Aslında çok sıradan bişey lütfen önyargılı davranmayın ben ne yapmalıyım??

ben senelerdir uzaktan uzağa sevdiğim adama ona aşık olduğumu söyledm ve yaklaşık bir senedir muhabbet falan ediyoruz. Bana beni sevdiğini bildiğim halde senden gidemem dedi sevgime birazda olsa karşılık verdi ama sevgili olmayı istemedi. Ondan sonra bigün benden kızlığımı istedi. eğer sevgili olursak bunu istiyeceğini söyledi durun hemen tepki vermeyin zevk için değil bu. ondan hiçbir zaman gidememem için istediğini söyledi. ama bi arkadaşıma da kendisinden sogutmak için dediğini ve kafasının güzel oldugunu söylemiş. kendisinden sogutmak için herşeyi yaptı. sevgili olmak istememesinin sebebi de hayatının çok kötü olması. benimle birlikte sende yanarsın uzak dur benden bigün sende sıkılıp gidiceksin kendine aşık etme beni gbi cümleler kurup durdu. 1 aydırda görüşmüyoruz aramıyorum sormuyorum sizce bu adam ne yapmaya çalışıyo? ben aramalımıyım? arasam ne demeliyim?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasım .. bak karsındakı adam adam gıbı adam cıkmıs .. onunla bır gelecegın olmayacagını soylemıs sana .. boyle adamı zor bulursun ... uzak dur dıyor ıse bence uzak dur . cunku bazan hayatınızdan alınan seylerı telafısı olamaz ... kendını kaptırma ve uzaklas .. arama sorma

0|1
    0|0
    • adam gıbı adammıs bence de hala cocuga laf atanlar var yazık dıyorum..asil gozler yorumu gayet guzel olmus..+1

• eyvllah dostum ... yıgıdı vursan bıle hakkını yemeyeceksın ..boyle borduk atalarımızdan

• bana neden bıldırım geldı onu anlamadım :S

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaşım, adam sana açık açık benim tek derdim senin bacak aran demiş... Sen hala saf saf, yok ondan gidememem için falan diyorsun...

Bu kadar saf olmayın, sevgili olmayı kabul etmeyen bir adamın seninle yatmak istemesinden sen aşk mı bekliyorsun?

1|0
    0|0
  • ön yargı yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arama da sorma da. nedir ki bu ! yok kızlığını ver yok gidersem bağlan yok uzaklaş falan filan.. ali-cengiz. uzaklaş adam akıllı birisi çıkana kadar da ağlar mısın yanar mısın nasıl olursa artık, o şekilde yaşa. ölmezsin korkma.

1|0
    0|0
Yükleniyor...