmak için uğrarlar

0|0
    0|0
  • Yaşlanınca teknik direktör olarak görürüz

0|0
    0|0
  • neden olmasın roberto carlos, anelka,hagi,van hoijdonk gibi yıldızlar geldi onlarda gelir belki yaşlanınca

0|0
    0|0
  • Merhaba dilaraisurdiscogirl.

Sizinde Bahsettiğiniz Gibi İlerde Görebiliriz Ama İlerde Böyle Baston Falan Alınca Eline Emin Olun Görebiliriz.

0|0
    0|0
  • evet onların sonu da onun gibi olucak

1|0
    0|0
  • Hayir goremezsiniz

0|0
    1|0
  • Tabi ki neden olmasın ? Şampiyonlar liginde shalke yi eler ve sonraki rakibi de elersek inan çok iyi şeyler olur.Ronaldo ,messi biraz uzak ihtimal fakat ileriye dönük tabiki olabilir.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe-Galatasaray özel yıldız getirme olayı şudur; yaş +30 değerinin fazlası kadar para.

Messi ve Cr7 33'ü geçsin neden gelmesin Türkiye'ye ?

0|0
    0|1
  • ronaldo gelmez messi desen daha yeni sözleşme uzatmış 2018 kadar barcelonada

0|0
    0|0
  • çok zor ama inş olur

0|0
    0|0
  • evet tatile ggeldiginde kesinlikle görürüz

0|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • jübilelerine yakıken zaten türkiyeye gelirler