Aranızda tekvando judo kung fu kick box ve box dersleri alan var mı?

Bu kursları birebirmi alıyorsunuz? Ve size katkisi nedir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• en güzeli boks 1 yıl boks yapacaksın sonrada kik boks yapacaksın ama boks yapmadan kik boks yapmak mantıklı değil

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben boks alıyodum ve boksun pek bir faydası yok açıkcası stres atıyosun ve eğer daha gelişmemişsen boyunun kısa kalma ihtimali var.

0|1
    0|0
    • 25 yasindayim daha önce bende boxla ilgilendim ama pek bir gelişim elde edemedim

Erkekler Ne Diyor 3

• boks yapmıştım 2 ay kadar biraz kilom vardı 1-2 kilo vermiştim ama çok fazla bir faydasını görmedm belkide 2 ay gibi az bir süre yaptığım içindir tekrar başlamayı düşünüyorum muaythai - boks - kickboks üçünden birini düşünüyorum şu an fikri olan varsa yazarsa sevinirim bu arada :D

0|1
    0|0
    • Benim ilgimi çeken box teknigim iyi ve guclu ama tekmelerim zayıf onun için pek sıcak bakmiyorum

• zaten boksda senin tekmeyle bir işin olmayacak ki dostum napıcaksın tekmeyi balyoz gibi yumruğun olucak

• Free fhight dersleri aliyorum 7 senedir

0|1
    0|0
  • muay thai yaptım ben, bire bir degil salonda ama hoca çok ilgilenirdi benimle

0|1
    0|0
    • Grupla kolay ogrenilmiyo bir aşama kaydedemedim

• krav maga falan hikaye en sert ve sağlam muaythai en iyi ise aikido ama aikido yıllar ister

• Krav maga basit 5 6 kişiye karşı bile dovusebilirsin muaythai gercekten cok sert bir spor

Yükleniyor...