Unutamadığınız Eski sevgilinizin burda olduğunu öğrenseniz???

iigeceler ve eğlenceler, Eski ve unutamadığınız sevgilinizi burdamıdır acaba diye aradınızmı hiç, ve cavaplara ve ismiyle aynı nickleri taşıyanlarla acaba omudur diye arkadaşlık gönderip yazdıklarını takip eden varmı benim gibi :) aynı anda bir sorum daha var nasıl unutcaz biz bu bırakıp gidenleri nasıl atıcaz içimizden aklımızdan

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• unuttum ben kimse yok içimde kalmış bastırılmış duygularla.ama eskilerden birine burda denk gelirsem nasıl adam olunur sorularını falan okusunlar öğrensinler :)

0|0
    0|0
    • :) oda güzel en azından şuan rahatsınız

Kızlar Ne Diyor 2

• aklımdan geçmesine geçiyor ama o üye değildir imkansız he birde unutma konusuna gelince ben 4 yıldır bulamadım bunu yolunu bulursan banada söyle

0|0
    0|0
    • deme yaaa daha benim bayağı senem var desenize :( allah yardımcımız olsun ne diyelim

• evet aklıma geldiği oluyor ama yok yani denk gelmedi bi kaç kişiden şüphe etmiştim.

0|0
    0|0
    • bende geçen birinden çok emin olur gibi oldum sorum kaldırıldı öye kaldı gizli profildi ama

• ekeseydin hemen ?

• gizliydi sorumu kaldırmışlar kaldırmasalardı gösterirdim bir soru sordum orda bulmaya çalıştım :)

Erkekler Ne Diyor 6

• adı lazım değil, baş harfi ben :) her soruda,her cevapta, onu arıyorum.Nolucak benim bu kayışın hali ya.Bu aralar çok yüklenmeye başladım :/ kendi kendime komplolar kuruyorum.

Kafayı sıyırmak üzereyim :S

0|0
    0|0
  • olursa olsun banane, bekara karı boşamak kolay nede olsa

0|0
    0|0
  • o kız burda olsa engeller şikayet ederdim ve unutmak mümkün değil bence eski kırıklarımızı hiç sannetmiyorum

0|0
    0|0
    • niye engelliyceksinki unutamamışsın vede tekrar karşına çıkmış

• eywallah

• kendi sitesiymiş gibi takılsın sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • nasıl yaa unutamamışsın kızı hocam ve denk geliyor burda

• kimse unutulmaz yani geçmişte öyle biri oldu dersin en fazla

• öyle biri yokki.

0|0
    0|0
  • eski sevgilim burda ee beni nasıl tanısın ?

0|0
    0|0
    • mesela sallıyorum adı x burda aynı isim veya rumuzlu biriyle konuşuyorsun bşr bakıyorsun o , zaten bir yandan da arıyorsun acaba burdamı diye kendini tanıtmazmısın

• eskilerden bizene? sallıyorsun iyide diyelim adı x , xı kaydetmediğimden, peşine düşüp kuruntu yapmadığımdan umursamam.

Yükleniyor...