Arkadaşlar çok heyecanlıyım?

Süper ligde oynayan bir anadolu takımının A2 kadrosundayım 18 yaşındayım sağ kanat oyuncusuyum. A takımına çıkacam devre arasında. şu an kimse belki beni bilmiyor ama A takımına çıkıp perfonmansımı göstermeye başlayınca eminim hepiniz bileceksiniz. adım Oğuzhan yazın bunu yazın geliyorum ulan.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Başarılı olursun inşallah.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ulan bende adana demirspor u21 de oynarken çok heyecanlıydım a takımla idmanlara çıkıyorduk bir halt olmadı bizden inşallah sen olursun

0|1
    0|0
    • İnş be abi benim heyecanım süper ligde oynamak istanbulun 3 büyüklerinin falan dikkatini çekmek daha kolay olacak.

• beni doğuda bir 3. lig takımına kiralık yollamak istediler kabul etmedim postaladılar. şimdi yönetim falan değişti ama bıraktık artık bizden bir halt olmaz. sen kendine iyi bak bu saatte ayakta olma hayatın düzenli olsun beslenmen uykun vs herşeyin

• Senin adına üzüldüm cidden sağlık olsun. ve haklısın alt yapı zamanlarım yavaş yavaş geride kaldı artık büyük oynamak istiyorsam eğer profesyonel futbolcular gibi kendime bakmam lazım. en kısa zamanda kendimi düzene sokacam.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hahhahshsdhhs

0|1
    0|0
  • 1. Lige hiç bulaşma oğuzhan. Çok pis işler dönüyor.

0|0
    0|0
    • Ne gibi pis işler dönüyor acaba?

• Tr*bzonspor başkanının dediklerini duymadım mı oğuzhan? Böyle bir ligde top koşturmak ter dökmek istermisin?

• Trabzonun 1-2 maçtır çok fena hakkı yeniliyor ama trabzon veya onların dedikleri benim umrumda değil. benim hedefim ilerde süper ligde oynamak deyilki zaten bende arda gibi kendimi süper ligde gösterip avrupaya açılmak istiyorum bunun içinde süper ligde oynamak zorundayım mecburum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bastır Oğuzhan...

0|0
    0|0
  • soyadın ne

0|1
    0|0
  • bro futboldan anlamıyoruzki yani bu demek oluyorki biz seni tvdemi görcez yakında

0|1
    0|0
    • Aynen öyle süper ligde oynuyacam ya hangi takımlısın

• bende oguzhannn diye gelicem elimde kalemle yedek kulübesine :D

• Şimdi abi ciddi ciddi bişey diyecem sana 2 yıl içinde 3 büyüklerden birine transfer olursam inş. gel tribüne aç bir pankart. pankarta oğuzhan yaz altınada serkol yaz unutma bak. eğer maça gelirsen ben seni direk hatırlarım.

Yükleniyor...