Kıskandırmaakkkkk?????

bir erkeği kıskandırmak nelere yol açar.dönmek istermi yoksa gittikçe uzaklaşır mı

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• soğur basit olduğunu sanabilir

1|0
    0|0
    • mesela facede başka biri duvarıma arada güzel yazılar yazıyor. buda soğmasına neden olur mu

• ben beğenmiyorum durumu yorum dahi atmıyrum..üstünden zamn geçincede siliyorum ama geçene kadarda o görmüş oluyor...sizce ne olur

• neden zaman geçmden silmiyorsun

Erkekler Ne Diyor 26

• Uzaklaşır... Net...

0|0
    0|0
  • bir erkeği kıskandırmak yol açar dönmek ister gittikçe uzaklaşır

0|1
    0|0
  • Bir genç kızın sevgilisini denemek için yaptıgı bir çoçukluk yada kendince haklı davranış oysa gerçek sevginin böyle oyunlara ihtiyacı yoktur kıskandırmak sadece kendi egonu tatmin etmektir ilişkiyede pek yarar saglamaz tam tersine karşındakinin bunu anlaması üzerine sizden uzaklaşması için ve hatta soguması için yeterli bir nedendir

1|0
    0|0
  • Merhaba.

Beni Güldürmesine Yol Açar,

1|0
    0|0
  • dönmez, kıskandırmak için kullandığın eleman dayak yiyebilir. kıskandırmak için yaptığını öğrendiğinde de götü kalkar.

0|0
    0|0
  • ölçüyü çok çok azda tutmalısın , çünkü kızların sandığı aksine erkeklerde kıskandırmak kesinlikle işe yaramaz ama kızlar için bu durum biraz tersine kaçıyo :) kıskanmayı sahiplenmeyi seviyolar , çok azcık bi kıskandırma payın var ama bunu bir erkekle felan yapma mesela hoş olsun gülünç şeyler söyle deki yanımda yiğenim ahmet vaar 5 yaşında onu çok seviyorum felan de :) öyle kıskandır bu aranızda biraz şirinlik oluşturur :)

0|0
    0|0
    • mesela bi arkadş var arada face duvarıma anlamlı yazılar yazıyo.o bunu gördüğü zamn uzaklaşır mı.yoksa daha damı kıskanırr.normalde beni herkesten kıskanır.

• anladım teşekkürler...

• Bisiy değill

• aşırısı ilişkiyi bitir. azı sevgiyi güçlendirir

0|0
    0|0
    • facemde mesela bi arkadşım arada güzel yazılar yazıyor..öylede soğur mu?yoksa kıskanır mı

• herhangi bişey söylemese peki

• önemli değildir onun için, kıskansa ve ya kızsa söyler. Demek ki, onun için bir sorun oluşturmuyor. Benim başıma geldi bu olay. Sevgilime hemen o erkekleri engellemesini söyledim, yaptı.

• yapacağın kıskanclığın dozuna bakar.az verirsen dozu işe yaramaz.ama çok verirsende onu tamamen kaybedersin.çok zor birsey yapmaya yelteniyosun şuan.dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • yani öyle bilerek falan yapılıyorsa anlarım zaten, tiksinirim ki hem de nasıl. zekaya hakaret olarak algıladığım nedenlerden ötürü çok çabuk soğuyabilirim

1|0
    0|0
  • erkek erkek ıse eger .. asırı kıskandırmak durumunda .. eger kı bunu farkeder ıse bırakıp gıder

0|0
    0|0
  • Görüyorsun gazetelerde ölüme kadar yolu var. ama erkekten erkeğe fark eder belkıde hiçbirşey olmaz

0|0
    0|0
  • benim kız arkadşaım beni kıskandırmak için bi erkeğe yanaştığını farkediyim varyaaaa off ağzını burnunu kırarım ne len bu çocuk oyuncağımı

0|0
    0|0
  • ben kıskanmayı ve kıskanılmayı severim .geri dönerim ben

0|0
    0|0
  • hıc bısey yı degıstırmez kıskanan neden gıtsın gıden nıye kıskansın o kısıyı kıskandırma caban senı kuculculdur o kadar...

0|0
    0|0
  • Kafanı bile kırar yanlış yoldasın

0|0
    0|0
  • Erkekler paylaşamaz sevmese bile nefret etmediği sürece emin ol peşine düşer :D

0|0
    0|0
  • Genellikle ters teper uzaklaşır

0|0
    0|0
  • Soğutmak için iyi yöntem.

1|0
    0|0
  • siktirolup gider.

1|0
    0|0
  • ölçüsü kaçmıyorsa küçük ve tatlı kıskandırmalar canlılık katar bence...

0|0
    0|0
  • ilk bulduğuna çakar geçer hırsından. apışıp kalır o kadın. çok afedersiniz

0|0
    0|0
  • ne ile kıskandıracağına ve dızajına bağlı.

0|0
    0|0
  • sinir olur ama uzaklaşır mı yakınlaşırmı bilemem

0|0
    0|0
  • dava çıkar

0|0
    0|0
  • Soylemeyiz devlet sirri

0|0
    0|0
  • basit olursun hep ulaşılmaz olacaksın unutma! sevgilinse küçük oyunlar yaparsın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu sana verdiği değere göre değişir ..

0|0
    0|0
  • bnce nasıl kıskandıracagına bağlı

0|0
    0|0
  • kimisi buz gibi soğur kimisi tıpış tıpış gelir,tanımıyor musun bu erkeği

0|0
    0|0
  • kıskandırmakla aldatmak arasındaki cizgiyi asmazsan geri döner... hemde uww yagnı bile yıkatrsın ..

1|0
    0|0
  • Kaçırırsın sadece

0|0
    0|0
  • kisiye gore degisir

0|0
    0|0
Yükleniyor...